Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.лютий 2021 року
Місто дівчат

А44798 821.111(73) Г47

Гілберт, Елізабет. Місто дівчат : роман / Е. Гілберт ; пер. з англ. Г. Лелів. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2020. - 536 с. - (Державна програма - 2020).

«Місто дівчат» — новий бестселер Елізабет Ґілберт, яка підкорила світ романами «Їсти, молитися, кохати» та «Природа всіх речей».

Це інтригуючий роман про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як хочеться. А ще — історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк.

Роман «Місто дівчат» починається 1940 року, коли дев`ятнадцятилітню Вівіан Морріс виганяють з престижного коледжу. Батьки відправляють доньку на Мангеттен до тітки — власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Несподівано для себе Вівіан опиняється у справжньому вирі довоєнного богемного життя. Знайомства із зірками, незвичайні театральні постановки, алкоголь і відчуття цілковитої свободи спершу заворожують та спокушають, а потім вибивають землю з-під ніг. І це лише початок шляху Вівіан довжиною в життя, який необхідно пройти, щоб зрозуміти: ти не мусиш бути хорошою дівчинкою, щоб бути хорошою людиною.


На крилах мрії

А44801 821.111(410) М74

Мойєс, Джоджо. На крилах мрії [Текст] : роман / Д. Мойєс ; пер. з англ. Д. Петрушенко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2020. - 512 с. - (Державна програма - 2020).

Наташа Маколей — успішна адвокатка. Щодня вона захищає права дітей, але у її власному житті — суцільна плутанина. Дивні стосунки з колишнім чоловіком та невизначені — з теперішнім другом, проблеми на роботі… Як дати лад цьому всьому? Сара — онука талановитого вершника Анрі Лашапеля. Дідусь вклав у неї всі свої знання, що стосувалися коней та майстерності верхової їзди. Він бачив в онуці здійснення власної мрії. Проте зараз Сара залишилася сам на сам із викликами дорослого світу… Здається, для цього не було жодних передумов і все сталося зовсім випадково, та у непростий період життя кожної з героїнь їхні долі перетинаються. Доросла жінка та дівчинка-підліток — вони зустрілися, щоб врятувати одна одну…


А44796 821.111(73) Д41

Джіо, Сара. Я кохатиму тебе завжди : роман / С. Джіо; пер. з англ Т. Скрипник. - Харків : Віват, 2020. - 288 с. - (Державна програма - 2020).

Сара Джіо — американська письменниця. Автор сентиментальних романів. Крім літературної творчості, є постійним колумністом в журналі «Glamour», також пише для таких видань, як The New York Times, Redbook, The Oprah Magazine, Marie Claire і ін. Книги Сари Джіо вийшли більш ніж в 27 країнах світу, включаючи Італію, Францію, Бразилію, Росію, Китай. У Туреччині, Норвегії, Польщі вони стали бестселерами.

У цій теплій і водночас щемкій історії майстерно сплітаються події минулого й сьогодення. Головна героїня Кейлі Крейн не може повірити у власне щастя: вона успішна журналістка й наречена ідеального хлопця. Проте одна зустріч із безпритульним чоловіком — Кейдом Макаллістером, коханням цілого її життя, — несподівано змінює все. Він не впізнає Кейлі, але вона вирішує дізнатися, що сталося з ним, колишнім керівником фірми звукозапису, і допомогти йому владнати своє життя.


Пасажир № 23

А44800 821.112.2 Ф64

Фітцек, Себастіан. Пасажир № 23 роман / С. Фітцек ; пер. з нім. А. Куйбіди. - Харків : Віват, 2019. - 352 с. - (Державна програма - 2020).

Німецький письменник, автор психологічних трилерів, що стали бестселерами. Його романи перекладені 25 мовами, тиражі книг становлять більше 12 000 000 примірників. Проживає з сім`єю в Берліні.

Дія психологічного детективу «Пасажир № 23» відбувається у відкритому морі — місці, ніби створеному для досконалого злочину. Дружина та син детектива Мартіна Шварца вирушили в круїз на лайнері й зникли. П`ять років по тому невідома жінка, пасажирка того самого судна, повідомляє, що знає дещо про його сина, який, можливо, залишився живий. Мартін вирушає в подорож як агент під прикриттям і дізнається, що на круїзних лайнерах щороку зникають двадцять три людини. І серед них — маленька дівчинка, яка щезла на тому самому лайнері й знову з’явилася. З іграшкою його сина в руках…Для шанувальників якісних детективів із непередбачуваним фіналом. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com