Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.жовтень 2017 року
А41951
88.52
Б87

Бретт, Р. Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим [Текст] / Р. Бретт. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2016. - 256 с. - ISBN 978-617-12-0453-9 : 75.00 грн

Регіна Бретт – відома американська журналістка, авторка книжки «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя», бестселера за версією «New York Times». Двічі була фіналісткою Пулітцерівської премії та отримала численні нагороди за письменницьку та журналістську діяльність. Живе у Клівленді, штат Огайо. Має свій веб-сайт www.reqinabrett.com. Її життєвий шлях не був безхмарним. Проте випробування, здається, тільки загартували цю надзвичайну жінку. Поборовши хворобу, вона зібрала свої роздуми про життя в книжки. Її 50 уроків – це колекція життєвих притч: непересічних та повчальних.


Б48936
84(4ФРА)
Б24

Барбері М. Елегантна їжачиха: роман / пер. з франц. є. Кононенко. – К.: Нора-Друк, 2010. – 360 с.

Дія роману Мюріель Барбері відбувається в багатих кварталах сучасного Парижа. У фешенебельному будинку під одним дахом проживають люди, яких розділяє інтелектуальна, ментальна і майнова прірва: самотня консьєржка, що захоплюється романами Толстого, дівчинка-підліток, яка готова померти через байдужість близьких, багатий японець, який не знаходить однодумців серед аристократів. Але іноді стаються дива: після довгих років ненависті до світу може з`явитись той, хто розгледить елегантність колючої їжачихи, оцінить її неповторний стиль і ніжну іронічну душу.


А41579
84(4УКР)6
Т48

Ткач, Валентин Іванович. Війна і міф "Велика українська стіна" [Текст] / В. І. Ткач. - Чернівці : Букрек, 2016. - 248 с. : рис.

Міфи існують у просторі етики, традицій, вірувань, забобонів, казок. Революції та війни або руйнують старі міфи, або призводять до зміни законів і норм. Ця книга присвячена тому, як революція та війна зруйнували старі міфи, встановили нові прецеденти, на основі яких будуть формуватися вже нові міфи, які обов`язково призведуть до формування нових законів і норм. Автор книги називає причини, що призвели до революції та війни в Україні та наводить можливі версії нашого подальшого поступу.


А41781
63.3(4УКР)
К78

Крамар С. Україна – Русь vs Московія: настільна книга / С.І.Крамар. – Кам`янець – Подільський: ПП «Медобори-2006», 2017. – 408 с.

У науково-популярному виданні автор проводить дослідження-порівняння двох діаметрально-протилежних цивілізацій, двох світів – України-Русі та Московії/Росії та аналізує політику гноблення українського народу. У книзі подається документальний матеріал з ХУІ по ХХ століття, витяги з «Описания Московии» 1578 р., «Описания путешествия в Московию и через Московию в Персию и обратно» 1647 р., «Записки Юста Юля, датського посланника при русском дворе. 1709-1711 гг.» та ін.. Катерина ІІ сказала: «Щоб зберегти імперію, нам не досить знищити лише самоуправління України. Треба знищити все, що відрізняє українців від москвичів: українську культуру, українські національні традиції та звичаї, а насамперед і найголовніше – українську мову» - за таким принципом діяли всі правителі Московії/Росії.


Б48774
63.3(4УКР-4ХМЕ)
Т31

Теленько Б. Соловецький мартиролог Поділля. – Кам`янець-Подільський: ПП «Медобори-2006», 2017. – 516 с.

Це літературно-документальне видання містить відомості про репресованих у часи комуністичного режиму подолян – вихідців з території сучасної Хмельниччини, які загинули на спорудженні Біломорсько-Балтійського каналу та інших будовах Соловецького табору та ГУЛАГУ в Карелії в 30-х роках ХХ століття. Книга написана на основі секретних архівів ФСБ Росії, які передав авторові відомий російський дослідник сталінських репресій Юрій Дмитрієв. Прізвища репресованих подолян (цілі сім`ї) наведено в алфавітному порядку. Автор доповнив досліджені ним архівні дані своїми тематичними есеями та фотодокументами. Дослідженням, упорядкуванням та публікацією автором частини цього архіву започатковано створення першого Соловецького мартирологу жертв комуністичного терору з окремого регіону України, який не має аналогів.


Б48314
84(4БЄА)
А48

Алексієвич С. У війни не жіноче обличчя / С. Алексієвич; пер. з рос. В. Рафєєнка. – Х.: Віват, 2016. – 400 с.

«У війни не жіноче обличчя» - це документально-воєнний нарис білоруської письменниці, лауреата Нобелівської премії 2015 року. Книга перекладена на багато мов світу. Тепер вона видана українською мовою. В книгу ввійшли розповіді жінок, яким війна дала в руки зброю для захисту батьківщини від фашизму. Це дослідження духовного світу жінок, що вижили в нелюдських умовах війни. Вперше книга була опублікована в журналі «Октябрь» на початку 1984 року, але тема не втрачає актуальності і зараз. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com