Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.липень 2020 року
В`язень замку Паланок

А44165 821.161.2 Д71

Дочинець, Мирослав Іванович. В`язень замку Паланок [Текст] / М. І. Дочинець. - Львів : Література та мистецтво, 2019. - 386 с. - (Державна програма 2019).

Це незбагненна історія про безрідного закарпатського хлопчика-байстрюка, який рано прилучається до копання криниць. І докопується до таких глибин! Здобуває унікальний хист, навчається мудрості в учителів, мужності в скрутних обставинах, стає зрештою найбагатшою людиною в краї. Та найбільші його скарби - свобода духу, висока освіченість, шляхетність душі. Книга сповнена неймовірних пригод, читається на одному подиху.


Мій дід танцював краще за всіх

А44107 821.161.2 Б12

Бабкіна, Катерина. Мій дід танцював краще за всіх [Текст] : оповідання / К. Бабкіна. - Київ : Комора, 2019. - 144 с.

«Мій дід танцював краще за всіх» — серія оповідань, що складаються в єдину історію п`яти родин, діти з яких знайомляться в школі 1 вересня в перший рік незалежності України та залишаються друзями на все життя. Від двадцятих років в Харкові і знищення театру Леся Курбаса через Голодомор, Другу світову, дев`яності й кілька хвиль еміграції до війни на Донбасі.

Ця книжка в першу чергу про прийняття минулого. Про те, як події та обставини впливають на нас незалежно від того, чи знаємо ми про них. Про тяглість і зв`язок поколінь, бажання любові та прийняття, самотність як наслідок або як причину. Про втрати – осмислені чи неосмислені, виправдані чи безглузді. Та, головне, про те, що навіть самотнім, відкинутим, поламаним теж можна вижити і жити, бо, попри все, завжди залишається можливість врешті стати щасливим.


Як дати дитині все без грошей і зв`язків

Б50185 159.922 К26

Карпачов, Дмитро. Як дати дитині все без грошей і зв`язків [Текст] / Д. Карпачов. - Київ : Агенція "ІРІО", 2019. - 256 с. - (Державна програма 2019).

Відомий український психолог Дмитро Карпачов пропонує батькам унікальний спосіб спілкування з дитиною. Його книга побудована у форматі семитижневого тренінгу: виконуючи рекомендації і вправи, батьки зможуть краще пізнати свою дитину, знайти гармонію в сім`ї і переоцінити свою роль, як батьків. Довірливі та спокійні стосунки з дітьми починаються із прийняття їх як особистостей. Для цього батьки повинні почати з себе, і Дмитро Карпачов пояснить, як це зробити. Мета даної книги - показати правильні методи виховання і наштовхнути читачів на шлях усвідомленого, щасливого батьківства.


Рік хюґе по-данськи. Секрети найщасливішої країни у світі

А44376 304.3(489) Р24

Расселл, Гелен. Рік хюґе по-данськи. Секрети найщасливішої країни у світі [Текст] / Г. Расселл; пер. з англ. О. Ліпської. - Харків : Віват, 2019. - 416 с. - (Державна програма 2019) (Дозвілля).

Легка й дотепна історія про переїзд успішної лондонської кар`єристки у данську провінцію, секрети найщасливішої країни світу й пошуки хюґе — комфортного й безтурботного життя. Гелен Расселл досліджує найменші нюанси й відверто пише про плюси й мінуси країни: освіту й виховання дітей, баланс між роботою й дозвіллям, лібералізм поглядів, дизайн оселі, смачнючі булочки й навіть правила підіймання прапора. Ця історія надихає на те, щоб скористатися з чужого успішного досвіду й змінити на краще світ і себе. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com