Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.травень 2020 року
Таємниця Зміїної голови

А44362 821.161.2 К59

Кокотюха, Андрій Анатолійович Таємниця Зміїної голови [Текст] : пригодниц. детектив / А. А. Кокотюха. - 7-ме вид. - Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. - 256 с.

Герої, які одного разу вже розкрили таємницю козацького скарбу, вирушають на мальовниче Поділля. Тут є старовинний княжий замок і похмурі лабіринти підземних печер.

Колись у цих краях гуляв народний месник Устим Кармелюк. Вороги називали його розбійником. І десь там сподвижники Кармелюка заховали великий діамант небаченої краси. А за скарбом, звісно, полюють лихі люди. Вони хочуть забрати собі не лише діамант, а й увесь замок. Чи вдасться нашим героям — Данилові, Богданові, Льоньці та їхнім новим друзям — випередити злодіїв і врятувати замок? Чи зможуть вони розгадати усі розбійницькі загадки?


Мир на Землі

А44354 821.162.2 Л44

Мир на Землі [Текст] : роман / С. Лем; пер. з пол. Ю. Галайка, О. Герасима. - Тернопіль : Богдан, 2018. - 256 с.

«Мир на Землі» — науково-фантастичний сатирико-філософський роман польського письменника Станіслава Лема. Це продовження мандрівок Ійона Тихого, який вперше з`явився в циклі «Зіркові щоденники».

Рівно тридцять років тому читач вперше дізнався про останню велику пригоду знаменитого зоряного мандрівника Ійона Тихого. Вона трапилася у ті часи, коли гонка озброєнь на Землі стала обтяжливою для всіх її учасників, відтак військові розробки були перенесені на Місяць, де продовжувались уже без втручання людей. Але видатний польський майстер наукової фантастики Станіслав Лем не був би видатним, якби, розповідаючи про перипетії Ійона Тихого, пов`язані із роздвоєнням особистості, не передбачив у своєму романі основних тенденцій сучасного суспільства — інформатизації, комп`ютеризації, глобалізації, нанотехнологій і ще багато іншого.


Cерце пітьми

А44353 821.111(410) К64

Серце пітьми [Текст] / роман / О. Д. Гаврош. - Тернопіль : Навч. книга-Богдан, 2019. - 312 с.

Роман «Серце пітьми» (1902) всесвітньо відомого англійського письменника польського походження та вихідця з України Джозефа Конрада (1857–1924) сягає найглибших основ людського єства і, можливо саме через це, вважається одним із найвидатніших літературних творів ХХ століття. Його основною темою, як і інших творінь письменника, є нескінченна мандрівка західної людини світовими околицями. Бездомний моряк Марлоу винаймається шкіпером річкового пароплава у бельгійську торгову компанію з єдиним завданням: знайти у нетрях Конго її найуспішнішого агента — постачальника слонової кістки Курца, — який, з невідомих для Марлоу причин, став для компанії дуже «незручним». Але буденна для колоніальних часів мандрівка перетворюється у жахливу подорож до серця пітьми…

Сюжет цього роману, але вже наповнений обставинами війни у В`єтнамі, ліг в основу кінематографічної драми Френсіса Копполи «Апокаліпсис сьогодні» (1979).


Чаротворці

А44357-5(3) 821.111(410) П70

Пратчетт, Террі.Чаротворці[Текст] : роман / Т. Пратчетт; пер. з англ. А. Коник. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2019. - 344 с.

«Чаротворці» — третій роман підциклу «Ринсвінд» із серії «Дискосвіт» Террі Пратчетта.

Жив собі якось восьмий син восьмого сина і був він, як повелося на Дискосвіті, чарівником. Дивним чином у нього теж народилося восьмеро синів, і наймолодшому, Койнові — чарівникові в квадраті — судилося стати джерелом магії, чаротворцем. Завдяки цьому юному хлопцеві стара магія Дискосвіту, що вже потрохи вивітрювалася, тепер відродилася і набула небаченої сили. Утім, нездорові чаротворчі амбіції та диктатура магії можуть бути небезпечними та навіть руйнівними й загрожувати цілісності світобудови. Рятувати світ та протистояти супермогутньому чаротворцеві Койну береться чарівник-невдаха Ринсвінд разом із вправною геройкою Коніною і сповненим ентузіазму героєм-початківцем Найджелом. А допомагатиме відчайдухам капелюх архіректора, що за довгі роки спілкування з видатними чарівниками став окремою — харизматичною, особистістю. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com