Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.листопад 2019 року
Чому саме Харків?

А44041 821.161.2(477.43) Г90

Грунська, Тетяна Аврамівна. Чому саме Харків? [Текст] : роман / Т. А. Грунська. - Львів : ПростірМ, 2019. - 252 с.

Новий роман української письменниці розкриває приватне життя головної героїні Вероніки в подорожах і зустрічах, та життя людей в українських містах і селах. Тонкий психологізм, різноманітність характерів, несподіваність ситуацій та майстерність стилю: все це властиве цьому твору Тетяни Грунської.


В`язень Неба

Б50453 821.134.2 С21

Сафон, Карлос Руїс. В`язень Неба [Текст] : роман / К. Р. Сафон; пер. з ісп. О. Леська. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2018. - 320 с.

В`язень неба — містичний роман іспанського письменника Карлоса Руїса Сафона, що вийшов в Іспанії 17 листопада 2011 року. Є третьою книгою циклу книг «Цвинтар забутих книжок».

«Цвинтар забутих книжок» — цикл із чотирьох романів, кожен з яких так чи так пов’язаний з цим місцем. Автор сам зазначив, що порядок прочитання романів значення не має, але першим краще читати «Тінь вітру». Другий том із серії — «Гра янгола», третій — «В’язень неба», четвертий — «Лабіринт духів». Останній роман із тетралогії вийшов іспанською два роки тому. Українською його поки що немає.

Знайомі читачам із першого роману Даніель Семпере та Фермін де Торрес готуються до різдвяних свят. Перший уже став сім’янином, виховує сина і працює у книжковому магазині батька. Його товариш готується до найважливішої події в житті — весілля. Здавалося б, у всіх все просто чудово.

Справи дійсно йшли непогано, поки до букіністичного магазину не зайшов дивний чоловік. Незнайомець купив «Графа Монте-Крісто», але не забрав книгу із собою, а залишив її для Ферміна, додавши особисте послання. Виявляється, чоловікові відомі давні таємниці нареченого, через які той може втратити кохану, роботу і теперішнє життя. Щоб цього не сталося, Даніель береться вирішувати проблему самотужки.


Черевички Божої Матері

А43487 821.161.2 М34

Матіос, Марія Василівна. Черевички Божої Матері: вирвана сторінка з буковинської саги [Текст] : повість / М. В. Матіос. - Львів : Піраміда, 2018. - 208 с.:

Повість "Черевички Божої Матері" – трагічна буковинська історія червня-липня 1941 року.

Іванка Борсук – головна героїня книжки, що перекочувала зі сторінок повісті "Москалиця", у свої дванадцять років розуміє найголовніше: що є Добро і що є Зло.

Бездоганне знання гуцульських вірувань і народних традицій, людської психології та історичних фактів вкотре дозволили Марії Матіос відтворити особливу драму людини ХХ століття на території, яку історик Тімоті Снайдер назвав "кривавими землями".


Середина світу

Б48737 84(4НІМ) Ш87

Штайнгьофель, Андреас. Середина світу [Текст] : роман / А. Штайнгьофель; пер. з нім. І. Загладько ; Goethe Institut. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2016. - 430 с.

Роман “Середина світу” німецького автора Андреаса Штайнгьофеля побачив світ 1998 року, його встигли полюбити читачі різного віку, і не тільки в Німеччині. У 2016 з’явилося й ілюстроване україномовне видання – завдяки Видавництву Старого Лева та ініціативі перекладача Ірини Загладько. У центрі сюжету – сімнадцятирічний Філ, якому доводиться пізнавати не лише навколишній світ, а й самого себе. Усі навколо нього – такі ж чорні діри, як і він сам. Його мати Ґлясс, котра шукає кохання, а знаходить лише чоловіків на одну ніч. Сестра Діана, яка замкнулася у своїх гербаріях, і ключ до серця якої Філ втратив так непомітно, що й не знає, де його шукати. Тереза, чиє право кохати не встояло перед моральними устоями маленького містечка. Врешті, Ніколас, загублений, як і сміття, що він колекціонує, білий лист, на якому ще ніхто нічого не написав. Усі персонажі прописані з такою глибиною, що, навіть після останньої крапки у тексті вони продовжують жити десь поруч.


Співдружність

А43888 821.111(73) П20

Патчетт, Енн. Співдружність [Текст] :роман / Е. Патчетт; пер. з англ. Л. Котляр. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2017. - 350 с.

Доля випадково звела Беверлі Кітінґ та Берта Казенса. Заради нього вона покинула колишнього чоловіка - поліціянта і, вже маючи двох маленьких доньок від першого шлюбу, стала матір’ю для чотирьох дітей Берта. Минає час, і вже дорослі діти обох сімейств покидають батьківський дім, вирушаючи на пошуки власного щастя. Одна з дочок, Френні, закохується в молодого письменника, який хоче написати роман про родину Кітінґ-Казенс… Кохання і зрада, слава і безталання, розкіш і злидні — які випробування чекатимуть на батьків і дітей? Бурхливий шлях довжиною в півстоліття, сповнений перипетій. Шлях справжньої родинної співдружності, який сплів нитки життів двох поколінь в одне ціле. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com