Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.серпень 2020 року
Навія

Б50900 821.161.2 Т48

Ткачівський, Ярослав Васильович. Навія Навія [Текст] : сучасний роман / Я. В. Ткачівський. - 2-ге вид. - Київ : Укр. письменник, 2019. - 204 с.

Ярослав Васильович Ткачівський (14 серпня 1957 р., м. Галич, Івано-Франківська область) — український поет і прозаїк, поет-пісняр і гуморист, сатирик і журналіст. Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Член НСПУ з 1995 р. Нині — заступник голови Національної спілки письменників України, член Секретаріату та Правління НСПУ. Автор більше 40-а поетичних та прозових книжок, а також 10-и збірників пісень і романсів. Лауреат багатьох літературних премій. Заслужений працівник культури України.

Роман «Навія» відзначений Міжнародною літературною премією ім. Уласа Самчука.

Події відбуваються в одному з прикарпатських сіл. У сюжеті розкриваються теми природних та містичних явищ, ворожіння, заклинань й приворотів з допомогою надприродних сил. Але через порушення Божої заповіді рано чи пізно настає справедлива покара грішників і безневинних душ.

«Ці книги заслуговують того, щоб про них знали і їх читали. Це романи про відносини між людьми, про кохання. Я дивуюсь цій фантазії створення сюжетів. Як лінгвіста, мене цікавить мова його творів і я вважаю, що Ярослав Ткачівський прекрасний знавець галицької говірки», - розповідає професор, мовознавець Микола Лесюк.


Мій дід танцював краще за всіх

А44457 821.161.2 Р59

Рогашко, Алла. Її сукня [Текст] : роман / А. Рогашко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2017. - 192 с.

Нілу цілком захопила робота над романом. Це не був роман про кохання, швидше, про жінку, що опинилась на межі світів — між сном та реальністю. Та її вигадана для Ліни реальність почала оживати поряд: якогось ранку на тумбочці біля ліжка опинилась мармурова статуетка красуні Гекати — богині пристрасті та володарки нічних примар з вигаданої історії. Чи не вигаданої? Бо у снах до Ніли приходить дивна жінка в атласній темно-синій сукні — чиясь заблукала душа, яка чи то шукає допомоги, чи то сама прийшла врятувати Нілу. Бо з фінальною крапкою у її романі може скінчитися щось важливе… Щоб подолати прокляття Гекати, Ніла мусить знайти старовинну сукню своєї прародички і стати перед трьома зачиненими дверима. Та коли ноги самі розпочнуть древній танок, а вишиті золотом на синьому чарівні птахи злетять у повітря, все нарешті стане так, як має бути…


Як дати дитині все без грошей і зв`язків

А44433 821.112.2(436) Г52

Глаттауер, Даніель (Ґлаттауер). Північний вітер [Текст] : роман / Д. Глаттауер; пер. з нім. І. Савюк. - Львів : Кальварія, 2017. - 192 с.

Даніель Глаттауер — австрійський письменник та журналіст. Автор одинадцяти виданих книжок, найвідоміші з яких – роман «Північний вітер» та його продовження «Усі сім хвиль». Ці його твори перекладено на 40 мов та адаптовано для радіо, телебачення, театру та кіно.

Електронною поштою Еммі Ротнер намагається відмовитися від передплати журналу Like, але через помилку в адресі її лист потрапляє на адресу такого собі пана Лео Ляйке. Лео відповідає з ввічливості.

Між ними починається захопливе листування, яке можливе лише між двома абсолютно незнайомими людьми. Дуже скоро постає єдине, дуже важливе запитання: коли справа дійде до особистої зустрічі "в реалі"? Але це питання бентежить обох настільки, що з вирішенням вони воліють не поспішати, відкладаючи його до кращих часів. До того ж, Еммі щаслива у шлюбі. А Лео оговтується від невдалих і болісних стосунків. Та й взагалі: чи зможуть їхні почуття, отримані й надіслані в електронних листах, збережені на комп`ютері, пережити зустріч в реальному світі? І що далі, якщо так?


Рік хюґе по-данськи. Секрети найщасливішої країни у світі

А44453 821.111(73) К35

Кемерон, Брюс. Життя і мета собаки [Текст] : роман / Б. Кемерон; пер. з англ. Г. Яновської. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2017. - 240 с.

Вільям Брюс Кемерон — відомий американський письменник. Народився у 1960 в місті Петоскі, штат Мічиган. Став відомим завдяки бестселеру «8 простих правил для друга моєї дочки-підлітка», який згодом екранізували на каналі ABC. А його захопливий і зворушливий роман «Життя і мета собаки» став бестселером USA Today, на цілий рік — абсолютним бестселером The New York Times, а 2017-го — новим фільмом кіностудії DreamWorks.

«Життя і мета собаки» - зворушлива історія любові й відданості. Певна суміш «Хатіко» та «День бабака». Читач бачить світ очима собаки, проживає з нею життя, відчуває її емоції та думки. Здавалося б, такий простий та легкий текст, а викликає безмежну теплоту та любов.

У книзі йдеться про собаку, яка, кожен раз перероджуючись, знаходить щастя в служінні людині. Маленький Тобі, відданий золотистий ретривер Бейлі, вівчарка-рятівниця Еллі — одна душа, яка намагається зрозуміти сенс дружби, відданості, жорстокості та ціну любові, яка не закінчується навіть після смерті. Пес продовжував народжуватися заново, знаходячи нову сім`ю, намагаючись стати її частиною. І ставав! Тому що був самою доброю і розумною собакою, яку можна тільки придумати.

Зі всіх інкарнацій пес Бейлі залишається головним персонажем. Він відданий помічник, друг та опора для маленького хлопчика Ітана. Вони дорослішають разом, пізнають нові відчуття, емоції та переживання. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com