Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
Пошук
X

Нові надходження


З людьми і для людей. Спогади

614.2(477.43)

Г59

Гойда Н. Г. З людьми і для людей. Спогади

У цій книзі описані спогади про життя заслуженого лікаря України, кавалера ордена княгині Ольги, доктора медичних наук, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, доктора медичних наук, професора, академіка Академії наук вищої освіти України – Ніни Гойди.

Трудовий шлях науковця розпочався на Хмельниччині.

Читаючи це видання разом із дівчинкою з глухого поліського хутора подолаєте шлях від фельдшерки ФАПу до Першого заступника Державного секретаря МОЗ України, одного з найавторитетніших організаторів охорони здоров’я в Україні. Книга насичена ознаками часу, особистими деталями, роздумами авторки про власне життя, долю родини, розвиток медичної галузі в Україні.Життя, віддане за Україну

323.22(477.43)

Г68

Горденко Н. Життя, віддане за Україну.

Ця книга творилася не з журналістсько-службового обов’язку. Вона писалася воїстину за покликанням душі. Видання Наталії Горденко розповідає «непричесані» правдиві історії про воїнів, які журавлиним ключем відлинули у вирій вічності. З її сторінок ми дізнаємося, якими вони були у родинному житті, колі друзів, однополчан. Боляче було писати і зустрічатися з рідними та близькими наших загиблих захисників – жертв сучасної східноукраїнської гібридної війни. Але мужність героїв книги додавала сили і зміцнювала віру. Авторка зуміла виробити пам’ятник у слові Героям, які не вмирають. Які нвіки в духовному небі України.Університетські наукові записки

34(477)

У59

Університетські наукові записки.

Часопис Хмельницького університету управління та права

Часопис «Університетські наукові записки» (до 2005 року — «Вісник Хмельницького інституту регіонального управління та права») є друкованим періодичним виданням з проблем правознавства, економіки та управління.

Заснований у 2002 році.

Авторський колектив часопису — наукові, науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти та здобувачі наукових установ і вищих навчальних закладів, а також практичні працівники судових, правоохоронних, правозастосовчих органів, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також підприємств, установ і організацій різних форм власності України та зарубіжжя.

Часопис включено до переліку наукових фахових видань України, в яких публікуються результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата юридичних, економічних наук та наук з державного управління.Археологічна карта межиріччя

902.2(477.43/.44)

М69

Михальчишин І.Р. С.М.Шпаковський Археологічна карта межиріччя верхів’їв Південного Бугу, Случі, Збруча

У книзі вміщено відомості про пам’ятки та об’єкти археології, що знаходяться в межиріччі верхів’їв річток Південний Буг, Случ та Збруч.

На основі особистих розвідок авторів, архівних докумертів, наукових досліджень, які проводилися археологами, істориками, та краєзнавцями ХІХ – ХХ ст., публікацій у наукових довідниках, збірниках тощо. Авторами за результатами суцільного обстеження раніше недостатньо дослідженої ділянки території Хмельниччини подано ілюстрації, карти, схеми пам’яток археології, які суттєво доповнюють текстовий виклад.

-->
 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com