Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.грудень 2021 року
Музика води

А45370 821.111 (73) Б77

Бойл Т. К. Музика води : роман / Т. К. Бойл; перекл. з англ. А. Зорницького. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 640 с.

Книга про відкриття африканських нетрів. 1795 рік. Опинившись у полоні маврів, Мунґо Парк гадав, що це кінець. Але мандрівникові вдається втекти — і далі поневірятись незнайомим континентом. Поки поряд крокує його вірний провідник Джонсон, Мунґо має надію. Із ними — ще й джарранський чаклун Ебо (чи то Або). Цікаво, чи зміг би він побачити, як там кохана Мунґо, Ейлі? За сотні миль, вона чекає на його повернення. Та зараз рано думати про дім. Бо Мунґо ще не знає, що доведеться вдруге збирати експедицію. Що трапиться врятувати від смерті авантюриста та шибайголову Неда Райза і разом знову вирушити в шалені мандри. Крізь лондонські нетрі та мальовничі шотландські простори — до самого серця таємничої, далекої Африки. Туди, де черпає свої сили та бере свій початок древня й непізнана ріка Ніґер. І куди вона тече — не знає ніхто. Проте Мунґо зовсім скоро дізнається.


Право на помилку

Б50257 17.02 Б42

Бекол Джесіка. Право на помилку: 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки / Джесіка Бекол; пер. з англ. Ілони Вінничук. – К. : Книголав, 2018. – 272 с. – (Серія «Полиця нон-фікшн»).

«Право на помилку» - це книга, в якій помістилося 25 різних розповідей про уроки від власних помилок, які робили свого часу успішні жінки. І кожна з них закінчується кількома тезами, які варто взяти собі на замітку! Американська дослідниця Джессіка Бекол зібрала всі історії та об`єднала їх у розділи, які допомагають поділити різні види проблем. Видатні жінки, які працюють у найрізноманітніших сферах розповіли про свій шлях, іноді це кумедні історії, іноді це серйозні життєві ситуації, але всіх їх об`єднує праця над власними помилками, яка дала хороші результати.


Як дати дитині все без грошей і зв`язків

Б50690 159.922 К26

Карпачов Дмитро. Як дати дитині все без грошей і зв`язків / Дмитро Карпачов. – К. : «Агенція «ІРІО», 2019. – 256 с.

Книга «Як дати дитині все без грошей і зв`язків» — це 7-тижневий тренінг, який поліпшить стосунки батьків з дитиною, навчить їх взаємодіяти, чути свою дитину і розуміти її. Вправи, наведені в кожному розділі, допоможуть закріпити навички усвідомленого батьківства та виведуть батьків на новий рівень відносин в сім`ї та в суспільстві.


Дружина доглядача зоопарку

А44910 821.111.(73) А38

Акерман Діана. Дружина доглядача зоопарку / Діана Акерман; пер. з англ. К. Дем`янчук, О. Бершадська. – К. : Форс Україна, 2020. – 336 с.

Події, що відбуваються і розповідаються автором на сторінках цієї книги справжні. За часів Другої світової війни хранителі зоопарку в Варшаві врятували сотні людей від нацистських рук. Подружня пара, Ян та Антоніна Жабинських переховували біженців в порожніх клітках для тварин. Дайан Акерман провела велику дослідницьку роботу цієї маловідомої до сьогоднішнього дня сторінки історії, що зберігалася в архівах історії Польщі і чудово відтворила її в своїй дивовижній художній роботі. Одночасно з подіями, що мали місце безпосередньо на території зоопарку, автор досліджує тривожні нав`язливі ідеї, які стоять в основі нацизму.


найцікавіші пам`ятні місця та архітектурні споруди

Б51526 908 (477) У45

Україна: найцікавіші пам`ятні місця та архітектурні споруди. Путівник / Уклад. Меренкова В. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2021. – 31 с.

Ця невелика книга містить фото та опис чудових місць нашої країни. Якщо ви ще не обрали країну для відпочинку, беріть до рук путівник і відправляйтесь у подорож по Україні. Для чого шукати красу за кордоном, коли поруч є стільки цікавого! 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com