Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.листопад 2017 року
А41218
84(4УКР)6
А61

Амеліна В. Синдром листопаду, або Homo Compatiens. – Брустурів: Дискурс, 2014. – 208 с.

«Це роман про співчуття і нашу здатність співпереживати іншим як, можливо, про єдину надію врятувати й зберегти цей світ, визволивши його від агресії, відчуження, недовіри, деструкції. А ще – про те, що навіть найменше зло помножується, поширюється і не зникає само по собі, як не зникають нафтові плями, пластикові відходи чи радіаційне забруднення. І що найвищий час навчитися співчувати усьому живому так, як співчуваємо найближчим і найдорожчим людям», - так сказав про цей твір Юрій Іздрик.

Фантастична особливість головного героя, його видіння, і своєрідні авторські притчі перетворюють «Синдром листопаду» на складний поліфонічний твір. Саме через унікальну здатність героя відчувати й переживати чужі страждання авторка вплітає українські події останніх років у контекст новітньої історії (політичні паралелі Майдану у Києві і майдану Тахрір у Єгипті).


А39663
84(4УКР)6
С47

Слабошпицький М. Гамбіт надії. Україна: констатації, матеріали, виклики, сподівання. – К.: Ярославів Вал, 2014. – 312 с.

Це книга про Майдан. І про подвиг Небесної сотні. І про те, як у війні з російськими найманцями гартується наша нація. «Ця книжка стане своєрідним продовженням мого «Пейзажу для Помаранчевої революції», що з`явилася друком у 2005 році» - пише Михайло Слабошпицький.


Б47279
84(4УКР)6
П12

Пагутяк Г. Магнат: роман. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. – 256 с.

В основі роману Галини Пагутяк химерна доля українського гуманіста початку ХУІІ ст.., дипломата, поета, публіциста, видавця Яна Щасного Гербурта з Добромиля, побачена очима приблудного волинського шляхтича, який уміє бачити майбутнє, однак лише своє. Саме від імені пана Северина ведеться розповідь про Гербурта. Автор цього роману каже: «Якби я мала ще одне життя, я об`їздила б усю Європу, шукаючи сліди Яна Щасного, перетрусила б усі наявні архіви, вислухала б усіх приятелів і неприятелів, прочитала б усе написане Гербуртом і видала його твори книгою».


Б48093
84(4УКР)6
Х76

Хома А. Лемберг. Під знаменами сонця: роман передм. В. Гранецької. – Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 304 с.

Анна Хома – львівська письменниця, медик і психолог, автор кількох романів, лауреат конкурсу «Коронація слова».

Кінець ХІХ століття, Галичина, славетний Лемберг. Львівський злодій Мар`ян Добрянський рятує від бандитів шляхтича Яна Губицького. Вдячний панич запрошує дивного збавителя до свого маєтку. Доля сплела різні дороги головних героїв в один клубок. Ян Губицький випадково дізнається, що його батько незаконно успадкував родовий маєток – і він уже вимушений тікати від поліції удвох із Мар`яном, який жадає кривавої помсти. Хто є хто у цій загадковій історії і які таємниці криються за стінами старого міста ?


А42070-1
84(4УКР-4ХМЕ)6
П32

Підгірна, Лора. Червона Офелія [Текст] : роман. Ч. 1. Пригоди Марка Шведа / Л. Підгірна. - Київ : КМ-БУКС, 2017. - 391 с. - 65.00 грн

Частина перша роману: літо 1919-го року. Кам`янець – Подільський на короткий час стає столицею УНР. Під час цих драматичних подій починається історія кохання 22-річного агента розвідувальної групи Марка Шведа та актриси місцевого театру Олесі Біличенко. За день до приїзду до міста головнокомандувача Симона Петлюри, агенти більшовиків викрадають кліше для друку гривневих купюр, яке Маркові треба повернути за усяку ціну…

Авторка працює над продовженням історій своїх героїв. Це її дебютний історичний детективний роман. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com