Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до читального залу гуманітарного профілю


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділулистопад 2021 року

Контрольні роботи з англійської мови

811.111

К78

Кравченко В. В. Контрольні роботи з англійської мови. 3-11 класи : посібник / В. Кравченко. – Київ : Перше вересня, 2021. – 144 с. – (Бібліотека "Шкільного світу").

Книжка містить матеріали для контролю й оцінювання знань, умінь і навичок учнів 3-11 класів з англійської мови. Матеріал структуровано за класами з поступовим ускладненням: завдання для 3-го класу найкоротші і найпростіші, для 11-го – найскладніші.

Підручник пропонує різноманітні форми контролю: тести, перевірка розуміння текстів, зіставлення українських і англійських слів, постановка слів у потрібну форму, написання творів.

Посібник може стати в нагоді як учителям загальноосвітніх навчальних закладів, так і батькам і учням для самостійного контролю.

Контрольні роботи, подані в посібнику, розроблені за підручниками Оксани Карпюк.


Українсько-чеські паралелі в текстах і ситуаціях

А45327

81.415.1

У45

Українсько-чеські паралелі в текстах і ситуаціях : розмовник / Й. Ф. Андерш, Л. І. Даниленко, О. Л. Паламарчук та ін. ; Ін-т мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України, Укр. мовно-інформ. фонд НАН України. – 3- тє вид., допов. – Київ : Довіра, 2012. – 478 с. – (Словники України).

Перший у лексикографічній практиці розмовник «Українсько-чеські паралелі в текстах і ситуаціях» включає значну частину словникового складу української та чеської мов, варіанти ведення діалогу, словнички і типові вирази. У книзі вміщено зразки ділової, приватної і службової кореспонденції, найуживаніші чеські прислів`я та приказки.

Розмовник призначений як посібник для студентів, викладачів і туристів, для усіх, хто цікавиться чеською мовою і бажає розширити свій словниковий запас та розвинути навички усного мовлення. Він принесе користь і тим, хто лише починає вивчати чеську мову.


Die Schlucht

821.161.2

К97

Kuschnerova N. Die Schlucht für Asop : kriminalroman / N. Kuschnerova. – München : EastEuroBooks, [2020]. – 264 s.

Цей твір водночас схожий і на літературну «владу», й на її опозицію. Він виклично ексклюзивний, але, разом із тим, має дивовижний запах традиції. «Езоп» є тим рідкісним випадком, коли вже з першого рядка розпізнаєш надзвичайне мовне обдаровання, і те захоплення залишається до останнього слова, бо його грайливий, вигадливий, витончений, висококультурний і багатомірний текст написано напрочуд добре.


Іменна словозміна у сучасній турецькій мові

А45326

81.631.2

Ш64

Широков К. В. Іменна словозміна у сучасній турецькій мові : монографія / К. В. Широков ; НАН України, Укр. мовно-інформ. фонд НАН України. – Київ : Довіра, 2009. – 318 с.

У монографії досліджено лексико-граматичну систему турецької мови, теоретичні схеми словозмінних класифікацій турецької лексики та їх реалізації для лексико-граматичного класу турецького іменника. На основі систематизації морфонологічних процесів при словозміні побудовано замкнену словозмінну класифікацію турецького іменника та розроблено відповідні алгоритми словозміни. Створено два комп`ютерні інструментальні лексикографічні комплекси – тлумачного та граматичного словників турецької мови, які можуть використовуватися для проведення досліджень, укладання нових словників, а також у навчальному процесі.


Норвезько-український словник

А45319

811.113.5

Б91

Буркут К. С. Норвезько-український словник = Norsk-Ukrainsk ordbok : словник / К. С. Буркут ; НАН України, Укр. мовно-інформ. фонд. – Київ : Академперіодика, 2014. – 260 с. – (Словники України).

Ця праця являє собою перший паперовий норвезько-український словник у нашій країні. Його обсяг становить близько 15000 одиниць.

Словник призначений для всіх, хто починає вивчати норвезьку мову, а також цікавиться нею.


