Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.



червень 2023 року




Твоїй внутрішній дитині потрібен дім. Як пропрацювати дитячі травми та позбутися страхів минулого

159.9 Ш87

Шталь Штефані. Твоїй внутрішній дитині потрібен дім. Як пропрацювати дитячі травми та позбутися страхів минулого / Ш. Шталь ; пер. з нім. Ю. Микитюк. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2022. – 256 с.

Бути коханими й щасливими – базове бажання кожного з нас. Але нерідко пережиті в дитинстві образи залишають глибокий відбиток на подальшому дорослому житті. Непропрацьовані дитячі травми стають на заваді здоровим стосункам та самореалізації. Вони спричиняють невпевненість, страх, нелюбов до себе та оточення. Психологиня Штефані Шталь розробила ефективний підхід до роботи із цими проблемами – методику, сповнену практичних вправ, що допоможе «подружитися» зі своєю внутрішньою дитиною, прийняти, усвідомити та полюбити її.


Забуття

821.161.2 М21

Малярчук Т. Забуття : роман / Т. Малярчук. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2022. – 253 с.

Що таке час, як не кит, який поглинає все, зрівнюючи у бездонному череві геніїв і невдах, шляхетних добродіїв і політичних злочинців. Скільки людських життів непересічних українців стали тим заковтнутим планктоном. Їх неможливо дістати із забуття, хіба що хтось із живих відчує нагальну потребу згадувати. У цьому романі тим славетним забутим є В`ячеслав Липинський, український історик польського походження, філософ і невдалий політик, засновник українського монархізму. Його життя було суцільним рухом проти вітру, пожертвою заради ідеї. Але й ним поживився синій кит української пам`яті. Авторка вкладає розповідь про цього чоловіка в уста молодої жінки, героїні роману, нашої сучасниці, котра досліджує старі газети, щоб віднайти власну ідентичність і доторкнутися до минулого, яке вирізали з її історії, як з кіноплівки.


Війна, що змінила Рондо

821.161.2 Р69

Романишин Р. Війна, що змінила Рондо : повість / Р. Романишин, А. Лесів ; худож. : Р. Романишин, А. Лесів. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2022. – 36 с. : іл.

«Війна, що змінила Рондо» – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, зате торкається кожного і на всіх залишає шрами. Та якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти. А ще ця книга – це привід для вдумливої розмови з дітьми (або й із собою) про те, що діється нині в країні чи й деінде у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму.


Життя вічне

А46018 821.161.2 (477.43) Д21

Даценко, Юрій. Життя вічне: роман / Ю. Даценко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2023. - 400 с. - (Історії провінційного хірурга).

1921 рік. Проскурівський лікар Яків Ровнєр за примхою долі перебирається до невеликого села Сутківці. Утім таємниці й загадки знаходять його навіть тут, адже незабаром до села прибуває столичний комісар, якого дуже цікавлять руїни місцевого замку. Подейкують, що під ними існує таємний підземний хід. Комісар влаштовує масштабні розкопки. І все недарма: під руїнами справді щось є. Але звідки про це було відомо комісарові? Яків не може повірити у звичайний збіг. Усе це якось стосується колишнього власника села Тадеуша Грабянки, про якого кажуть, начебто він володів скарбом. Яків Ровнєр починає власне розслідування. І що глибше він копатиме в древню історію роду Грабянок, то небезпечнішою виявиться правда. Адже там, посеред кісток та таємниць, оповитих павутинням, заховано не просто скарб, а могутню силу, здатну змінити хід світової історії…


Вар`яти із Печериць

А46096 821.161.2(477.43) Ц73

Цісельська Л. В. Вар`яти із Печериць: повчальна повість для підлітків / Л. В. Цісельська. – Житомир : Бук-Друк, 2021. – 136 с.

Ця книга про вічну боротьбу Добра і Зла. Цього разу авторка створила фентезі про друзів-нерозлийвода Васька та Грицька. Під час літніх канікул, маючи вдосталь вільного часу, чималу творчу уяву та бурхливий ентузіазм до дій, вони відкрили для себе та земляків потаємний світ нечисті, верховоди якого хотіли таємно підкорити своїй волі містечко Печериці на Південному Бузі.



 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com