Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.квітень 2022 року
Вибачте, на мене чекають

А45566 821.133.1 М29

Мартен-Люган А. Вибачте, на мене чекають: роман / А. Мартен-Люган; пер. з фр. І. Славінської. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2021. - 392 с. - (Державна програма - 2021).

Молода й амбітна перекладачка Яель живе лише роботою, кожен її крок виважений, кожна хвилина порахована. Вимогливий шеф її дуже цінує, клієнти обожнюють, а колеги побоюються — адже часу на відпочинок вона не дає ні собі, ні іншим. Рідні та друзі давно вже забули, коли її бачили без смартфона у руках, а з домашніх посиденьок Яель за першої ж нагоди втікає зі словами «на мене чекають». Де й поділася та зухвала й вільна дівчина, яка вміла цінувати смак життя? Чому вона не шукає щось більше, ніж інтрижку на одну ніч? Мабуть, вона просто забула, як це — коли на тебе чекає не лише робота...


Вілла Деккера

А45548 821.161.2 В48

Винничук Ю. П. Вілла Деккера: роман / Ю. П. Винничук. – Харків: Фабула, 2021. – 304 с. – (Державна програма – 2021).

Як і властиво Юрію Винничуку, «Вілла Деккера» віртуозно балансує на межі ретродетективу й політичного трилера – так само, як герої книжки балансують у невизначеному межичасі буквально за кілька днів до початку Другої світової. Вир драматичних подій та яскравий гумор, глибоке знання таємного життя передвоєнного Львова, соковита мова, кримінальні та любовні інтриги – усе це читач знайде в новому романі визнаного майстра.


Двійник

А45564 821.111(73) Г39

Геррітсен Т. Двійник: роман / Т. Геррітсен; пер. з англ. О. Оксенич. – 3- тє вид. – Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. – 384 с. – (Державна програма – 2021).

Мора Айлс бачила чимало страшних речей. Коли працюєш судмедекспертом, вже не боїшся смерті. На секційний стіл потрапило тіло жінки, як дві краплі води схожої на Мору. Судмедексперта охопив справжній жах. Хто ця незнайомка? Загадкова сестра-близнючка? Чи це просто збіг? Але якщо так, то на кого насправді полював убивця: на цю дівчину чи на Мору? Можливо, це попередження? Час знайти відповіді на всі запитання, випередивши вбивцю та вийшовши на слід того, хто роками уникав правосуддя…


Жінка для стіни

А45606 821.161.2 Л63

Лис В. С. Жінка для стіни: роман / В. С. Лис. – Тернопіль: Навч. книга – Богдан, 2021. – 208 с. – (Державна програма – 2021) (Детективна агенція М).

«Жінка для стіни» – яскравий зразок цікавого і динамічного детективу, сюжет якого тримає в напрузі від першої до останньої сторінки. Кримінальні розбірки, нелегкий світ приватного бізнесу, війна «авторитетів», таємничі самозаймання будинку і болючі пошуки добровільної жертви – «жінки для стіни» – полонять вашу увагу своїм реалізмом і гостротою інтриги.


Знайди мене

Б51559 821.111(73) В35

Вернон Ф. Дж. Знайди мене: роман / Ф. Дж. Вернон; пер. з англ. В. Левицької. – Київ: Книголав, 2021. – 368 с. – (Полиця бестселер) (Державна програма – 2021).

«Знайди мене» – захоплюючий психологічний трилер, у центрі сюжету історія Ґрей Ґодфрі і її родини, життя яких змінюється під час її приїзду до рідного містечка на Різдво. Одного ранку, гостюючи в родинному маєтку, вона прокидається в порожньому ліжку. Її чоловіка Пола немає, а похмілля стерло пам`ять про події минулої ночі. Їхній шлюб не був ідеальним, останнім часом між ними було багато напружених моментів, тому Ґрей думає, що чоловік просто залишив її чи захотів побути наодинці після чергової сварки. Але його автомобіль знайшли покинутим на шосе. Головна героїня розуміє, що він зник безвісти. Саме в цей момент вона отримує голосове повідомлення від незнайомки, яка говорить, що знає, де її чоловік. Та Ґрей неохоче приймає її допомогу і згодом починає отримувати погрози від тієї жінки. Поступово головна героїня починає відкручувати всі події свого життя, щоб зрозуміти все, що з нею сталося в минулому і що відбувається зараз. Чи хоче вона, щоб її чоловіка знайшли? Може, зникнення Пола не таке вже й випадкове і все було сплановано? Що насправді хоче незнайомка? І на що вона здатна, щоб отримати бажане? 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com