Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.травень 2018 року
Список мрій

Б49537 821.111(73) Ш83

Шпільман, Лорі Нельсон. Список мрій [Текст] : роман / Л. Н. Шпільман; пер. з англ. Т. Ткалюк. - Київ : КМ-БУКС, 2016. - 384 с. - (Світовий бестселер).

Лорі Нельсон Шпільман – американська письменниця, яка живе в Мічигані. Вона – колишній логопед, методист і домашній викладач. Лорі Нельсон Шпільман любить займатися спортом, подорожувати та читати, але справжня її пристрасть – це письменство.

Її перша книга "Список мрій" стала міжнародним бестселером, права на публікацію якого були куплені тридцятьма країнами світу. Книга "Список мрій" – романтична та зворушлива історія про нерозривний зв`язок між матір`ю і дочкою, вперше опублікована українською мовою. У головної героїні роману Брет Боулінгер є все, чого можна побажати у житті: хороша робота, шикарне житло та красивий бойфренд. Та все йде шкереберть, коли Брет дізнається, що після смерті матері в спадок вона отримає не косметичну фірму та безтурботне життя, а свій власний список мрій, написаний в підлітковому віці. Умовами отримання спадщини є виконання всіх пунктів цього списку протягом року: 1. Закохатися. 2. Народити дитину. 3. Завести собаку 4. Дружити з Керрі завжди. 5. Купити коня 6. Стати вчителем та інші. Та чи можливо досягти всього того, про що мріяли чотирнадцятирічна дівчинка?

Книга «Список Мрій» – ідеальний варіант для фанатів творчості Сесілії Ахерн та Джоджо Мойєс.


Париж для самотніх та інші історії

Б49485 821.111(410) М74

Мойєс, Джоджо. Париж для самотніх та інші історії [Текст] : збірка / Д. Мойєс; пер. з англ. Т. Заволоко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2017. - 236 с.

Романтична історія «Париж для самотніх», як і десять інших оповідань, що увійшли до цієї книги, захоплює читачів легкістю і життєвістю. Це блискуча колекція оповідань, сповнених романтики, шарму, авантюризму, гумору і надзвичайної чуттєвості.

Джоджо Мойєс — англійська романістка, журналістка, авторка бестселера «До зустрічі з тобою», одна з небагатьох письменниць, кому вдалося двічі здобути премію Асоціації любовних романістів у номінації «Любовний роман року».

Нелл двадцять шість років, і вона ніколи не була в Парижі. Коли коханий Піт запрошує її на романтичні міні-канікули до столиці Франції, ця ідея неабияк її надихає. Але все складається не так, як вона мріяла: Піт просто не приходить на вокзал, обіцяє приїхати наступним потягом... Залишившись сама-одна в Парижі, дівчина відкриває нову себе, – таку, якої ніколи не знала, яку ніколи не випускала назовні, якою боялася бути. Можливо, ця подорож стане найсміливішою в її житті…


Мрець у бункері. Історія мого батька

Б49385 94(436)"1933-1945" П51

Поллак, Мартін. Мрець у бункері. Історія мого батька [Текст] / М. Поллак; пер. з нім. Н. Ваховської. - Чернівці : Книги–-XXI , 2014. - 248 с.

Автобіографічний роман-дослідження письменника, перекладача, куратора програми Ляйпцизького книжкового ярмарку «Транзит» Мартіна Поллака «Мрець у бункері. Історія мого батька».

Роман-дослідження Мартіна Поллака присвячений участі Австрії у Другій світовій війні та злочинах нацизму. Із приватної перспективи нащадка – сина відомого нациста Ґергарда Баста, який уже дорослим вирішує розібратися в обставинах не лише смерті свого батька, але і його життя, історії роду, що став пристрасним ревнителем нацизму, – автор викриває міф про аншлюс Австрії до ІІІ Райху. Він також показує становлення нацизму в провінційно-бюргерському середовищі прикордонних айстро - словенських земель, взаємини австріяків та словенів і протистояння цих двох націоналізмів у 30-ті рр.


Прокляття дому

Б49343 821.112.2 Е78

Ерпенбек, Дженні. Прокляття дому [Текст] : роман / Дж. Ерпенбек; пер. з німю Х. Назаркевич. - Чернівці : Книги–-XXI , 2016. - 160 с.

Роман «Прокляття дому» яскравої представниці жіночого «письменницького дива» літератури об’єднаної Німеччини Дженні Ерпенбек є одним із творів, які найактивніше перекладають останніми роками. За сім років його переклали тринадцятьма мовами. Роман Ерпенбек – це німецька історія ХХ століття, скомпонована оповідь про мир і війну, про втечу й вигнання, про утопію батьківщини та пошуки рідного дому. На прикладі окремих і разом з тим фатально переплетених дванадцяти історій різних родин, п’яти поколінь читач дізнається про перипетії життів звичайних німців від часів Першої світової війни до об’єднання Німеччини. Історії, які так чи інакше пов’язаних із літнім будинком над Бранденбурзьким озером, заворожують читача.


Чорне сонце

Б48188 84(4УКР)6 Ш66

Шкляр, Василь Миколайович. Чорне сонце [Текст] : збірка / В. М. Шкляр. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2016. - 298 с.

«Чорне Сонце» про бійців полку «Азов». У книзі письменник осмислює роль полку у сучасній російсько-українській війні. За словами бійців, для багатьох з них присутність у книзі у якості героїв стала сюрпризом.

Як сам автор розповідає про цю книгу: «Це невеличкий роман про сучасну війну, власне про бійців полку „Азов“ — „ЧОРНЕ СОНЦЕ“ та повісті і новели різних років». Російсько-українська війна - очима бійця полку "Азов". Хто і навіщо затягує криваву драму? Чому гинуть найкращі? Чому місцеві вважають своїх визволителів ворогами? Яким наш герой бачить майбутнє Вітчизни? Глибока, сповнена смутку, болю й надії оповідь хлопця, якого честь і сумління змусили взяти до рук зброю. До видання ввійшли твори "Чорне сонце", "Танець під чортову дудку", "Крук - птаха нетутешня", "Останній шанс Захара Скоробагатька!", "Високі гори в Ялті", "Цілком таємні історії". 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com