Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.листопад 2022 року
Відчуття часу

Б50971-1 821.161.2 Ш13

Шаблівська В. Відчуття часу: роман-тетралогія. Кн. 1. - 2-ге вид. - Харків: Тім Пабліш Груп, 2018. - 352 с.

У першій тетралогії Вікторії Шаблівської дія відбувається в 90-ті роки XX ст. Головна героїня роману Юлія - молодий лікар-науковець, досліджує наслідки радіаційної катастрофи, часто й надовго виїжджаючи у відрядження до Чорнобильської зони. Мінливий час поєднує загальнолюдські непевності, пошуки індивідуальності, усвідомлення власної особистості, осмислення навколишніх подій, самовипробування, самовдосконалення.


Ми, живі

Б51751 821.111(73) Р39

Ренд, Айн. Ми, живі: роман / А. Ренд ; пер. з англ Г. Шпака. - Київ : Наш формат, 2021. - 504 с. - (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Роман, що змальовує вплив Російської Революції на трьох людей, які вимагають права жити власним життям і слідувати своєму власному щастю. Твір досліджує боротьбу особистості проти держави в радянській Росії. Це також розповідь про пристрасне кохання молодої жінки, яке тримається як фортеця проти розбещуючого зла тоталітарної держави. Вперше опублікований у 1936 році.


Будинок на вулиці Тредд

А44927 821.111(73) В14

Вайт, Карен. Будинок на вулиці Тредд: роман / К. Вайт ; пер. з англ. О. Гладкої. - Харків : Віват, 2020. - 432 с. - (Художня література) (Державна програма - 2020).

Успішна ріелторка Мелані — амбітна кар’єристка, неприступна для чоловіків, у якої непрості стосунки з батьком. Вона має здатність бачити істот з паралельного світу, але весь час це заперечує. Її не цікавлять старі будинки, що зберігають історії. Та вона й гадки не мала, що успадкує такий від клієнта, якого бачила лише раз. За його заповітом, будинок на вулиці Тредд, укупі з антикваріатом, песиком та привидами давніх господарів, тепер належить Мелані. Утім, є незвична умова: щоб успадкувати майно, жінка має реставрувати його й прожити там.


Зламані янголи

Б51749 821.111(410) М79

Морган, Ричард Зламані янголи: роман / Р. Морган ; пер. з англ. М. Пухлій. - Київ : КМ-БУКС, 2020. - 576 с. - (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Знову вітаємо в безсоромному і жорстокому новому світі двадцять п’ятого століття! Завдяки технічному диву, що робить можливим збереження свідомості людини і завантаження її щоразу в інше тіло, глобальна політика поширюється далеко за межі Землі, а смерть стала лише перервою в дії. Цинічний, імпульсивний Такеші Ковач, колишній посланець ООН і нинішній приватний детектив, знову змінив професію й тіло. Із детективів він перейшов до лав бійців, найманих воїнів, і допомагає уряду далекої планети придушити криваву революцію. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com