Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.серпень 2021 року
Весна варварів

А45163 821.112.2 Л96

Люшер Й. Весна варварів: повість / Й. Люшер; пер. з нім. Р. Свято. - Київ: Основи, 2017. - 128 с.

У повісті йдеться про заможного швейцарського бізнесмена, який опиняється на туніському курорті одночасно із групою молодих англійців із найвищих фінансових кіл Лондона, що приїхали відсвяткувати тут розкішне весілля. Але доки захмеліла компанія відсипається після святкової ночі, Велика Британія оголошує державне банкрутство. Із заблокованими кредитками, раптово безробітні, в готелі класу «люкс», який за мить став для них недоступним, вони опиняються за крихітний крок від варварства. Захопливо, комічно, мудро і гротескно: дебютна повість швейцарсько-німецького письменника Йонаса Люшера, яку вже перекладено 15-ма мовами.


Подробиці Шевченкового життя

Б51439 821.161.2.09 М48

Мельниченко В. Ю. Подробиці Шевченкового життя. 370 історичних мініатюр, есеїв і начерків : есеї / В. Ю. Мельниченко. - Київ : Либідь, 2021. – 560 с.

У 370 історичних мініатюрах, есеях і начерках доповнюється сучасний портрет Тараса Шевченка новими подробицями й штрихами, збагачує яскравими барвами й глибокими психологічними характеристиками. За словами самого історика й шевченкознавця В. Мельниченка, «це той портрет, який не тиражується для вивішення на стінах, він обігріває прохололі людські душі». Відомий літературознавець Сергій Гальченко оцінює книгу як «новий творчий внесок у сучасне шевченкознавство».


928 миль від дому

А45098 821.111(410) С 47

Слейтер К. 928 миль від дому: повість / К. Слейтер; пер. з англ. Г. Лелів. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2020. - 320 с. - (Державна програма - 2020).

Проникливий роман британської письменниці, лауреатки численних літературних нагород Кім Слейтер «928 миль від дому» пропонує читачу замислитися над проблемами міграції, ксенофобії, дискримінації, упереджень і булінгу та пропагує відкритість, прийняття й емпатію...

14-літній Калум мріє стати кіносценаристом, але не дуже вірить, що це можливо у його маленькому містечку. Аж тут тато приводить додому свою нову дівчину і її сина. Виявляється, геть непросто вжитися з отаким хлопцем, який раптом стає твоїм братом, і з новою мамою. Водночас герой відчуває, що його зведений брат щось приховує. І Калум починає проводити розслідування...


Кохання з першого погляду

А45191 821.161.2 Ф48

Фіалко Н. І. Кохання з першого погляду: роман / Н. І. Фіалко. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 352 с.

У романі «Кохання з першого погляду» тернопільська авторка Ніна Фіалко змальовує життя сучасної молоді, яка, будучи невдоволеною своїм становищем на рідній землі, шукає щастя за кордоном. Головний герой роману Олексій Шинкаренко, закохавшись у місцеву красуню, намагається створити для неї невеличкий рай, та вона прагне іншого життя. Зі сторінок твору читач отримає ще одне підтвердження, що кохання і зрада – дві сторони однієї медалі. Сюжет наповнений багатьма життєвими віражами у людських долях, тому захоплює з першої сторінки і не відпускає до останньої. Роман читається легко і залишає враження для роздумів. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com