Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.травень 2017 року
Б48588
84(4Укр)6
З-12

Забужко О. «І знову я влізаю в танк…». Вибрані тексти 2012-2016: статті, есе, інтерв`ю, спогади. – К: КОМОРА, 2016. – 416 с.

Це книга про інформаційну, психологічну, гібридну війну. При сучасному рівні глобалізації та інформаційних технологій захоплювати країни та перерозподіляти ресурси теоретично можливо. В книжці йдеться про нові маски і форми, яких набуває в епоху мас-медіа війна, про знакові постаті й тексти, і про те, як гідність і спротив нав`язаним правилам гри дають нову надію європейській цивілізації.


Б48560
84(4Укр)6
П52

Положій Є. Іловайськ: розповіді про справжніх людей. – Харків: Фоліо, 2016. – 378 с.

Книга про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдатів і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, батальйонів тероборони, всіх тих, хто опинився в кінці серпня 2014 року в «Іловайському котлі». Автор почув історії майже сотні учасників Іловайської трагедії – книга побудована на реальних подіях.


Б48546
84(4Укр)6
Т76

Трофимович В. Любов на лінії вогню. - Харків: Фоліо, 2016. – 154 с.

У збірці оповідань письменниці, журналіста, колишнього прес-офіцера добровольчих формувань, яка понад півроку провела в АТО разом зі своїми героями, сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття. Почуття на лінії вогню, які увібрали і високу любов, і зраду, і розпач, і тугу за загиблим щастям.


Б48319
84(4НОР)
С14

Саєрстад О. Кабульський книгар. – К: Наш формат, 2014. – 216 с.

Осне Саєрстад – відома норвезька журналістка і письменниця. У 2001-02 рр. була кореспондентом в Афганістані. Вона прожила деякий час у будинку афганської сім`ї і написала про цю родину книгу «Кабульський книгар», що стала міжнародним бестселером. В книзі розповідається про кожного члена цієї сім`ї. А також про талібів, моджахедів, королів Афганістану, присутність СРСР та США через призму життя усіх членів родини, головою якої є власник книгарні Султан Хан. Ми дізнаємось про життя афганського міста і села, з ретельними та специфічними моральними приписами суспільних вимог. Особливо жорсткі ці вимоги до жінок.

Авторка книги записала все, що побачила і почула. ЇЇ дні минали так само, як дні цієї родини, тому читач має можливість повністю зануритись в ту атмосферу.


Б48606-1
84(7КАН)
М77

Монтгомері Л.-М. Енн із Зелених Дахів: роман / пер. з англ.. А. Вовченко. – Львів: Урбіно, 2016. - 314 с.

Книжки канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері (1874-1942) популярні в усьому світі. Щороку вони видаються у США, Канаді, Австралії та країнах Європи. За мотивами книг знято кінофільми, створено театральні вистави. «Енн із Зелених Дахів» - перша книга восьмитомного видання.

Події у цій книжці відбуваються в Канаді, на острові Принца Едварда. На фермі Зелені Дахи живуть немолоді вже брат і сестра, Метью і Марілла Катберти. Якось вони вирішили взяти із сирітського притулку хлопця, який допомагав би їм по господарству. Вони були здивовані, коли до них прибула худорлява руденька дівчинка Енн Ширлі. Як складеться її життя в новій родині? Прочитати однозначно варто! 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com