Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.липень 2021 року
Війна і терпентина

Б51398 821.112.5 Г40

Гертманс С. Війна і терпентина: роман / С. Гертманс; пер. з нідерл. Я. Довгополого . - Київ: Основи, 2019. - 292 с.

Стефан Гертманс - сучасний бельгійський письменник, найпопулярніший у нідерландському мовному ареалі.

«Війна і терпентина» - це книга-розповідь автора про життя його дідуся Урбана Мартіна.

Коли почалася Перша світова війна Урбан Мартін був ще юнаком, він лише завершив навчання у військовій школі, працював на заводі, а у вільний час малював. Свої спогади про дитинство, війну та велике кохання всього життя Урбан записував у щоденники, які заповів передати своєму онуку Стефану Гертмансу. Перечитавши щоденники дідуся Гертманс вирішив створити книгу. «Війна і Терпентина» вийшла друком у 2013 році, з цього часу роман став популярним у 16-ох країнах світу.

Книжку номіновано на кілька міжнародних літературних премій і нагороджено Фламандською премією за літературу та престижною Нідерландською премією АКО.


Г`юстоне, у нас проблеми

А44921 821.162.1 Г89

Грохоля К. Г`юстоне, у нас проблеми: роман / К. Грохоля; пер. з пол. Н. Сняданко. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2020. - 744 с. - (Державна програма - 2020).

Катажина Ґрохоля — відома польська письменниця, авторка багатьох книжок-бестселерів, яку так люблять читачі у всьому світі за її неповторний стиль та тонкий гумор.

«Г`юстоне, у нас проблеми» — захопливий і веселий роман Катажини Ґрохолі. Життя Єремії годі назвати щасливим та успішним. Щогодини з ним трапляється якась халепа. Він у свої тридцять два роки — невдаха, безробітний кінооператор, який розійшовся з коханою, проте досі щодня думає про неї. Мати ненав`язливо, проте постійно втручається у синове життя, а ще материн собака люто його ненавидить. Проблеми — немов кадри у кінострічці, та змінити сценарій свого життя Єремія зможе лише сам. Дотепні пригоди, трохи іронії та кумедних жартів, безліч життєвих ситуацій, коли уже не зрозуміло, чи то сумувати, чи то реготати — із цією книжкою нудно точно не буде.


Два кроки назустріч

А44923 821.111(94) С37

Сімсіон Г. Два кроки назустріч: роман / Г. Сімсіон, Е. Буйст; пер. з англ. Ю. Костюк. - Харків: Віват, 2019. - 320 с. - (Державна програма - 2020).

Розгублена й пригнічена, після смерті чоловіка Зої вирушає з Лос-Анджелеса до містечка Клюні у Франції, до своєї університетської подруги, і потрапляє на Каміно-де-Сантьяґо — Дорогу святого Якова, популярний паломницький маршрут. У Мартіна є чіткий план і меркантильний інтерес на Каміно, до того ж він має купу нерозв`язаних проблем. «Дорога змінить вас», — сказав один досвідчений паломник. Ці двоє зустрінуться на ній і пройдуть свої такі різні шляхи, щоб зрештою все зрозуміти й знову навчитися любити…


Солодке життя в Парижі

А44811 641(44) Л33

Лебовіц, Девід. Солодке життя в Парижі: дослідження / Д. Лебовіц ; пер. з англ. О. Голуб. - Харків : Віват, 2019. - 320 с. : іл. - (Державна програма - 2020).

Неймовірна кулінарна подорож французькою столицею разом із всесвітньо відомим кондитером!

У своїй книжці Девід Лебовіц доводить, що Франція — це справді інший світ, де своєрідним є все: від правил поведінки до особливостей чоловічого взуття, — і про це автор пише з притаманним йому надзвичайним гумором. Пориньте в дивовижну атмосферу Парижа, приготувавши страву принаймні за одним із понад п`ятдесяти оригінальних рецептів відомого кухаря: курка в шоколадному моле, смажена свинина під оливкою з коричневого цукру й бурбону, карамельний соус із солоним маслом, клафуті зі сливами й малиною, суфле з проманж-блан, печиво мадлен у лимонній глазурі … Книжка подарує вам напрочуд цікавий погляд на місто вогнів, сиру та шоколаду. Відчуйте смак справжніх французьких делікатесів і аромат паризького життя. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com