Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.лютий 2018 року
Тур-Коновалов К., Замрій Д. Художник: роман

Б49243 84(4УКР)6 Т86

Тур-Коновалов К., Замрій Д. Художник: роман / пер. з рос. І. Бондаря-Терещенка. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 368 с.

Денис Замрій і Костянтин Тур-Коновалов – відомі українські сценаристи, які у творчому тандемі вже написали кілька успішних сценаріїв. У кіноромані «Художник» подано не хрестоматійний образ Тараса Григоровича Шевченка – великого художника і поета.

Перша половина ХІХ століття. Тарас Шевченко – поки що нікому невідомий маляр-підмайстер, кріпак поміщика Енгельгардта. «В романі описано все, що відбувалося з юним Тарасом, описано кожного, хто зустрівся на його тернистому шляху. Козачка Оксана і дворянин Енгельгардт, дяк Богорський та імператор Микола Павлович, світські левиці Юлія Самойлова і княгиня Репніна, художники Брюллов, Сошенко, Венеціанов… Вони прийшли в роман із мемуарів і листів, з картин і поем». Присутні в романі і довгі історичні відступи – непросто описати долю людини, не приділивши увагу часові, у якому вона жила.


Дереш Л.Спустошення: роман

Б49311 821.161.2 Д36

Дереш Л.Спустошення: роман. – Л.: Вид-во Анетти Антоненко, 2017. – 376 с.

«Спустошення» - книжка, що вийшла у письменника після трирічної паузи. «Видавництво Анетти Антоненко» описує цей роман як історію «про межу, з-за якої не повертаються». Цей роман прозвучав на ХХІУ Форумі видавців у Львові.

Спекотний серпневий день. Троє чоловіків опиняються на одній лінії подій. Кожен здійснює відчайдушну спробу змінити власний сценарій, сценарій людей навколо, сценарій історії. Відомий журналіст Федір Могила влаштовується помічником серйозного інвестора, який бажає вкрай швидко сформувати ринок психотехнологій. Вони вступають в альянс із колишнім працівником радянських закритих лабораторій, професором Гуровим, щоб здійснити інноваційний прорив. Однак кожен із учасників цього союзу, як виявляється, має приховані мотиви.


Теплі історії у стилі блюз: збірка оповідань

Б48303 84(4УКР)6 Т34

Теплі історії у стилі блюз: збірка оповідань. – К.: Брайт Стар Паблішинг, 2016. – 168 с.

Цю збірочку теплих історій сформували замальовки, етюди, новели, оповідання, що їх пронизано спільним настроєвим «блюзовим» звучанням. Твори, які сюди ввійшли, об`єднані прагненням авторів прожити, осмислити й передати журбу, смуток, біль, трагедії своїх героїв та переконати читача: віра у краще зцілює, надія надає сил, а вміння цінувати справжнє, залишатися собою, прощати й любити – рятує.


Барікко А. Море-океан: роман

А42282 84(4ІТА) Б24

Барікко А. Море-океан: роман / пер. з італ. Ю.Григоренко. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 320 с.

Алессандро Барікко – лауреат літературних премій Камп`єлло, Медічі, Віареджо та «Палаццо аль Боско». Роман «Море-океан» називають найкрасивішим романом сучасної італійської літератури. Одного дня готель на узбережжі покличе до себе стомлених людей: священника, що пише дивні молитви, художника, який морською водою малює портрет моря, хвору дівчину в пошуках надії, старого професора в очікуванні кохання, моряка, урятованого в океані. Автор розповідає читачеві мудру притчу про людську душу, яку можна виміряти тільки морем.


Гласенко С. Нуар по-українськи

Б49239 84(4УКР) 6 Г52

Гласенко С. Нуар по-українськи: роман. – Чернівці: Книги-ХХІ, 2017. – 272 с.

Симор Гласенко (Олександр Процюк, 1985, Житомир) – юрист, прозаїк, сценарист. Роман «Фабрика» увійшов до ТОП-10 романів ХХІІ Міжнародного Форуму видавців. У березні 2016 закінчив курси навчання сценарного мистецтва на базі каналу «СТБ», де лекторами були голлівудські сценаристи Михайло Шульман та Джеймс Крамер. Мешкає у Києві.

Кримінальна драма «Нуар по-українськи» - це другий роман Симора Гласенка.

Основні події роману «Нуар по-українськи» розвиваються у Києві, Чернівцях, охоплюючи й інші міста. Його персонажі потрапляють у пастку чужої гри, стають маріонетками, самі того не підозрюючи, оскільки перебувають у полоні власної несподіваної пристрасті.

Автору вдалося створити текст, що відповідає канону літературного субжанру нуару: напружений сюжет, який тримає до останніх рядків, девіантні особисті, які руйнують себе та інших, натуралізм, фатальні жінки і фатальні пристрасті, соціальні, психологічні, морально-етичні проблеми, поведінка людей у ситуаціях вибору, злочини, мотивація яких має таке задавнене коріння, що мимохіть згадується вендетта.


Дочинець М. Мафтей: книга, написана сухим пером

А42487 821.161.2 Д71

Дочинець М. Мафтей: книга, написана сухим пером: роман. – Мукачево: Карпатська вежа, 2016. – 347 с.

В основу нового роману лауреата Шевченківської премії Мирослава Дочинця лягли неймовірні події в Мукачеві, про які писали європейські газети 1851 року.» Дивовижні речі відбуваються в підкарпатському русинському містечку Мукачово. Там зникають дівчата. Упродовж року пропало безвісти восьмеро дівиць різних верств і сповідання. Місцева жандармерія збилася з ніг у пошуках, та все намарно… Магістрат зажадав допомоги Будапешта. Доки столичні детективи провадять розшуки, розтривожена громада Мукачова сама вдається до всіх зарадних засобів. Залучили в поміч знаного в домінії зільника на ім`я Мафтей Просвирник…», - так писали газети у Будапешті. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com