Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.червень 2018 року
Таємниця мого чоловіка

А42488 821.111(72) М79

Моріарті, Ліян. Таємниця мого чоловіка [Текст] : роман / Л. Моріарті; пер. з англ. І. Давиденко. - Київ : КМ-БУКС, 2017. - 384 с.

"Таємниця мого чоловіка" - дотепний, захоплюючий роман з акцентом на складності взаємин, таємниці, прощення, довіру і кохання між близькими людьми. Ця книга для тих, хто любить повчальні історії про життя і сімейні стосунки.

За сюжетом героїня твору, Сесілія Фіцпатрік, знаходить лист її чоловіка Джона-Пола, який вона повинна була відкрити після його смерті. Як виявляється, в листі прихована похмура таємниця, яка здатна зруйнувати не тільки їхню сім`ю, а й скалічити долі багатьох людей.

Він просить у жодному разі не розкривати це послання. Після кількох днів коливань Сесілія піддалася спокусі і відкрила лист свого чоловіка. Страшна таємниця, яку вона дізнається з нього, кардинально змінює життя її родини, і людей, яких вона ледь знає. Секрет стосується ще двох жінок…

Через рік після виходу книги в США, роман переклали 40 мовами. Зараз в світі вже продано понад 3 млн примірників: книга розкуповується і активно обговорюється, продовжуючи очолювати список бестселерів New York Times.

Цей роман відразу став найпопулярнішим серед жінок України.


Ловець океану. Історія Одіссея

Б49404 821.161.2 Є74

Єрмоленко, Володимир. Ловець океану. Історія Одіссея [Текст] : роман / В. Єрмоленко ; . - Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. - 216 с.

Всі, хто читав збірку есеїв «Далекі близькі» чи слідкують за Володимиром Єрмоленком у Фейсбуці, впізнають його особливий стиль в першому романі автора – «Ловець океану». Під дуже морською метафоричною обкладинкою заховано філософсько-психологічний роман з елементами художньої еротики. Любов до стилю Єрмоленка народжується з перших слів, з перших метафор і порівнянь. Читання цієї книжки, дійсно, перетворюється на глибоке пірнання на дно – дно людських почуттів. Тож дуже вдало, що автор веде оповідь не лише від імені Одіссея, але й інших героїв (Каліпсо, Цирцея, Аїд, Пенелопа та ін.), з якими переплітається його доля.


Соня

А42565 821.161.2 Б12

Бабкіна, Катерина. Соня [Текст] : роман / К. Бабкіна. - Харків : Фоліо, 2013. - 186 с.

Катерина Бабкіна — письменниця і сценарист, автор книг поезії "Вогні святого Ельма" та "Гірчиця" та збірки оповідань "Лілу після тебе" й значної кількості публікацій українською та в перекладах російською, англійською, шведською, німецькою, польською та французькою мовами.

"Соня" — дебютний роман української молодої поетки — це історія про любов, молодість, кордони, гомосексуалістів, євреїв, Німеччину, Польщу, Албанію, Чорногорію, Салоніки, контрабанду, молитву, інцест, вічне життя, заробітчанство, вагітність, пошук, Аллаха, чудеса та чотириста тисяч євро.

Книга "Соня" потрапила до "довгого списку" премії Книга року ВВС-2013. Усього до нього увійшли 20 книжок.


Софія

Б49529 821.161.2 Р69

Романчук, Леся Іванівна. Софія [Текст] : роман у 8 кн. / Л. І. Романчук. - Тернопіль : Богдан, 2018

Роман “Не залишай...” Лесі Романчук уже набув всеукраїнського резонансу. Нове, доповнене видання роману “Софія” — це вісім книг про кохання і зраду, про віру і надію у житті головної героїні — лікаря-акушера Софії Синицької (Зорич) зачарують вас напруженим сюжетом і гострою інтригою. Жінка у Світі і Світ у Жінці — це основні теми, на яких ґрунтується сюжет роману “Софія”. Для широкого кола читачів.


Гра

Б49465 821.111(410) Ш37

Шевченко, Анна К.. Гра [Текст] = The Game : роман / А. К. Шевченко; пер. з англ. В. К. Горбатько. - Київ : Нора-друк, 2017. - 336 с.

Анна Шевченко — британська письменниця українського походження. Народилася в Києві. Онука Федора Шевченка — українського історика, члена-кореспондента АН УРСР, директора Інституту археології АН України. Закінчила з відзнакою Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Має ступінь магістра філософії Кембриджського університету з міжкультурних відносин та конфліктів. Анна Шевченко засновник і генеральний директор консалтингової компанії 3CN, що спеціалізується в крос-культурному управлінні ризиками та вирішенні конфліктів. Вона постійний експерт в багатьох ЗМІ по всьому світу. Володіє сімома мовами і має досвід роботи в 32 країнах. Перекладач чотирьох Британських Прем`єр-міністрів та радник з міжкультурних питань для двох з них. Експерт з політичного примирення та конфліктів Британської Урядової миротворчої організації (British Government Stabilisation Unit).

Дія роману «Гра» відбувається на різних континентах. Двадцять п’ять років тому четверо друзів закінчили школу, пов’язані таємницею, що призвела до трагедії. Тепер вони зустрічаються, щоб завершити розпочату в юності гру. Правила ті самі, але учасники вже дорослі і ставки набагато вищі. Гравці змушені відкрити забуті сторінки історії: Кримської конференції 1945 року, де три світові лідери поділили світ і створили нову карту Європи після Другої світової війни.

Основні події роману пов’язані з Кримом і Одесою. Написаний у 2012 році роман ніби передбачає трагічні події анексії Криму і дає несподіваний натяк на розв’язання кримської проблеми. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com