Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу мистецтв


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділусічень 2022 року

Жіноча компанія

В6288

005.342

Б81

Грейс Б. Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць : інтерв`ю / Г. Бонні ; пер. з англ. О. Журавльової. – Київ : ArtHuss, 2020. – 360 с. : фото. – (Державна програма – 2021).

Бестселер New York Times!

Понад 100 виняткових жінок, які зробили вагомий внесок кожна у своїй царині, розповідають, як вони повірили у власний творчий дух і здолали негаразди та виклики глобального підприємництва. Медіатитанеси та керамістки, готельєрки та художниці тату, комікеси й архітектори – усі разом вони витворюють прекрасну картину того, що буває, коли йдеш за своєю пристрастю і мрією.

«Жінки, яким присвячено цю книгу, віком від дев`ятнадцяти до дев`яносто чотирьох років, – яскравий приклад того, ким можна стати, наполегливо працюючи та підтримуючи одна одну. Їхній бізнес також вражає розмаїттям: молоді чимраз дужчі стартапи, компанії з багатолітнім досвідом, індивідуальні бізнес-ініціативи, більші корпорації з сотнями співробітників… Історія кожної жінки унікальна, проте червоні нитки жіночих шляхів практично однакові: долати труднощі, самотужки дертися на вершину й усвідомлювати потужність спільної роботи для здійснення мрій. Як часто жінки надихали одна одну і ставали взірцями для майбутніх поколінь! Будь-яка з цих жінок здатна надихнути на зростання в улюбленій справі, а разом вони – потужний і беззаперечний чинник впливу».


Спалах перед світанком

А45605

7.071.1(477)

Г70

Горська А. Спалах перед світанком : біографія / упоряд. О. Лодзинська. – Київ : Кліо, 2019. – 136 с. : фото. – (Державна програма – 2021).

Видання присвячене 90-річчю з дня народження видатної української художниці Алли Олександрівни Горської.

Алла Горська – активна учасниця українського шістдесятницького руху спротиву тоталітарній системі в СРСР. Її називали душею українського шістдесятництва, вона була люблячою жінкою і матір`ю з ніжним, вразливим серцем митця. Її вбили, і обставини смерті Алли Горської досі оповиті таємницею. А її безкомпромісність і мужність в обстоюванні власних переконань, жертовність і патріотизм досі лишаються взірцем для кожного небайдужого серця.

До книжки увійшли світлини з родинного альбому Зарецьких із фондової колекції Музею шістдесятництва та архіву онуки художниці Олени Зарецької.


Мальовнича Україна

Б51569

75.047(477)

М18

Малаков Д. В. Мальовнича Україна = Picturesque Ukraine : альбом / Д. В. Малаков; вступ. ст. В. М. Кузьменка, фото А. Л. Прибєги та ін. – Київ : Мистецтво, 2019. – 208 с. : фото. кольор. – (Державна програма – 2021).

Альбом розповідає про багатовікову культуру та мальовничу природу держави Україна. Храми і монастирі, замки та фортеці, палаци й маєтки та сучасні споруди характеризують творчий злет народних майстрів і професійних митців, які від часів Київської Русі до сьогодення створили неоціненну спадщину нашого народу. Видання знайомить із різноманітними чарівними куточками всіх регіонів країни – від Карпатських гір на заході до донецьких степів на сході, від голубоплесого озерного Полісся на півночі до сонячних берегів Криму й Одеси на півдні. Альбом зачарує кожного читача неповторною красою природи України, її давніми архітектурними пам’ятками і новобудовами.


Художній образ української книги

В6286

75.056(477)

Н56

Нестеренко П. В. Художній образ української книги ХХ- ХХІ століть : збірник / П. В. Нестеренко. – Київ : Самміт-книга, 2021. – 268 с. : іл., фото. – (Державна програма – 2021).

Книжка пропонує читачеві дослідження Петра Нестеренка, яке стосується не тільки ілюстрації та книжкової графіки ХХ-ХХІ століття, а й інших компонентів естетичного образу книги – формату, паперу, форзаців, фронти списів тощо.

Читач знайде тут дуже цікаві міркування автора щодо інших елементів мистецтв книги – від обкладинки й титула – до футляра як декоративно-графічного засобу презентації коштовних мистецьких видань – монографій чи альбомів.

Збірник розрахований на мистецтвознавців, студентів художніх вишів, широкого кола любителів образотворчого мистецтва.


Нова радість стала

Б51570

398.3(477)

Н72

Нова радість стала. Улюблені колядки та щедрівки : збірник / упоряд. та заг. ред. І. А. Малковича ; худож. А. Потурайло та ін. – 3-тє вид., доп. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2021. – 38 с. : іл. – (Державна програма – 2021).

Книга «Нова радість стала. Улюблені колядки та щедрівки» містить п`ятнадцять українських народних колядок та щедрівок з нотами.

Її можна не лише читати, а й слухати.

У даній збірці Ви знайдете найпопулярніші народні колядки, тексти до них та ілюстрації українських художників.

Кожну колядку і щедрівку можна прослухати за допомогою смартфона, навівши його на QR-код. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com