Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.листопад 2021 року
А45255 821.161.2 Л32

Лаюк М. М. Залізна вода : роман / М. Лаюк. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2021. – 264 с.

У романі, присвяченому 150-річчю від дня народження Лесі Українки розгортається історія, пов’язана з головною жінкою української культури. Театральна режисерка та молодий чоловік, який після довгої відсутності повертається у рідні краї, — як далеко вони готові зайти у пошуках унікального листа, що міг би внести ясність в один із найтаємничіших і найбільш резонансних сюжетів історії нашої літератури? Як на початку минулого століття йшли за Лесею невідома поетка, проста гуцулка, плотогон і черниця-бернардинка? Автор пропонує читачу зануритись у дві реальності: одна часова лінія переносить нас на початок ХХ століття, інша ж відбувається у наш час.


А45263 821.111(410) Б86

Боттон де А. Мистецтво подорожі : есеї / А. де Боттон ; пер. з англ. Р. Гардашука. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2018. – 208 с.

У своїй книжці філософських есеїв про мандри британський письменник Ален де Боттон рефлексує над поняттям подорожі, порівнюючи свій досвід із досвідом інших видатних мандрівників. Наприклад, із французьким поетом Шарлем Бодлером та американським художником Едвардом Гоппером автор розмірковує над романтикою придорожніх кафе, заправок та аеропортів. А Гюстав Флобер стає провідником в екзотичні країни, де часто шукаємо те, чого нам так не вистачає вдома… Ця книжка – своєрідний трактат про мистецтво, літературу та філософію, особливий погляд на мандри і тих, хто подорожує.


Б51484 37.01 Г80

Гресь А. Діти та гаджети. Секрети розумного спілкування : поради / А. Гресь. – Харків : Основа, 2021. – 144 с. : іл.

«Діти та ґаджети» — перша в Україні книга про секрети розумного спілкування дітей з ґаджетами та інтернетом.

У цій книзі читач знайде багато корисної інформації (зокрема, про те, як формувати в дитини правильне ставлення до користування електронними пристроями та інтернетом). Розглядаються причини залежності, а також способи її усунення в дітей різного віку. Проводиться робота над помилками, яких можуть припускатися батьки, а також розповідається про те, як зробити досягнення сучасної технології корисними для дитини.


Б51246 821.111(73) О-54

Олкотт Л. М. Маленькі чоловіки: роман / Л. М. Олкотт; пер. з англ. Б. Носенок. - Харків: Фоліо, 2020. - 300 с. - (Державна програма - 2020).

Американська письменниця Луїза Мей Олкотт здобула світову славу завдяки роману «Маленькі жінки». Його героїні виросли, а улюблениця читачів Джо здійснила свою мрію виховувати хлопчиків. У старовинному маєтку вона заснувала незвичну школу, де нема суворих правил і чіткого розпорядку, та й програма не вимагає засвоїти якомога більше предметів. Хлопчики, різні за віком і характерами, шибайголови й зовсім безпомічні, розпещені надмірною батьківською увагою й колишні безпритульні, навчаються цінувати дружбу й покликання, порядність і співчуття. Непрості випробування роблять їх справжніми чоловіками. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com