Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.травень 2021 року
Ключі Марії

Б51134 821.161.2 К93

Курков А. Ю. Ключі Марії: роман / А. Ю. Курков, Ю. П. Винничук. - Харків: Фоліо, 2020. - 571 с. - (Державна програма - 2020).

Події у новому романі Андрія Куркова та Юрія Винничука розгортаються одразу в трьох сюжетних зрізах: Хрестовий похід 1111 року, описаний у Хроніці лицаря Ольгерда з Галича, початок Другої світової у Львові та Кракові, а також сучасний період. Хто така Діва, і чому на неї полюють декілька століть поспіль, ким насправді є чорний археолог Олег, і головне — куди ведуть двері, які можна відчинити ключами Марії? Про це дізнаєтеся зі сторінок одного з найбільш очікуваних романів сучасної української літератури останніх років.


Забута мелодія

А44948 821.161.2 С14

Сайко О. Забута мелодія: роман / О. Сайко. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2019. - 272 с. - (Державна програма - 2020).

Після конфлікту з батьком молода скрипалька Романа переїжджає до провінційного містечка й починає працювати в місцевій музичній школі. Якось серед мотлоху на горищі старого будинку вона знаходить скрипку, ноти невідомої мелодії і лист. Кому належало все це? Хто жив тут раніше? Тепер їй потрібно пізнати таємницю й повернути пам`ять про несправедливо втрачене, про незвичайну забуту особистість. Крок за кроком Романа розплутує клубок чиєїсь давньої історії, яка оживає й змінює не лише її життя…


Вдова

А44929 821.111(410) Б26

Бартон Ф. Вдова: роман / Ф. Бартон; пер. з англ. К. Манкович. - Харків: Віват, 2018. - 368 с. - (Державна програма - 2020).

У романі детектив британської поліції Боб Спаркс розплутує таємничу історію зникнення дворічної Белли Елліотт. Мати-одиначка Дон побивається та залучає до пошуків усіх небайдужих, пресу та телебачення. Місцева репортерка Кейт Вотерз мріє дізнатися правду, використовуючи весь арсенал професійних навичок. Але найзагадковішим персонажем у цій драмі постає Джин Тейлор, вдова головного підозрюваного, котрий раптово для всіх помирає. Психологічний трилер, сповнений яскравих характерів, гострої інтриги та особливого шарму британського детективу. Під прискіпливим оком письменниці опинилися теми підтримки, вірності, зради, а головне — подружнього життя й численних секретів, що їх таїть у собі кожен шлюб.


Доки кава не охолоне

А44963 821.111(520) К 12

Кавагуті Т. Доки кава не охолоне: роман / Т. Кавагуті; пер. Н. Гоїн. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 240 с. - (Державна програма - 2020).

У цій невеличкій кав`ярні вже понад століття подають найсмачнішу каву. Тут можна посидіти за філіжанкою цього гірко-солодкого напою, відволіктися від буденних проблем і… вирушити в подорож у часі. Щоб зустрітися з коханим, з яким вас колись розлучили кілометри. Чи отримати лист від чоловіка, який забув про вас через хворобу. Знову хоча б на мить побачитися із сестрою, яка загинула в автокатастрофі. У кожного свої причини побувати в минулому. Проте є умова: встигнути повернутися в майбутнє, доки кава не охолоне… 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com