Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

img

РЕГІОНАЛЬНИЙ
ТРЕНІНГОВИЙ
ЦЕНТР

Головна

Регіональний тренінговий центр є результатом реалізації проекту «Створення обласних навчальних центрів» у рамках програми «Бібліоміст».

Мета тренінгового центру - розвиток регіональної бібліотечної інфраструктури.

Завдання тренінгового центру – підготувати бібліотечних фахівців, спроможних надавати якісні інформаційно-консультаційні послуги населенню.

У тренінговому центрі проводяться тренінги з новітніх інформаційних технологій для бібліотекарів районних, міських та сільских бібліотек.

Крім навчання бібліотечних працівників Тренінговий центр проводить тренінги для різних груп користувачів у співпраці з державними установами та громадськими організаціями з урахуванням їхніх інформаційних потреб та специфіки місцевої громади.

У час, вільний від навчання та роботи з користувачами, центр надає вільний доступ до Інтернету.

За грантом Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека на організацію автоматизованих робочих місць для навчання бібліотечних працівників отримала 10 комп’ютерів з програмним забезпеченням, мультимедійний проектор, принтер, сканер та мережеве обладнання.

В рамках проекту «Бібліоміст» в області реалізовується проект «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету».

Завдання проекту:

  • організувати та підтримувати вільний доступ до Інтернету для користувачів впродовж дії програми у кожній бібліотеці-учасниці проекту, інтегрувати надання вільного доступу до Інтернету у роботу бібліотеки: відповідно до потреб користувачів та громади загалом;
  • організувати нові бібліотечні послуги з використанням вільного доступу до Інтернету.


Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека отримала перемогу в конкурсах, в рамках програми „Бібліоміст”:

  • «Смарт технології в навчальному процесі з використанням інтерактивної дошки»;

    Перемога в конкурсі надасть можливість використовувати інноваційні смарт технології в процесі: очного та дистанційного навчання на базі регіонального тренінгового центру, покращення якості навчання, розширення можливостей застосування інтерактивних елементів, розширення цільових аудиторій навчання за рахунок он-лайн можливостей, проведення соціокультурних заходів.

  • «Бібліотеки – мости до е-урядування»;

    Мета проекту - розповсюдити інформацію про наявні е-послуги національного та регіонального рівнів та, використовуючи ресурси обласної універсальної наукової бібліотеки та сучасно обладнаних бібліотек області, навчити різні групи населення користуватися ними, щоб ефективно спілкуватися з урядовими структурами, брати участь у прийнятті рішень місцевої влади, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі.

    Проект буде реалізовано в партнерстві з обласною Асоціацією «Поділля Перший».


Проект «Майданчик для дискусій» Ярмолинецької ЦРБ переміг у 5 раунді конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами. Проект має на меті перетворення бібліотеки на справжній центр громади для місцевих жителів, яким бібліотека надаватиме можливість обговорювати актуальні місцеві проблеми через соціальні мережі. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com