Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.вересень 2020 року
Медуза - Ґорґона

А44458-3 821.161.2 С48

Слоньовська, Ольга Володимирівна. Медуза - Ґорґона [Текст] : роман / О. В. Слоньовська. - Київ : Укр. пріоритет, 2019. - 312 с.

Ольга Володимирівна Слоньовська — українська поетеса, прозаїк, літературознавець, член Національної спілки письменників України, професор кафедри української літератури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Роман "Медуза-Ґорґона" є частиною художнього тетраедра, разом із романами "Загублені в часі", "Інстинкт саранчі" та "Знехтувані Ноєм".

Головною героїнею цього роману є письменниця, тому читач отримує нагоду відкрити секрети літературної творчості, навіть зіставити і порівняти окремі колізії роману "Медуза-Ґорґона" з колізіями новел «Intermezzo» та «Цвіт яблуні» М. Коцюбинського чи драми В. Винниченка «Чорна Пантера і Білий Ведмідь». Роман»Медуза-Горгона» Ольги Слоньовської є взірцем сучасної інтелектуальної прози, тому спроможний викликати широке обговорення як читачами, так і літературознавцями, а водночас і усім, без винятку, принести естетичну насолоду від його прочитання.


Сіль для моря, або Білий Кит

А44382 821.161.2 Н65

Нікуліна, Анастасія. Сіль для моря, або Білий Кит [Текст] : роман- буря / А. Нікуліна. - Харків : Віват, 2019. - 224 с. (Державна програма 2019)

Нікуліна Анастасія Олегівна (нар. 23 вересня 1989, Львів) — українська письменниця, блоґерка, книжкова оглядачка, перекладачка. Авторка романів «Сіль для моря або Білий кит», «Зграя», «Завірюха», «Все буде добре», а також низки збірок.

Бестселлером Анастасії Нікуліної став роман «Сіль для моря або Білий кит». Після виходу одразу здобув популярність та отримав літературну премію імені Олеся Гончара в 2018 році. Книга розповідає про дивну дружбу жінки прикутої до візка та дівчини-підлітка, котра має купу проблем у житті і неодноразово задумувалася про самогубство. Об`єднує цих двох людей любов до моря. Роман вчить читачів доброті, небайдужості, дозволяє зазирнути собі в душу і переоцінити свої вчинки.

Чотирнадцятирічна Ліза не знаходить спільної мови ані з батьками, ані з однокласниками. Здається, єдині, хто її розуміють, — це море і хлопець під загадковим ніком Білий Кит. А ще дивна Анна, яка вчить: «Головне не те, що зовні, і не ті, хто навколо. Головне, що в тебе всередині». Чи випадкова їхня зустріч? Чи зустрінуться Ліза і Білий Кит? І хто кого порятує, коли настане час відплати? Ця історія про довіру, зневіру і про любов.


Сила пристрасті

А44433 821.112.2(436) Г52

Тен, Елен. Сила пристрасті [Текст] : роман / Е. Тен. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2018. - 192 с.

Елен Тен – це молода письменниця Олена Тюпіна, проживає у Новограді. Ще один її псевдонім - Олена Волинська.

Твори Олени публікували в журналах "Всесвіт", "Дніпро", White Phoenix, "ТекстOver" та у місцевій пресі. Її оповідання увійшли до збірок "Паралельні світи" (2013), "Рідний край у словах і барвах" (2016), "На кордоні любові" (2016), "Лаконічно" (2016), "Їде маршрутка" (2017), "Нова проза" (2017–2018), "Проза кольорів" (2017), "Дотик зачаєного жаху" (2017).

Жодні чари не змусять кохати, бо тільки щире серце здатне на це. Тася кохала Ігоря з часів дитинства і ладна на все, щоб бути разом з ним. Яким же ударом для неї стало його весілля з дівчиною Вітою! Богдан, що був фотографом на святкуванні, прагне заспокоїти її роз`ятрену душу. Але дівчина і далі живе думками про Ігоря. Коли його спіткали неприємності в бізнесі, Тася вирішила застосувати свій магічний дар, успадкований від бабці-чарівниці. Та не розрахувала свою силу: кривдник Ігоря загинув у ДТП. І чари обернулися проти дівчини… Якою буде розплата?


Фаренго

А44135-1 821.161.2 Є96

Єшкілєв, Володимир Львович Фаренго [Текст] : роман у 3 кн. / В. Л. Єшкілєв. - Харків : Фоліо, 2019 - . - (Сучасна гостросюжетна проза).

Володимир Єшкілєв - український прозаїк, поет і есеїст. Член Асоціації українських письменників, Національної спілки письменників України. Живе і працює в Івано-Франківську. Володимиру Єшкілєву належать романи «Імператор повені» (2002), «Пафос» (2002), «Втеча майстра Пінзеля» (2007), «Богиня і консультант» (2008), «Побачити Алькор» (2010), «Тінь попередника» (2011), «Усі кути трикутника» (2012), «Розплідник богів» (2013), декілька збірок малої прози й філософської есеїстики. Твори письменника перекладалися польською, російською, чеською та сербо-хорватською мовами.

Кн. 1 : Тінь попередника. - Харків : Фоліо, 2019. - 428 с. - (Державна програма 2019).

Трилогія «Фаренго» Володимира Єшкілєва – перша українська фантастична епопея в жанрі space opera. Її дія розгортається в майбутньому, коли людство, залишивши планету-колиску, досягає чергової кризової межі. Розслідування несанкціонованого проникнення в системи корабля-розвідника несподівано для всіх виявляє загрозу набагато вищого порядку. Слідча група зустрічає спротив не лише невідомого ворога, але й політиків, які грають у власні ігри. Чим далі просувається розслідування, тим ширші обрії заколоту відкриваються для детективів і вчених. Про це йдеться в першій книзі трилогії «Тінь попередника».


Фаренго

А44453 821.111(73) К35

Єшкілєв, Володимир Львович Фаренго [Текст] : роман у 3 кн. / В. Л. Єшкілєв. - Харків : Фоліо, 2019 - . - (Сучасна гостросюжетна проза).

Кн. 2 : Гніздо . - Харків : Фоліо, 2019. - 410 с. - (Державна програма 2019).

У другій книзі епопеї «Фаренго» «Гніздо» гібридна гра могутніх сил переходить у відкриту війну. І перемога в ній криється не у простуватій солдатській стійкості і не в технічній перевазі. Для перемоги потрібно знайти гніздо, а доки воно не знайдене, наповзатиме темрява. І буде піднятий пил на мертвих планетах, і всі очевидності та розрахунки будуть піддані сумнівам, і в химерних місцях знайдуться не лише сліди невгасимої ненависті... А поки йдуть пошуки і руйнуються репутації, серед космічного металолому згасає кохання двох подружок і народжується політична інтрига. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com