Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу мистецтв


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділуквітень 2021 року

Ukraїner. Країна зсередини

Б51097 913(477)

Л69

Логвиненко Б. Ukraїner. Країна зсередини : наук.- попул. вид.; фотоальбом / Б. Логвиненко; упоряд.: О. Кузема, Н. Понеділок та ін. – Львів: Вид-во Старого Лева, 2020. – 312 с. фото. – (Державна програма – 2020).

«Ukraїner. Країна зсередини» – книга за мотивами першого кола масштабної експедиції Україною, яка тривала з літа 2016-го до зими 2018-го року й охопила всі історичні регіони – від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. У книзі зібрано найяскравіші моменти з мандрівок унікальними куточками країни: історії людей та місць, що надихають, зворушують і дивують, а також вражаючі фото, які показують Україну справжньою, несподіваною, цікавою та автентичною.


Оця Марія звірів малювала

Б51311 75.042(477)

Т19

Тараторіна С. Оця Марія звірів малювала: проза / С. Тараторіна ; худож. Н. Левицька. – Київ: Видавництво, 2020. – 68 с.: іл. – (Державна програма – 2020).

«Оця Марія звірів малювала» – 68 сторінок захопливої історії про неймовірні пригоди маленької художниці із селища Болотня. Марія переживає важку хворобу, через що її світ змінюється. Здається, не варто чекати на щось хороше. Але у Марії є фарби та величезне бажання малювати. Із темного лісу за Марією спостерігають фантастичні звірі. Вони знають її таємницю, про яку сама дівчинка ще навіть не здогадується.

Це книжка про те, що мрії рятують. І не лише нас, а й усе навколо. Що недуга не стане на заваді наполегливості. Що уява може все. Яскраві ілюстрації Наталки Левицької відтворюють унікальну атмосферу загадкового світу Марії Примаченко.

Це ще й перша художня спроба розповісти про дитинство Марії та про те, як їй вдалося досягти своїх мрій. «Оця Марія звірів малювала» є прямим продовженням двотомника «Це зробила вона» і першою книжкою-історією проєкту «Дівчата можуть усе» про видатних українок.


Фріда Кало: біографія

А45104 75

Т56

Томас І. Фріда Кало: біографія / І. Томас; пер. з англ. Т. Щадило; худож. М. Мадріз. – Львів: Вид-во Старого Лева, 2020. – 64 с.: іл. – (Маленькі історії великих людей) (Державна програма – 2020).

В цій книзі йдеться про жінку сильну духом, незламну, вольову і талановиту. Фріда Кало одна з найкращих художниць Мексики. Її життя сповнене непередбачуваних подій, боротьби за існування, творчість і любов. Живучи і долаючи перешкоди, Фріда прикладом показувала, як виховувати волю до життя. Малюючи і навчаючи інших, мисткиня прагнула ділитися творчим началом, що струмувало із серця.

З книги діти і дорослі дізнаються про сім`ю в якій народилася і зростала художниця, про боротьбу з недугою і сильну жагу до життя. Ви прочитаєте: як Фріда долала перешкоди одну за одною, як відкрила для себе світ творчості, як переступала чергові невдачі в житті і крокувала далі. На одній із її останніх картин зображено кавуни, а її останнє повідомлення світові: «Хай живе життя!».


Леонардо да Вінчі: біографія

А45103 75

Т56

Томас І. Леонардо да Вінчі: біографія / І. Томас; пер. з англ. Х. Демидюк; худож. К. Спітцер. – Львів: Вид-во Старого Лева, 2020. – 64 с.: іл. – (Маленькі історії великих людей) (Державна програма – 2020).

Що зробило генієм Леонардо да Вінчі?

Він був художником, винахідником, архітектором, інженером, математиком, скульптором та вченим. Намалював найвідоміші у світі твори мистецтва та здійснив креслення 400 машин, які можна конструювати і сьогодні. А ще винайшов справжній літальний апарат! Його ідеї випереджали світ на сотні років.

Відкрийте для себе одного із найяскравіших і найдопитливіших розумників у веселому та барвистому путівнику про його дивовижне життя.


Славетна. Марія Заньковецька

В6207 792(477)

Т58

Топська Н. Славетна. Марія Заньковецька: біографія / Н. Топська. – Київ: «Альфа», 2020. – 64 с. : колор. іл. – (Державна програма – 2020).

Книга розповідає про життя славетної актриси Марії Заньковецької, котра стала культовою фігурою вітчизняного театру, – створені нею образи несуть у собі яскраву національну символіку та кращі риси української ментальності. І разом з тим Заньковецьку називають актрисою світового масштабу, бо її сценічні почуття були неповторними у своїй глибинній правді та потрясаючій пристрасті, художній витонченості та щиросердності. Вона не могла жити без сцени і не могла жити без любові, саме тому великій Марії вдалося увічнити не лишень своє високе мистецтво, а й своє болісне кохання.

Видання адресоване дітям середнього та старшого шкільного віку, а також усім, хто цікавиться українською культурою.


Неперевершена. Соломія Крушельницька

В6198 782.1(477)

Т58

Топська Н. Неперевершена. Соломія Крушельницька: біографія / Н. Топська. – Київ: «Альфа», 2020. – 64 с. : колор. іл. – (Державна програма – 2020).

Книга розповідає про життя великої української співачки Соломії Крушельницької, котра здобула гучне світове визнання. Окрім унікального таланту й чаруючої вроди, вона мала вольовий та рішучий характер, започатковуючи свою життєтворчість власноруч. І через десятки років вражає її неймовірна працездатність, цілеспрямованість і стійкість при будь-яких обставинах. Здавалося, для цієї унікальної жінки не було нічого недосяжного.

Видання адресоване дітям середнього та старшого шкільного віку, а також усім, хто цікавиться українською музичною культурою.


365 історій на ніч

В6206 821.133.1

Т68

365 історій на ніч: казки / пер. з фр. В. Наливаної; гол. ред. В. Александров. – Київ: КМ-БУКС, 2020. – 192 с.: іл. – (Державна програма – 2020).

Ця книга стане найкращим подарунком для Вашого малюка!

Протягом року Ви щодня зможете прочитати йому нову казку про неймовірні пригоди добрих і привітних звірят. Діти зможуть познайомитися з веселими зайцями, погуляти на пташиному дворі, сходити до школи з лисеням та дізнатися, чому звірята іноді сумують та як розважаються!

Пориньте у казку! 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com