Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.жовтень 2019 року
Тінь на порозі

Б50455 821.161.2(477) Г85

Гриценко, Ната. Тінь на порозі [Текст] : повість-фентезі / Н. Гриценко. - Київ : ВЦ "Академія", 2018. - 224 с. - (Серія "Ім`я").

Ната Гриценко – музикознавець, письменниця, педагог. Цікавиться аналітичною психологією, етнографією, контркультурою, коміксовою та кіноестетикою.

Повість “Тінь на порозі” написана у жанрі міське фентезі, яке у формі захопивої пригодницької історії порушує важливі світоглядні питання. Усе своє життя Томаш вчився ховатися від проблем. І саме тому вони навалювалися на нього одна за одною. Втеча з дому, самотність і страхітливі марення наяву. Але, виявляється, виснажливі видіння – не душевний розлад, а рідкісна сила, що дає владу над людьми. Сила, якою хочуть скористатися інші. Щоб урятуватися самому й захистити близьких, Томашеві доведеться швидко опанувати нові здібності, подолати страх і навчитися довіряти почуттям. А ще – зустрітися з найлютішим ворогом, правдою про себе і власне минуле… Усі поціновувачі фентезі, пригод та глибинної психології отримають матеріал для роздумів.


Легенда про Безголового

А43691 821.161.2(477.43) К59

Кокотюха, Андрій Анатолійович. Легенда про Безголового [Текст] : детект. роман / А. А. Кокотюха. - Тернопіль : Навч. книга-Богдан, 2018. - 256 с.

Подружнє життя київського адвоката Лариси Гайдук не склалося, велике місто набридло. Бажаючи змінити обстановку і спокійно відпочити, молода жінка приїздить до своєї подруги у Дунаєвці. Але спокій тут виявився оманливою машкарою — маленьке мальовниче містечко на Поділлі налякане серією жорстоких убивств. Лариса мимоволі втягується у процес слідства. Яким чином ці події пов`язані з давньою місцевою легендою про Безголового та ким насправді є привид, що з`являється на руїнах старого панського маєтку, — пошук відповідей на ці запитання може коштувати життя головній героїні.


Я тут живу

Б49319 821.161.2 І-23

Іванцова, Міла. Я тут живу [Текст] : київський роман / М. Іванцова. - Київ : КМ-БУКС, 2016. - 400 с.

Цей роман популярної української авторки чекав на видання дев`ять років. Він показує життя Києва і його мешканців у період між двома Майданами, коли, люди зі слів авторки, «не надто дослухалися до пульсу старовинного міста як живої істоти, але жили в ньому, переплітаючись долями, долали кожен свої сходинки, набивали кожен свої ґулі та, розчаровані результатами першого Майдану, знову сподівалися лишень на себе, не надто вірячи в „манну“ з Печерських пагорбів. Працювали, виживали, кохали або шукали кохання, подекуди замінюючи його сурогатом.» Роман про маленьких людей у великому місті, написаний з любов`ю до міста і до людей.


Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав

Б47397 84(4ФРА) Г12

Гавальда, Анна. Мені б хотілось, щоби хтось мене десь чекав [Текст] : зб. новел / А. Гавальда; пер. з фр. Є. Кононенко. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2015. - 144 с.

До цієї збірки ввійшло 12 новел відомої французької письменниці Анни Гавальди, яку ще називають «ніжним Уельбеком». Книга швидко здобула популярність і прихильність читачів не лише на батьківщині авторки, а й у світі — її перекладено вже більш ніж ЗО мовами. Тексти Гавальди прості, душевні, щирі. Це історії з життя і про життя, зовнішня простота якого приховує безліч потаємних бажань, страхів, мрій та образ, а головне — любові у найрізноманітніших її виявах. Вони надихають на роздуми, допомагають змінити звичний кут зору і побачити довкола себе те, чого раніше не помічав. Побачити і зрозуміти.


Сліпий убивця

А43558 821.111(71) Е88

Етвуд, Маргарет. Сліпий убивця [Текст] : роман / М. Етвуд; пер. з англ. О. Оксенич. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 512 с.

Марґарет Етвуд — канадська письменниця, літературна критикиня, захисниця природи й феміністка. Її книжки вийшли друком у більш ніж 35 країнах і були перекладені понад 20 мовами. Вона є володаркою численних престижних премій та міжнародних нагород, серед яких Премія миру німецьких книгарів, у номінації «Найкращий науково-фантастичний твір» та премія Артура Кларка.

Лора завжди була дивачкою, Айріс — стриманою, не схожою на сестру. Та попри всі розбіжності вони мали спільну долю, спільну історію, прикрості, розділені на двох… Вони були одна в одної всупереч світові. А потім у їхньому житті з`явився ексцентричний письменник Алекс, а з ним прийшло й дещо інше… Те фатальне, що змінило життя сестер і стало причиною зникнення Лори. Єдине, що лишила по собі молодша сестра, — скандальна й загадкова книжка про стосунки жінки й чоловіка, який розповідав своїй коханці фантастичні історії про світ, де мешкають сліпі вбивці. Однак Лорин роман — це схованка. Айріс знає, що в ньому — все їхнє життя з болючими подробицями та секретами, від яких перехоплює подих… Як же все було насправді? Де межа між життям і книжкою? 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com