Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.вересень 2021 року
Доки світло не згасне назавжди

А44949 821.161.2 К38

Кідрук М. Доки світло не згасне назавжди: роман / М. Кідрук. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 560 с. - (Державна програма - 2020).

Книга про життя старшокласниці Рути та її сестри Індії, про сни, про реальність, про зміну минулого. Сестри, попри незвичайні імена, проживають цілком буденні життя: Індія навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з`являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.


Муська. Історія одного життя

А45196 821.161.2 А 85

Арсенич-Баран Г. Муська. Історія одного життя: роман в новелах / Г. Арсенич-Баран. - Київ: Укр. пріоритет, 2018. - 142 с.

Роман в новелах про любов до України, про трагічну долю української жінки, про моральні цінності, кохання і зраду, віру у краще майбутнє. В основі твору — історія життя однієї жінки, подана крізь призму життів та почуттів інших людей. Роман складається із шести новел, пов`язаних між собою змістом та ідеєю, єдиним часопростором та Україною. Щоб об`єднати їх, треба було провести 32 долі героїв крізь увесь роман. При цьому всі сюжетні лінії завершені.


Після третього дзвінка вхід до зали забороняється

Б50072 84(4УКР)6 З-12

Забужко О. Після третього дзвінка вхід до зали забороняється: оповідання та повісті / О.С. Забужко. - Київ: Комора, 2017. - 416 с. - (Державна програма - 2018).

Читач знайде тут як визнані шедеври, перекладені багатьма мовами та поставлені на численних європейських сценах («Інопланетянка», «Дівчатка», «Казка про калинову сопілку»), так і маловідомі юнацькі спроби письменниці в різних прозових жанрах. Завершує книжку нова, щойно дописана повість, у якій драма непорозуміння між матір`ю й дочкою стає своєрідним підсумком історії цілого покоління — «покоління відкладеної війни».


Сафарі на щастя

А45230 821.161.2 Т16

Талан С. Сафарі на щастя : роман / С. О. Талан. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2021. - 304 с.

Одним кохання дарує цілий світ. А іншим — біль нерозділених почуттів. Красунчик на все село Ростислав не звертав уваги на закохану Марусину. Він погрався з її почуттями, сказавши: «Чекай на мене», — і повернувся з іншою, вродливою успішною моделлю. Мовляв, дивись, хто вона і хто ти. Принижена зрадою Марусина їде в Данію на заробітки, щоб стати успішною жінкою та повернути Ростислава. Зціпивши зуби, дівчина досягає неймовірного: стає моделлю та жаданою жінкою. Тепер уже Ростислав готовий покинути заради Марусини дружину. Але дівчина не хоче вертатися в минуле. За крок до омріяного щастя вона вдруге за життя опиниться на краю прірви. Та цього разу не для того, щоб впасти. А щоб злетіти. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com