Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.жовтень 2021 року
А45268 821.512. С21

Сафарлі, Е. Рецепти щастя. Щоденник східного кулінара : проза / Е. Сафарлі ; пер. Т. Клюкіної. - Київ : Форс Україна, 2019. - 320 с.

Ельчин Сафарлі — відомий у всьому світі азербайджанський письменник і журналіст.

Збірка оповідань «Рецепти щастя. Щоденник східного кулінара» - легка книга про життя, яка надихає. Деякі читачі називають цю книжку справжньою хюґе й рекомендують починати знайомство з творчістю Сафарлі саме з «Рецептів щастя» — свого роду шедевру, що закликає жити вільно та просто бути щасливим. Автор описує неймовірні аромати страв, меду та приправ. Адже так важливо знаходити радість в простих речах. У кожній історії обов`язково є рецепт страви, тому книжку краще не читати на порожній шлунок!

«Моя бабуся казала, що приготування їжі — це можливість поділитися своєю любов`ю, щастям. Коли вона заливала пахлаву медовим сиропом, пошепки примовляла: “Нехай у всіх, у кого гіркота в серці переважає, доля зміниться на ліпше”. Коли посипала чебрецем плов із булгура, заплющувала очі й продовжувала: “Нехай цей чебрець приносить спокій тим, хто його втратив”. Їжа приносить щастя лише якщо приготована з душею. Цей щоденний і на перший погляд звичайний процес — додатковий шанс для кожного з нас відчути справжній смак життя», - ділиться спогадами Е. Сафарлі.


А44814 821.161.2(73) Б28

Бату, Дорж (Васільєв Андрій). Моцарт 2.0 : роман / Д. Бату. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2020. - 464 с. - (Державна програма - 2020).

Дорж Бату (Андрій Васильєв) — український письменник бурято-монгольського походження. Громадянин США. Автор дилогії «Франческа. Повелителька траєкторій» і «Франческа. Володарка офіцерського жетона» та роману «Моцарт 2.0». Народився і виріс в Бурятії.

«Моцарт 2.0.» — нова історія від Доржа Бату. Уявіть собі — Моцарт у сучасному Нью-Йорку! Так-так, той самий, Вольфганг Амадеус. У сучасному місті його вражає і дивує усе: метро та галас, одяг, особливо жіночий, спосіб життя, звички й манери людей. Навіть вбиральні тут такі пахучі і красиві, наче у цісарському палаці. А ще, виявляється, сучасний рояль суттєво відрізняється від звичного Моцартові клавікорда… Та доведеться пристосовуватися, адже видатному композиторові хоч і випав шанс на нове життя, але дещо залишається незмінним — музика і Моцарт нероздільні. У цій книжці переплітаються вигадка й реальні та дуже цікаві факти про життя і творчість Моцарта, детективний сюжет за участі нової подруги композитора офіціантки Стейсі та роздуми про сенс життя. А завдяки ілюстраціям від Юлії Самелюк і QR-кодам із відеороликами, що розкривають секретики створення книжки, читачі поринуть в особливу атмосферу цієї історії.


А45256 821.161.2 Н50

Немирована, І. В. Неспокій : оповідання / І. В. Немирована. - Львів : Піраміда, 2019. - 236 с.

Немирована Інна народилася 20 березня 1987 р. у с. Станкуватому Вільшанського р-ну Кіровоградської обл. в українсько-болгарській родині.

Нагороджена спеціальною відзнакою «Найкращий твір про кохання» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» за роман «Неспокій» (2016). 2019 р. виборола президентський грант на публікацію цього роману. У 2020 р. відзначена Кіровоградською обласною літературною премією імені Євгена Маланюка у номінації «Проза» (за роман «Неспокій»).


А45269 316.6 Т56

Томпсон, Д. Хітмейкери. Наука популярності та змагання за увагу: дослідження / Д. Томпсон ; пер. з англ. Д. В. Антонюка. - Київ : Yakaboo Publishing, 2018. - 432 с.

Переможець у номінації "Обрії" серед науково-популярної літератури за версією всеукраїнського рейтингу "Книжка року".

Ця книжка про найбажаніший і найдефіцитніший ресурс XXI століття — людську увагу. Дерек Томпсон досліджує найпопулярніші феномени нашої епохи — від рок-хітів до Доналда Трампа, від французьких імпресіоністів до голлівудських блокбастерів, від Adele до «Гри престолів». «Хітмейкери» допомагають зрозуміти механізми, завдяки яким ті, а не інші бізнеси, політики, кінофільми та поп-зірки, здобувають любов мільйонів. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com