Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.березень 2021 року
Сім щасливих днів

А44818 821.111(73) В69

Сім щасливих днів : роман / Р. Волш; пер. з англ. Ю. Максименко. – Харків: Віват, 2020. – 320 с.- (Державна програма – 2020).

Сара тільки-но розлучилася, і доля одразу звела її з Едді. Спонтанне знайомство переросло в щире та сильне почуття, яке стало взаємним. Здається, таке трапляється лише в мелодрамах. Дивовижний тиждень разом, обіцянки та плани на спільне майбутнє. Хепіенд? Прощання перед відпусткою і, як гадала Сара, коротка розлука. Едді обіцяв потелефонувати з аеропорту. День, другий, тиждень — дзвінка немає. Кинув, захворів, загинув — Сара перебрала всі ймовірні варіанти. Друзі радили забути. Але кохання неможливо видалити із серця, як номер з телефона. Жінка береться шукати правду.


Кафе на краю світу

А44815 821.111(73) С84

Стрелекі Д. П. Кафе на краю світу : повість / Д. П. Стрелекі; пер. з англ. М. Пухлій. – Харків: Віват, 2020. – 128 с. - (Державна програма – 2020).

Джон Стрелекі входить до переліку «100 визначних постатей у галузі лідерства та особистісного розвитку, які надихають найбільше». Тому книга «Кафе на краю світу» Джона Стрелекі нагадує особливу атмосферу затишної кав`ярні, у якій можна не лише випити філіжанку смачної та запашної кави, а й подумати над життєво важливими питаннями. Книга особлива тим, що завдяки художній формі та приємній атмосфері до читачів приходять несподівані рішення, які роблять життя кращим. На перший погляд, – роман, проте якщо придивитися краще, то книга «Кафе на краю світу» – це мотиваційна книга, яка точно змінює життя.


Зірка для тебе

А44816 821.161.2 К67

Корній Д. Зірка для тебе : роман / Д. Корній. – Харків: Віват, 2019. – 320 с. – (Державна програма – 2020).

Вона - Зоряна, Зірка. Він - Сергій, Лічозір. Ці двоє дивні, і вони не могли не зустрітися, хай навіть ця зустріч принесла обом страждання. Історія їхнього кохання почалась як чудесне визволення зі світу самотності, страху та гріха. Ці двоє пізнали божественну радість і єднання душ. Але невдовзі настануть часи туги, і вони мають подолати їх любов`ю, якої ще не було: ось вона, беріть, володійте, ця зірка - для вас.


Клуб любителів книжок

А44813 821.111(73) Ш53

Шеффер М. Е. Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння : роман / М. Е. Шеффер, Е. Берровз; пер. з англ. Т. Скрипник. – Харків: Віват, 2019. – 272 с. – (Світовий бестселер) (Державна програма – 2020).

Джулієт — молода письменниця. Вона шукає сюжет для нової книжки. Та краще їй бути обачнішою. Не відповідати на листи незнайомців із острова Ґернсі. Не радити їм хороші книжкові крамниці у повоєнному Лондоні. Краще взагалі оминати цю тему. Бо так дівчина ризикує дізнатися про «Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння». Виникне безліч запитань, і Джулієт напише листа у відповідь… Її життя перевернеться догори дриґом.

Героїня з головою порине в карколомні пригоди. Там буде все: війна та похмурі часи німецької окупації, заборонене товариство, де збиратимуться ті, хто не втратив надії, а ще дивакуваті книголюби, що знають, якою має бути надзвичайна книжка. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com