Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.червень 2017 року
Б48865
84(4Укр)6
3-36

Заставська Ксенія. STECK. Мережива життя: роман. – К.: Укр.. пріоритет, 2016. – 303 с.

Події у романі починаються в наші дні в Одесі. Головна героїня, купуючи старовинне німецьке піаніно фірми «STECK». Випадково розкриває чужу таємницю. Сюжет захопливий: у ньому переплітаються долі трьох героїнь, що мають одне ім`я, драматичні сторінки історії із старовинних щоденників, листів, документів з сучасністю.


Б48855
84(4Укр)6
С48

Слоньовська Ольга. Упольоване покоління: роман у 2 кн. – К.: Укр..пріоритет, 2017. – 752 с.

У новій книзі Ольги Слоньовської продовжується тема протистояння людини нищівному механізму тоталітарної системи. Герої роману змушені робити вибір та отримують плату або розплату за нього. Молода дівчина, а потім тендітна жінка Ольдзя Понятовські не втрачає себе в найтяжчих випробуваннях і залишається самодостатньою особистістю на всіх перипетіях життя.

Незважаючи на похмурий контекст – «добу, жорстоку, як вовчиця», - у романі багато світла, оптимізму, дотепних виразів. Художній світ книги перетворює читача на співавтора, спонукає осмислювати життєву позицію і доленосні вчинки літературних героїв, щоб робити власні висновки.


Б48797
84(4Укр-4Хме)6
С89

Сумишин Микола. День святого Дмитра: детективна історія. Зона недосяжності: повість. – Кам. – Поділ.: Рута, 2017. – 336 с.

Нова книга подільського письменника – це дві різнопланові повісті. У «Зоні недосяжності» читач знайде неоднозначну і зворушливу сімейну драму. Війна пройшлася по долях двох людей – глухої Лелі (оглухла під час війни) і німого Віссаріона (теж внаслідок війни). Вони зустрілися ще в дитинстві, згодом покохали одне одного, одружилися….і що з того вийшло?


Б48492
84(4АВТ)
Р79

Рот Йозеф. Сто днів. Левіафан / пер. з нім. П.В. Таращука. – Харків: Бібколектор, 2016. – 236 с.

Йозеф Рот (народився в Галичині 1894 року) – австрійський письменник і журналіст, визначний німецькомовний автор першої половини ХХ століття. Багато його романів екранізовано.

«Сто днів» (1935) - історичний твір, в якому критикується правління Наполеона І та зображено трагедію маленької людини, що вірила в проголошені ним ідеали.

«Левіафан» (1940) – один із останніх творів Й. Рота, де описано нині втрачений світ єврейських громад Галичини та Східної Європи.


Б48857
84(4Укр)6
Л52

Леус Элла. Падач. Антипадение: романы. – К.: Укр.. пріоритет, 2015. – 496 с.

Елла Леус народилася в 1964 році в Одесі. Прозаїк, белетрист, автор романів і повістей, оповідань та новел. Книги видавались в Україні і за кордоном. Письменниця – лауреат і дипломант престижних літературних конкурсів.

«Палач» і «Антипадение» - романи-застереження спрямовані у майбутнє, романи-колізії між соціумом і особистістю. Ці два романи-антиутопії задовольнять естетичні смаки читачів завдяки таланту письменниці, її філософії світосприйняття, сарказмом.


Б48489
84(7СПО)
Р39

Ренд Айн. Чоловік, якого я купила: з ранніх творів / пер. з англ.. В. К. Горбатюка. – Харків: Фоліо, 2016. – 475 с.

Це твори, що не були опубліковані за життя письменниці. «Чоловік, якого я купила» - перше оповідання, написане письменницею англійською мовою у рік, коли вона прибула в США і ледь могла говорити англійською; повість «Червоний пішак» - про стосунки між жінкою та двома чоловіками (події відбуваються в Росії); п`єси «Ідеал» і «Подумай добряче» з швидким розвитком подій та несподіваними поворотами сюжету; уривки з філософського роману «Джерело». 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com