Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.травень 2023 року
Мандрівний цирк сріблястої пані

А45275 821.161.2 Д58

Довгопол, Наталія Олександрівна. Мандрівний цирк сріблястої пані: роман / Н. О. Довгопол. - Харків : Віват, 2020. - 352 с. - (Художня література) (Еспресо. Вибір читачів 20-21).

Ефектна власниця мандрівного цирку фрау Ґріте переживає скрутні часи. Мало того, що її чоловік виявився авантюристом і зник безвісти, так ще й трупу доводиться від зубожіння рятувати. До всього, коронний номер — виступ велетенського ручного вовка — на межі провалу: юна глядачка, яку всі вважають причинною, сходить на сцену й приборкує грізного звіра. Що це, як не відьмацькі чари? Цирк рушає далі. Але з тої зустрічі в смугастому шатрі, на один вечір напнутому посеред скошеного поля, бере початок нова історія: про тих, хто шукає любові й справедливості, про людей і перевертнів, що намагаються віднайти свою істинну сутність.

Героям роману доведеться пізнати гіркоту зрад і поразок, здійснити сповнену пригод мандрівку українськими землями початку ХХ сторіччя і навіть знайти спільну мову з дивовижними істотами з давніх легенд.


Метелик

А45558 821.133.1 Ш26

Шарр`єр, Анрі. Метелик : роман / А. Шарр`єр ; пер. з англ. З. Борисюк. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2020. - 576 с. - (Державна програма - 2021).

У двадцять п`ять років Анрі було обвинувачено в убивстві, якого він не скоював. Довічне ув`язнення у виправній колонії Французької Ґвіани — пеклі на землі, як її називали, — ось що чекало на хлопця.

Змиритися та прийняти свою долю? Чи тікати? Знову і знову, з одиночних камер та каторжних катівень, провалюючи спробу за спробою та врешті опинившись у сумнозвісній в`язниці острова Диявола? Звідси не втекти. Людина здається. А метелик уперто б`ється об міцне, непробивне скло ліхтаря. Перепони — ніщо на шляху до світла свободи, яку неможливо втримати за ґратами.


Почути «Асканію-Нову»

Б51637 821.161.2 Г 12

Гаврильченко, Аліса. Почути «Асканію-Нову» : проза / А. Гаврильченко. - Київ : Портал, 2021. - 144 с. : іл.

Наприкінці ХІХ століття барон Фальц-Фейн заснував на півдні України заповідник «Асканія-Нова». Невдовзі настали буремні часи: зміни влади, розгул банд у степах, непевність. Саме тоді дівчинка Стефа вирушає в Асканію разом із батьком-біологом — і опиняється у вирі подій. Ця книжка — про захопливі пригоди посеред унікальної флори й фауни на складному історичному тлі. Та насамперед — про зближення з природою, пізнання себе й рідних і про те, як із неприйняття народжується віддана дружба.


Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом

Б50122 53.57 С15

Сакс, Олівер. Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики : дослідження / О. Сакс; пер. з англ. О. Опанасенко. - Київ : НАШ ФОРМАТ, 2017. - 288 с. - (Державна програма - 2018).

«Людина, який прийняв жінку за капелюх», – книга-сенсація, написана Олівером Саксом ще в 1971 році і витримала з того часу десятки перевидів тільки англійською мовою, не кажучи вже про численні переклади. Це історії сучасних людей, які намагаються подолати серйозні та незвичайні порушення психіки та борються за виживання в умовах, неймовірних для здорових людей, і про містики минулого, одержимих баченнями, які сучасна наука діагностує як прояв важких неврозів. Дивні, важкопостискні відносини між мозком і свідомістьм Сакс пояснює доступно, жваво та цікаво. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com