Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.вересень 2019 року
Кто не спрятался

Б50512 821.111(410) М15

Макинтош, Клер.Кто не спрятался [Текст] : роман / К. Макинтош; Пер. з англ. О. Малая. - 2-ге вид. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2017. - 384 с

Клер Макінтош — відома журналістка і письменниця з Великої Британії. Пише книги, статті для радіопередач і журналів. Вона працювала з такими виданнями як the Guardian, Sainsbury’s Magazine, the Daily Mail, The Green Parent та ін... Зараз вона пише статті для Cotswold Life і Writing Magazine. До того як стати позаштатним журналістом, Клер Макінтош 12 років працювала в поліції.

Головна героїня роману Зоуі випадково натрапляє на свою фотографію в газеті, під фото вказано адресу якогось сайту. Вона звертається до поліції і з жахом дізнається, що інші жінки, чиї дані розміщені на сайті, убиті. Коли Зоуі виявляє, що в її квартирі хтось побував, вона звертається за допомогою до кращої подруги – Мелісси. Та пропонує сховатися в неї. Зоуі разом із донькою їдуть зі своєї домівки, яка стала небезпечною, навіть не підозрюючи, що потрапили в пастку підступного злочинця…


Дівчата

Б50459 821.111(73) К47

Клайн, Емма.Дівчата [Текст] : роман / Е. Клайн; пер. з англ. З. Дюг. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2017. - 286 с.

Влітку 1969 року у США сталося кілька шокуючих нападів, вчинених дівчатами-хіпі з комуни Чарльза Менсона. Однією з жертв тоді стала вагітна дружина режисера Романа Поланскі… 82-річний Менсон і досі відбуває пожиттєве ув`язнення, а дівчата, що звільнились, змінили імена і роз`їхалися Америкою виховувати його дітей…

Ця книга про чотирнадцятирічну Іві Бойд, яку одного літнього дня підібрав на шляху пофарбований у чорне шкільний автобус… Її батьки влаштовували особисте життя. Подруга стала чужою. Іві того довгого каліфорнійського літа залишилась сама. І якось у парку побачила дівчат… У брудних сукнях, з довгим нечесаним волоссям та дешевими прикрасами, вони наче випромінювали темну привабливість. Вони були не такі, як усі. Через них Іві прийде на ранчо харизматичного Рассела. У лінивій задусі наркотиків, сексу, нічних багать і вторгнень до пустих будинків ставатиме такою ж… І вже дорослою зрозуміє найстрашніше: вчасно зійти з чорного шкільного автобуса їй допоміг лише випадок.

Роман «Дівчата» очолив списки продажів у США, Великій Британії та Європі. Твір уже назвали «головним романом десятиріччя» — найближчими місяцями він має вийти у 35 країнах. Права на його екранізацію придбав продюсер «Дівчини з татуюванням дракона» Скотт Рудін.


Писати або жити

Б50448 821.113.6 Л43

Лекберґ, Камілла. Крижана принцеса [Текст] : роман / К. Лекберґ. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2018. - 352 с.

Книжки Камілли Лекберґ перекладено 35 мовами в 55 країнах світу і видано загальним накладом 12 мільйонів примірників. Письменниця є володаркою престижної нагороди “Grand Prix de Littrature!”. За мотивами її творів відзняли популярний шведський телесеріал

У Ф`єлльбацці споконвіку панували спокій і злагода. Таким майже ідеальним було рідне містечко молодої письменниці Еріки Фалк. Та одного разу тихе й розмірене життя Ф`єлльбакки зруйнувала моторошна подія: за загадкових обставин загинула подруга дитинства Еріки. Красуню Алекс знайшли з перерізаними венами у ванній. Від льодяного зимового повітря тіло дівчини перетворилося на кригу. Висновок поліції — самогубство. Але Еріка не вірить у це. Разом з місцевим детективом Патриком Еріка розпочинає власне таємне розслідування смерті «крижаної принцеси». Чи вдасться їм пробити тверду кригу старих сімейних секретів, головоломок і брехні, які міцно скували похмуре містечко Ф`єлльбакку?


Список Шиндлера

Б48442 63.3(4)К41

Кініллі, Томас. Список Шиндлера [Текст] / Т. Кініллі; пер. з англ. Г. Яновська. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2016. - 432 с.

Світовий бестселер, удостоєний Букерівської премії та екранізований Стівеном Спілбергом!

В основу роману лягли спогади в`язня краківського гетто, приреченого на смерть і врятованого Шиндлером.

Успішний бізнесмен Оскар Шиндлер відкриває в Кракові фабрику з виготовлення посуду. Для нього євреї з гетто і табору Плашув — просто дешева робоча сила. Однак зовсім скоро він відчуває безмежну повагу та співчуття до своїх робітників. Коли людей з Плашува починають перевозити до Аушвіцу, Оскар за допомогою свого друга, Іцхака Штерна, складає список тих, кого він нібито бере на фабрику. До нього увійшли понад тисячу людей, приречених на смерть. Аби врятувати їх, Шиндлер не шкодував ані грошей, ані сил, ані часу.


Ловець повітряних зміїв

А43525 821.111(73) Г72

Госсейні, Халед.Ловець повітряних зміїв [Текст] : роман / Х. Госсейні; пер. з англ. К. Михаліциної. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2018. - 432 с.

Ловець повітряних зміїв [Текст] : роман / Х. Госсейні; пер. з англ. К. Михаліциної. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2018. - 432 с.

Одного морозного дня взимку 1975-го афганський хлопчик Амір стає свідком жахливого вчинку. Ця подія назавжди змінює і його власне життя, і долю його близького приятеля Гассана. Та річ не лише в побаченому, а й у тому, що Амір не втрутився, нічого не зробив, лишився стояти осторонь. Боягузтво, ба навіть відступництво, буде переслідувати його протягом життя спершу в Афганістані, потім в Америці, аж доки Амір набереться мужності, кине виклик усім своїм внутрішнім демонам і знайде «спосіб знову стати хорошим».

«Ловець повітряних зміїв» — дебютний роман афгано-американського автора Халеда Госсейні, який побачив світ 2003-го і згодом два роки поспіль очолював список бестселерів The New York Times, а 2007-го за його мотивами було знято однойменний фільм. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com