Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.березень 2023 року
Роздуми

Б51818 323(477) Ж44

Жебрівський, Павло. Роздуми / П. Жебрівський. - Дрогобич : Коло, 2021. - 230 с. : іл.

У 2014 році ми прокинулися і стали на захист нашого дому, родини та майбутнього дітей. Однак наш розум знову намагаються приспати» солодкими обіцянками

Ця книжка буде спонукою кожному, хто її прочитає, поставити собі запитання: «Хто я? Куди я прямую? Куди мій вибір приведе Україну?»

Чесна відповідь не відверне від дійсності й може вберегти кожного з нас від хибних дій. Допоможе об`єднати людей, які мужні й критично мислять, які готові до складних викликів і рішень. З морально-етичними орієнтирами. Із силою духу. І головне: об`єднати тих, хто прагне створити Благословенну Україну і бути на цьому святі нашої надії.


Розірваний кадр

А45091 821.161.2 Б 91

Бурлака, Оксенія Володимирівна. Розірваний кадр: повість / О. В. Бурлака. - Київ : Академія, 2020. - 160 с. - (Державна програма - 2020).

Філ — фанат екстриму. Ще трохи, і він стане топовим блогером, підніматиме солідний кеш, якого вистачить на забаганки Барбі й на те, щоб звалити від родаків. Він же не якийсь там задрипаний пацик, а крутий руфер, йому вже шістнадцять. Ще трохи, і він обставить самого Койота — поки що найкрутішого руфера в місті. Аби-тільки оператор-фотограф Кірюха, без якого залази, зацепи й трюки не були б такими адреналінними подіями для публіки, не дав задню.


Поцілунок був не останній

А45095 821.161.2 Б 91

Бурлака, Оксенія Володимирівна. Поцілунок був не останній : повість / О. В. Бурлака. - Київ : Академія, 2019. - 160 с. - (Державна програма - 2020).

Льоля росла в благополучному світі, де були розкішна квартира, яскраві сімейні подорожі, брендовий одяг, дружний клас, ульотні тусовки. А одного дня з усім цим довелося розпрощатися й потрапити в зовсім іншу реальність. Її батька заарештували, і тепер вона й мама живуть з бабусею й дідусем у їхній пошарпаній квартирі. Обірвалися контакти з ліцейними друзями, і навіть найкраща подруга віддаляється.

Дуже складно в новій школі. Учителі наче не знають і не здогадуються, як тут нестерпно. Льоля, яка не здатна терпіти знущання жорстоких розбишак, починає «воювати» з ними, нариваючись на гіркі неприємності. Єдина відрада — втеча на дах десятиповерхівки. Цю схованку під небом показав їй Стас — однокласник, який тусується в тій хамовитій компанії. Льоля дізнається, що до проблем у її сім`ї причетний його батько, і розуміє: треба забути про Стаса. А як це зробити, коли з ним так добре і солодко... До мурашок.

Драматичні обставини, здається, остаточно роз`єднають Льолю і Стаса. Та в кохання своя логіка: їхній поцілунок був не останній.


Донька пастора

А45516 821.111(410) О-63

Орвелл, Джордж. Донька пастора: роман / Дж. Орвелл ; пер. з англ. Т. Кирилюк. - Київ : Вид-во Жупанського, 2021. - 304 с. - (Майстри світової прози) (Державна програма - 2021).

У романі «Донька пастора» Орвелл розмірковує про життя без вибору, про безвихідь, коли страх того, що нічого й ніколи не зміниться, співмірний страхові змін, врешті-решт про те, що, опинившись на волі, колишні ув`язнені часто знову прагнуть повернутися до в`язниці одноманітної напередвизначеності, бо, окрім усього, справжня свобода ще й має властивість лякати. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com