Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.лютий 2022 року
Перше слідство імператриці

А45514 821.161.2 С53

Сняданко Н. В. Перше слідство імператриці: роман / Н. В. Сняданко. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2021. - 272 с. - (Державна програма – 2021).

Рідкісну скрипку, на якій грав ще Моцарт, зазвичай за кордон не вивозять. Виняток було зроблено для фестивалю у Львові, але ніхто навіть не припускав, що це стане важливою ланкою у цілому ланцюжку моторошних подій. Несподівано для всіх і самої себе легендарна австрійська імператриця Сісі успішно розслідує не лише таємничий замах на власного чоловіка, а і цілий ряд інших загадок. Новий роман Наталки Сняданко за документальними матеріалами життя і пригод імператорської родини занурює читача в карколомну детективну історію з політичним підтекстом. Додаткової інтриги цій історії надає двоплановість сюжетної розповіді, завдяки якій події середини ХІХ століття несподівано гостро відлунюють у Львові початку третього тисячоліття.


Лихе око

А45531 821.161.2 К59

Кокотюха А. А. Лихе око: роман / А. А. Кокотюха. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. - 288 с. - (Державна програма – 2021).

Лора Кочубей їде до Житомира, щоб залагодити дрібну проблемку, яку створив охоронець банку Вадим. Його дружина Зоя переконана: колишня свекруха, Віра Домонтович, його зурочила. Декілька років тому Віра скоїла злочин і сіла до в`язниці. Поки жінка відбувала покарання, її син – перший Зоїн чоловік – трагічно загинув. І коли Віра вийшла на волю, пішли чутки: вона мститься кожному, кого вважає винним у смерті сина. Її лихе око прирікає на загибель. Усе це спершу видається маячнею, та під час першої і єдиної зустрічі Віра Домонтович устигла кинули своїм лихим оком і на Лору Кочубей…


Щоденник книгаря

Б51538 821.111(410) Б18

Байзелл Ш. Щоденник книгаря: мемуари, щоденник / Ш. Байзелл; пер. з англ. Я. Стріха. - 2-ге вид. - Київ: Наш формат, 2021. - 304 с. - (Державна програма – 2021).

«Щоденник книгаря» описує рік із життя букіністичної книгарні в Шотландії. Автор відтворює безлюдні пагорби, кілометри піщаних пляжів, мальовничі гори й вікторіанські маєтки. Читач опиняється в крамниці із сотнею тисяч книжок, що ледве зводить кінці з кінцями. Над нею нависає примара всюдисущого Amazon, який ще дужче розростається й витісняє маленькі книгарні. У всьому цьому маневрує Шон Байзелл, який мав шаленство та сміливість придбати крамницю й долучитися до на перший погляд романтичної професії книгаря. Автор розповідає про найцікавіші замовлення, про невпинні суперечки з працівниками, про розмови з найрізноманітнішими клієнтами – буркунами й натхненниками, людьми, які життя не тямлять без книжок, і тими, що шукають привід посваритися.


Два кроки назустріч

А44923 821.111(94) С37

Сімсіон, Грем. Два кроки назустріч : роман / Г. Сімсіон, Е. Буйст ; пер. з англ. Ю. Костюк. - Харків : Віват, 2019. - 320 с. - (Художня література) (Державна програма - 2020).

Розгублена й пригнічена, після смерті чоловіка Зої вирушає з Лос-Анджелеса до містечка Клюні у Франції, до своєї університетської подруги, і потрапляє на Каміно-де-Сантьяґо — Дорогу святого Якова, популярний паломницький маршрут. У Мартіна є чіткий план і меркантильний інтерес на Каміно, до того ж він має купу нерозв`язаних проблем. «Дорога змінить вас», — сказав один досвідчений паломник. Ці двоє зустрінуться на ній і пройдуть свої такі різні шляхи, щоб зрештою все зрозуміти й знову навчитися любити…


На добраніч, Джун

А45508 821.111(73) Д41

Джіо С. На добраніч, Джун: роман / С. Джіо; пер. з англ Ю. Шекет. - Харків: Віват, 2021. - 288 с. - (Державна програма – 2021) (Художня література).

Джун – серйозна й успішна банкірка, яка досягла професійного успіху завдяки витримці й непорушності. Коханню просто нема місця в її житті. Проте жінці дедалі важче підтримувати такий шалений ритм. Коли Джун дізнається, що в спадок від далекої родички отримала крамницю дитячих книжок, то відразу вирішує її продати. Утім у Сіетлі, куди вона вирушає, щоб організувати продаж, жінка натрапляє на інакше життя, без стресу і паніки, а також дізнається давні сімейні таємниці. Тож чи з`явиться в неї бажання, час і сила зберегти непримітну книжкову крамничку, побудовану ще 1940 року? 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com