Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до читального залу гуманітарного профілю


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділуквітень 2024 року

Юридична деонтологія

А46833 34

В12

Вавринчук Микола. Юридична деонтологія. Основи професійної діяльності юриста : навч. посіб. / М. П. Вавринчук, С. Й. Кравчук. – Хмельницький : ХНУ, 2023. – 234 с.

Посібник підготовлений відповідно до навчальної програми підготовки юристів. У ньому враховано конституційні норми та нормативні акти України і включає розділи, що дають можливість засвоїти питання нормативно-правового та морального регулювання професійної юридичної діяльності, її міжнародні стандарти, особливості юридичних наукових досліджень, освітнього юридичного процесу.


Вісник Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

П1039-28(2)(2023) 796.01

В53

Вісник Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: наук. вид / Кам`янець-Поділ. нац. ун-т ім. Івана Огієнка; гол. ред. Г. А. Єдинак. – Кам`янець-Подільський : Панькова А. С., 2008. – Вип. 28 : Фізичне виховання, спорт і здоров`я людини, № 2. – 2023. – 71 с.

У віснику висвітлюються результати наукових досліджень з актуальних проблем, що пов’язані з педагогічними аспектами фізичного виховання різних груп населення, валеології, ерготерапії, підготовки спортсменів та менеджменту у фізичній культурі.


Дискретна математика

А46831 519.1

К44

Кисіль Тетяна. Дискретна математика: практикум : навч. посіб. / Т. М. Кисіль, О. С. Савенко. – Хмельницький : ХНУ, 2023. – 167 с.

Викладено елементи теорії множин і відношень; елементи комбінаторного аналізу та теорію графів. Теоретичний матеріал проілюстровано великою кількістю прикладів з детальними розв’язками і поясненнями, є вправи до аудиторної і самостійної роботи для перевірки як теоретичного, так і практичного рівня засвоєння матеріалу здобувачами.


10 розмов про історію українських земель

Б52153 94(477)

К78

Кралюк Петро. 10 розмов про історію українських земель / П. М. Кралюк, О. В. Красовицький. – Харків : Фоліо, 2023. – 237 с.

Петро Кралюк (нар. 1958 р.) – доктор філософських наук, професор, автор численних робіт з історії культури України, зокрема її філософської думки.

Олександр Красовицький (нар. 1967 р.) – видавець, письменник.

Автори у формі бесіди-діалогу розмірковують про історичні події, що відбувалися на українських землях протягом різних історичних епох – від античності до новітньої історії. В різні періоди окремі території нашої країни були складовою частиною різних держав, що відобразилося на її етнічному складі, культурі, релігії. Аналізуючи події минулого з сучасних позицій, автори допомагають читачам сприйняти по-новому ключові історичні постаті та їхній вплив на становлення і розвиток української державності, переосмислити відомі історичні факти.


Сьогодні

А46837 821.161.2

К78

Красовицький Олександр. Сьогодні : роман про двійників Путіна / О. В. Красовицький ; пер. з рос. В. М. Верховеня. – Харків : Фоліо, 2023. – 542 с.

Дія роману відбувається у наші дні. Читач впізнає реальних персонажів та події, які відбувалися зовсім нещодавно. Розповідь ведеться від імені кількох героїв, які навряд чи перетнулися б у звичайному житті, якби кремлівський диктатор і його оточення не затіяли божевільний переділ світу. Основна інтрига роману – в існуванні таємної «фабрики двійників» путіна, яку спочатку було задумано для заміни російського президента під час зустрічей з іноземними лідерами та масових заходів. Незабаром дублери стають іграшками в руках російських політиків. Читач рано чи пізно ставить собі запитання: а чи живий ще путін? Чи розгадав автор секрет, який так старанно приховують?


Королівський гамбіт

А46830 821.161.2

К78

Кралюк Петро. Королівський гамбіт : роман про стійкість Енергодара / П. М. Кралюк, О. В. Красовицький. – Харків : Фоліо, 2024. – 415 с.

Жорстока загарбницька війна вщент зруйнувала колишнє мирне життя Енергодара – міста-супутника найбільшої електростанції Європи. Зав’язала в тугий вузол численні долі його жителів, у кожного з яких – своя непроста історія. Безжальний і цинічний ворог, що захопив Запорізьку АЕС, прирік її працівників на знущання, приниження й тортури та поставив під загрозу безпеку не лише України, а й інших країн. Хто наважиться зіграти шахову партію зі смертю? Чим готові пожертвувати герої твору, щоб зберегти честь і гідність та здобути найцінніше?.. У багатоплановому й поліфонічному романі П. Кралюка та О. Красовицького переплелися людські голоси й мелодії різних епох. Усі разом вони вибудовують строкату й водночас цілісну симфонію нашого минулого й сьогодення, де попри все виразно звучить музика любові, надії та незламної віри в Перемогу.


Пів року інтелектуального спротиву

А46841 821.161.2

К78

Красовицький Олександр. Пів року інтелектуального спротиву : нотатки видавця / О. В. Красовицький. – Харків : Фоліо, 2022. – 364 с. – (Фронтир).

Ця книжка написана українським видавцем, який 32 роки свого життя віддав книзі як предмету матеріальної культури. 24 лютого 2022 року, як і в усіх українців, його життя зазнало кардинальних змін, утім звичка викладати нотатки у фейсбуці не змінилася. Вони й стали щоденником, який розповідає як про події, що відбувалися впродовж шести місяців 2022 року в нашій країні та світі, так і про його особисте ставлення до них.

«Честь і гідність. Це головне, що є в українців, – впевнений автор. – Ми переможемо. Кожна сльозинка дитини віділлється тим, хто заподіяв їй лихо, тим, хто відверто підтримав агресію, тим, хто змовчав, підтримуючи зло потайки. Це не помста – кара...».


Українське суспільство, держава і церква під час війни

В6525 271(477)

У45

Українське суспільство, держава і церква під час війни. Церковно-релігійна ситуація в Україні – 2023 : інформ. матеріали / Центр Разумкова ; авт. кол. Ю. Якименко. – Київ : [б. в.], 2023. – 118 с.

Інформаційні матеріали підготовлені в рамках діяльності Круглого столу «Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин».


Шкільний курс правознавства та методика його викладання

А46836 373.5:34

Х 78

Хоптяр Юрій. Шкільний курс правознавства та методика його викладання : навч.-метод. посіб. / Ю. А. Хоптяр, А. В. Семенюк-Прибатень. – Кам’янець-Подільський : Абетка світ, 2024. – 92 с.

Пропонується здобувачам вищої освіти історичних факультетів усіх спеціальностей. Посібник містить, серед іншого, робочу програму, плани семінарських занять та методичні поради до них, методичні вказівки з написання модульної контрольної роботи, самостійної роботи та програму іспиту, словник термінів та список основної і додаткової літератури. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com