Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.червень 2022 року
Льодяники в жерстяній банці

Б51662 121.161.2 К 56

Коверзнєв К. . Льодяники в жерстяній банці: роман 18+ / К. Коверзнєв. – Київ: Фенікс, 2021. – 112 с.

Костянтиин Коверзнєв - український поет, прозаїк, літературний критик, журналіст, лауреат міжнародної премії «Гранослов», член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України. Закінчив філологічний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (українське відділення).

Сучасний любовний роман (18+) Костянтина Коверзнєва оповідає про героїню, яка мріє про свою емансипацію, але натомість щоразу стає заручницею чоловічої “зони комфорту”. У романі зображено Київ у 2012 році: соціальне й політичне тло українських реалій змушує героїв до авантюризму і навіть своєрідного “прагматичного цинізму”. Загадка жерстяної банки з льодяниками розгадується аж у самому фіналі й стає яскравою метафорою, яка підносить цінність справжніх людських почуттів.

Твір невеликий, розповідає локальну історію кількох життів, поєднаних між собою чи то збігами обставин, чи то справжнісінькою долею. Головна героїня тридцятилітня жінка Лєна, неодружена, без амбіцій і планів на подальше життя. І впродовж ста сторінок тексту читач житиме та мислитиме з нею.


Шлюбний договір

А45585 821.111(73) Р56

Річмонд, Мішель. Шлюбний договір: роман / М. Річмонд ; пер. з англ. О. Чупи. - Харків : Фабула, 2019. - 496 с. - (Світовий бестселер) (Державна програма - 2021).

Захоплива і дуже оригінальна історія випробування коханням. Еліс, молода юристка, яка подає великі надії. Джейк, успішний психотерапевт. Разом вони чудова закохана пара, попереду у якої блискуче майбутнє. Та одного дня вони бездумно підписують один договір, і життя летить шкереберть.


Нормальні люди

А45518 821.111(417) Р86

Руні, Саллі. Нормальні люди: роман / С. Руні ; пер. з англ. А. Коник. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2020. - 312 с. - (Державна програма - 2021).

«Нормальні люди» — другий роман ірландської письменниці Саллі Руні, уперше виданий в 2018 році. Роман потрапив до довгого списку Букерівської премії та виграв British Book Award. Книга перекладена понад 40 мовами, а у 2020 році на телеекранах з`явився серіал, знятий за її мотивами з однойменною назвою «Нормальні люди».

У школі Маріанна з Коннеллом вдають, наче не знають одне одного. Він — популярний та улюблений усіма, вона — самотня дивачка, з якої відкрито насміхаються. Однак між ними виникає дивовижний зв`язок, який вони вирішують тримати в таємниці і який відтоді назавжди змінює їхні життя. Пізніше, у дублінському коледжі, Маріанна впевнено вписується у тамтешнє товариство, а Коннелл незграбно шукає своє місце серед столичної богеми. За роки навчання вони постійно кружляють одне довкола одного, то віддаляються, то зближуються, але все одно між ними лишається щось, що неймовірним чином притягує їх одне до одного.


Дівчата, які нічого не скажуть

Б51548 821.111(73) Р50

Рікстед Е. Дівчата, які нічого не скажуть: роман / Е. Рікстед; пер. з англ. І. Андрущенко. – Київ: Книголав, 2019. – 368 с. – (Полиця бестселер) (Державна програма – 2021).

Ерік Рікстед — американський автор серії моторошних трилерів «Канаанські детективи».

Канаан— маленьке містечко у штаті Вермонт. Юна Менді зникає посеред ночі та змушує відставного детектива Френка Рата повернутися до справ заради пошуку істини. Френк , який сам виховує сімнадцятирічну небогу, одразу береться за справу. Трагічне минуле власної родини постійно переслідує його. На цьому шляху його чекають не лише зустріч з найбільшим людським та власним злом із минулого. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com