Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу мистецтв


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділуберезень 2023 року

Дизайн та мистецтво в контексті соціокультурного розвитку

А46008 7.05

Д 44

Дизайн та мистецтво в контексті соціокультурного розвитку : матеріали VIII Міжнар. наук.-практ. конф., 07-08 верес. 2022 р., ХНТУ / М-во освіти і науки України, Херсон. нац. тех. ун-т ; за ред. А. А. Білик. – Херсон : ХНТУ ; Кам`янець-Подільський : Панькова А. С., 2022. – 234 с. : фото.

У збірнику представлено матеріали VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Дизайн та мистецтво в контексті соціокультурного розвитку», яка організована кафедрою дизайну Херсонського національного технічного університету та проходила 07-08 вересня 2022 року в дистанційному форматі на онлайн-платформі ZOOM.


Ukraїner. Країна зсередини 2

Б51097-2 913(477)

Л 69

Логвиненко Б. Ukraїner. Країна зсередини 2 : наук.-попул. вид.; фотоальбом / Б. Логвиненко. – Київ : УКРАЇНЕР, 2022. – 320 с. : фото.

Це продовження книги «Ukraїner. Країна зсередини», що стала найбільш продаваною на IX Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».

Ця книга містить історії української землі, розказані людьми та відзняті командою Ukraїner. Об`їхати усі регіони України один раз виявилося замало, аби пізнати її. Тож протягом 2019–2021 рр. команда Ukraїner проїхала друге експедиційне коло та привезла ще більше розповідей про нашу неймовірну країну та її мешканців. Як і всі матеріали Ukraїner – це історії реальних людей та місць, якими вони опікуються, із діалогами та без режисури. Мандруючи країною, вони прагнули зафіксувати її як для кожного українця, так і для всього світу. А з початком розв`язаної Росією загарбницької війни, у цієї книги з`явилась ще одна важлива мета: показати Україну такою, якою вона була до 24 лютого, зберегти її в пам`яті.


Народні пісні Хмельниччини

А45938 784.4(477.43)

Н 30

Народні пісні Хмельниччини : з колекцій збирачів фольклору / НАН України. Ін-т мистецтвознав., фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського ; упоряд.: М. К. Дмитренко, Л. О. Єфремова. – Київ : Наук. думка, 2014. – 722 с. : карти, ноти.

Видання містить записи народних пісень XIX-XX ст. з території сучасної Хмельницької області, яка включає в себе частину Волині та Поділля. Цей факт значною мірою обумовлює різноманітність стильових характеристик пісенності Хмельниччини. Широкий історичний діапазон зосереджених у збірці пісень дозволяє робити висновки щодо збереження традиційної пісенної культури Хмельниччини та її еволюційних змін. Пропоноване читачеві зібрання пісенного фольклору Хмельницької області має ряд покажчиків: географічний, записувачів та виконавців, абетковий та ін. з перехресними посиланнями.

Розраховано на науковців, викладачів, студентів вищих та середніх навчальних закладів, всіх любителів фольклору.


Хорові твори

780.8.087.6

85.941.6

П 18

Парфенюк В. М. Хорові твори / В. М. Парфенюк. – Київ : «Фенікс», 2019. – 224 с.

Збірка містить оригінальні твори композитора, а також обробки народних та авторських пісень, адресована керівникам та артистам хорових колективів й усім шанувальникам української музики. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com