Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.червень 2021 року
Загадка механічного горобця

А45100-1 821.111(410) В88

Вудфайн К. Загадка механічного горобця: роман / К. Вудфайн; пер. з англ. Я. Івченко. - Львів: Урбіно, 2020. - 328 с. - (Державна програма - 2020) (Таємниці універмагу "Сінклер").

Дебютний роман британської дитячої письменниці Кетрін Вудфайн, уперше опублікований 2015 року в Egmont Publishing. Цей роман - перша книга у серії «Таємниці універмагу "Сінклер"», тетралогії загадково-пригодницьких романів в Англії епохи короля Едварда VII (1901-1910 рр.)

Залишившись без гроша після смерті батька, Софі мріє працювати у відділі капелюшків «Сінклера», який незабаром стане найбільшим та наймоднішим універмагом Лондона. Там вона потоваришує з Біллі, молодшим посильним, і прекрасною Ліл, яка вдень є однією із «манекенниць» універмагу, а вечорами - майбутньою актрисою. Одного разу, разом із волоцюгою Джо вони з`ясують, хто викрав безкінні коштовності.


Загадка коштовного метелика

А45100-2 821.111(410) В88

Вудфайн К. Загадка коштовного метелика: роман / К. Вудфайн; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів: Урбіно, 2020. - 352 с. - (Державна програма - 2020) (Таємниці універмагу "Сінклер").

Другий роман британської дитячої письменниці Кетрін Вудфайн, уперше опублікований 2016 року в Egmont Publishing. Цей роман - друга книга у серії «Таємниці універмагу "Сінклер"».

1909 рік, Лондон. От уже кілька місяців, як Софі працює в розкішному універмазі «Сінклер». Після того, як вона із друзями врятувала його від жахливого вибуху, запланованого таємничим злочинцем на прізвисько Барон, навіть її колишні недруги ставляться до дівчини з повагою. Софі саме готується відсвяткувати свій 15-тий день народження, коли отримує дивного листа, адресованого їй та Ліл. У юної міс Вероніки Вайтлі зник безцінний коштовний метелик, якого та неодмінно мусить надягти під час балу. Його пошуки приведуть друзів у найнесподіваніші місця – від лондонського китайського кварталу до заміської резиденції лорда Б`юкасла, який виявиться зовсім не тим, за кого себе видає! А пошуки втраченої коштовності перетворяться згодом на гонитву за небезпечним злочинцем та холоднокровним убивцею.


Покинь, якщо кохаєш...

А44917 821.111(73) Г93

Гувер К. Покинь, якщо кохаєш...: роман / К. Гувер; пер. з англ. І. Гнатковської. - Харків: Віват, 2018. - 352 с. - (Державна програма - 2020).

Яскравий і дещо мелодраматичний сюжет роману виявляється вдалою ширмою, за якою поміщено міркування про актуальні суспільно-психологічні проблеми, одна з яких — насильство в сім`ї. Головна героїня Лілі, прототипом якої частково постає сама авторка, втрачає тата й знову поринає в спогади про непросте дитинство. Будинок її батьків, шанованих і пристойних громадян, ніколи не був затишним сімейним гніздечком, адже Лілі з мамою жили в постійному напруженні через агресивний характер батька. Нарешті дівчина готова ступити на власний шлях і збудувати свою родину. Однак їй не вдасться знайти спокій, поки вона не здолає всіх тіней минулого й не наважиться розірвати зачароване коло, сплетене з правди, страху, прощення, нерішучості й любові.


Дружина доглядача зоопарку

А44910 821.111(73) А38

Акерман Д. Дружина доглядача зоопарку: роман / Д. Акерман; пер. з англ. К. Дем`янчук, О. Бершадської. - Київ: Форс Україна, 2020. - 336 с. - (Державна програма - 2020).

Події, що відбуваються на сторінках цієї книги справжні. Під час Другої світової війни хранителі зоопарку в Варшаві врятували майже 300 людей від нацистів. Подружня пара, Ян та Антоніна Жабинських переховували біженців в порожніх клітках для тварин. Сміливість і відвага дружини доглядача зоопарку допомогла людям у ті воєнні дні. Дайан Акерман провела велику дослідницьку роботу цієї маловідомої сторінки історії, працювала в архівах Польщі і чудово відтворила її в романі. У книзі поєднано біль, страх, переживання та світлі почуття. За мотивами роману знято історичний військовий фільм, режисером якого стала Нікі Каро. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com