Конференція Дмитра Штогрина

Б50944

908(477)

К65

Конференція Дмитра Штогрина : зб. матеріалів / відп. ред. С. М. Квіт. – Київ : Вид. дім "Києво-Могилян. акад.", 2020. – 320 с. : табл.

Збірник вміщує вибрані матеріали учасників щорічної українознавчої конференції, яку проводив професор Штогрин у 1982 – 2009 роках в Іллінойському університеті (м. Урбана-Шампейн, США). Передусім вони ґрунтуються на текстах виголошених доповідей. Учасники цих конференцій також могли представити публікації на теми, актуальні для них тепер. Матеріали згруповані за умовними тематичними рубриками, не пов`язаними з темами конференції. Збірник присвячується світлій пам`яті професора Дмитра Штогрина.

Видання може бути цікавим для студентів і дослідників, інтереси яких стосуються українознавчих дисциплін.


Holidays with Ledvedik

821.161.2

К97

Kuschnerova N. Holidays with Ledvedik : for children / N. Kuschnerova. – München : EastEuroBooks, [2020]. – 256 s : il.

821.161.2

К97

Kuschnerova N. Holidays with Ledvedik : for children / N. Kuschnerova. – München : EastEuroBooks, [2020]. – 256 s : il.

«Канікули з Ледведиком» є продовженням книги «Мій друг Ледведик», яка досліджує життя Максима з його другом Ледведиком з паралельного світу. Минуло більше року, як Ледведик повернувся у свій світ. Він не повернувся, як обіцяв, і Максим став самотнім. Тоді Максим запрошує до себе в гості студентку по обміну, і він відразу ж закохується в неї, побачивши її фото. Неймовірно, але замість чарівної дівчини приходить маленький зухвалий хлопчик на ім’я Владі зі своїм великим підлим котом і купою фейкових історій. Як не дивно, але Владі допомагає Максиму не тільки знову знайти Ледведика, але й вони стають чудовими друзями. Настав місяць, наповнений незвичайними, захоплюючими, що спонукають до роздумів пригод і переживань з Ледведиком.


Kyіv Street Art

7.047

Л 49

Лерос Г. Kyіv Street Art (2010 – 2017) : дослідження / Г. Лерос. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. – 300 с : іл.

Ця книга про вуличне мистецтво Києва та про ідеї художників, закладених у кожній роботі.

Уміння переживати емоції, давати внутрішню оцінку – схвалення або неприйняття – все це розвиває смак і формує думку. Емоції людина відчуває з народження, але якість цих емоцій впливає на її свідомість, смак та реальність.


My Friend Ledvedik

821.161.2

К97

Kuschnerova N. My Friend Ledvedik : for children / N. Kuschnerova. – München : EastEuroBooks, [2020]. – 120 s : il.

821.161.2

К97

Kuschnerova N. Mein Freund Ledvedik : für kinder / N. Kuschnerova. – München : EastEuroBooks, [2020]. – 120 s : il.

Це історія про дев`ятирічного хлопчика на ім`я Максим. Хоча, здавалося, у нього все було, але він не був щасливий, бо не мав друзів. Одного разу йому подарували плюшевого ведмедика. Плюшевий ведмедик на ім`я Ледведик виявився відвідувачем з паралельного світу і швидко став найкращим другом Максима.


Exam Support. Англійська мова

37.016

Є27

Євчук О. В. Exam Support. Англійська мова : тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА / О. В. Євчук, І. В. Доценко. – Кам`янець-Подільський : Абетка, 2021. – 204 c. : мал. – (ЗНО, ДПА 2021).

У посібнику подано 15 комплексних варіантів тестових завдань для формування практичних навичок виконання тестів з англійської мови у форматі ЗНО. Зміст і складність тестів відповідає Програмі зовнішнього незалежного оцінювання, що враховує специфіку вивчення іноземної мови на рівні стандарту або академічному та на профільному рівні.

Матеріал базується на автентичних зразках мови, охоплює реалії сучасного життя, що пов`язані з інтересами та комунікативними потребами сучасної молоді.

Для випускників закладів загальної середньої освіти, вчителів та усіх, хто бажає підготуватися до тестування з англійської мови. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com