Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліогурман


Освічені люди повинні читати художню літературу. Література може показати вам інший світ. Вона може взяти вас туди, де ви ніколи не були.
Ніл Гейман

Книга не може змінити світ, але може змінити наше серце.
Е.-Е.Шмітт

Бібліогурман

Шановні відвідувачі сайту!

Відділ наукової інформації та бібліографії продовжує щомісячне інформування про книги у фондах бібліотеки, на які варто звернути увагу.березень 2018 року
Винничук Ю. Лютеція: роман.

Б49307 821.161.2 В48

Винничук Ю. Лютеція: роман. – Х.: Фоліо, 2017. – 314 с.

Це черговий постмодерний твір Юрія Винничука з елементами містики, детективу, еротики, гумору і смутку.

Таємничу Лютецію, дівчину зі снів, розшукують герої роману. На перепоні цих пошуків стоїть таємнича організація, члени якої носять імена карт. А десь поза цим світом триває Велика Битва, звістки про яку приносять ціною свого життя мужні Листарі, до яких належить і Лютеція…


Хомич М. Територія брехні: роман.

Б49298 821.161.2 Х76

Хомич М. Територія брехні: роман. – К.: Юніверс, 2016. – 256 с.

У романі йдеться про Київську Русь ХІ століття, про князя Володимира і Рогнеду, Ярослава Мудрого та Інгігерду.

Герої історичного детективу – наші сучасники. Випадкова зустріч змушує їх зануритися в тисячолітню таємницю. Бажання знайти правду минулого несподівано розкриває загадки їхнього особистого життя. Прочитавши стародавні графіті на стінах Софії Київської і розгадавши їхню таємницю герої вирушають до Скандинавії – батьківщини нареченої Ярослава Мудрого Інгігерди.


Зузак М. Крадійка книжок: роман

А42400 84.82 З-93

Зузак М. Крадійка книжок: роман / пер. англ.. Н.Гоїн. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 416 с.

Цей роман за 10 років існування був перекладений понад 40 мовами світу й виданий загальним накладом кількадесят мільйонів примірників, одержав 8 літературних нагород і понад 230 тижнів перебував у топі бестселерів The New York Times та Amazon. Com, був екранізований і номінований на «Оскар».

Болючі спогади своїх батьків-емігрантів про такі несумісні речі, як дитинство, війна й Голокост, сучасний австралійський письменник Маркус Зузак поклав в основу історії про маленьку дівчинку Лізель Мемінгер, яка в страшні роки Другої світової війни, навчившись читати за посібником гробаря, збагнула силу Слів і, втративши все інше, вижила – завдяки лише цій силі. 1939 рік, десятирічну Лізель передають прийомним батькам Гансу і Розі Губерманнам і починається страшний і трагічний період її життя в нацистській Німеччині.


Альєнде І. Японський коханець: роман

А42482 821.134.2(83) А56

Альєнде І. Японський коханець: роман / пер. з іспан. С.Борщевського. – Львів: Вид-во Анетти Антоненко, 2017. – 248 с.

Ісабель Альєнде має 50 міжнародних літературних нагород у 15 країнах світу. Її 21 книжка перекладена 37 мовами, понад 67 млн. примірників по всьому світу.

«Я відчуваю неймовірне єднання з читачами. Знати, що є людина, яка купить мою книжку замість купити щось інше й урве від свого неспокійного життя час, щоб я шепотіла їй щось на вухо, це чудово. Чесно кажучи, я почуваюся привілейовано» - це слова самої авторки роману.

Альма Беласко й Ірина Базілі, різні за віком, походженням, соціальним станом зустрічаються в інтернаті для літніх людей в Каліфорнії. Їхня зустріч зумовила низку подій, які наче розсунули часові та географічні межі, відбуваються у різних куточках світу сьогодні й у минулому.


Келлі Марта Холл. Бузкові дівчата: роман

Б49284 821.111(73) К34

Келлі Марта Холл. Бузкові дівчата: роман / пер. з англ.. В.Горбатька. – К.: Нора-Друк, 2017. -544 с.

Марта Холл Келлі має вчений ступінь в журналістиці Сіракузького університету і ступінь магістра в журналістиці Північно-Західного університету США. ЇЇ захопила біографія Кароліни Феррідей, яка допомогла 50 польським жінкам, відомим як «Кролики», які вижили у концтаборі Равенсбрюк. Марта провела довгі часи у трьох архівах Кароліни Феррідей – у штаті Коннектикут, Вашингтоні та у Нантері (Франція).

Протягом 10 тижнів роман"Бузкові дівчата" залишався у списку бестселерів Publishers Weekly і увійшов у список кращих книжок 2016 року. Натхненна життям реальної героїні Другої світової війни, авторка розкриває історію любові, спокути і секретів, які приховувалися протягом багатьох десятиліть. Оповідачами є відразу три жінки: Кароліна Феррідей, нью-йоркська світська левиця, колишня акторка і активна благодійниця, працює у Французькому консульстві у Нью-Йорку. Але її життя кардинально змінюється, коли гітлерівська армія вторгається до Польщі у вересні 1939 року, а невдовзі у 1940 році окуповує Францію. Польська дівчина Кася Кужмерик, палка і вперта натура, яка розуміє, що її безтурботна молодість закінчилась через початок війни, починає виконувати доручення підпільного руху опору; Герта Оберхойзер, амбітна молода німецька лікарка, яка вірить у все, що робить фюрер, навіть коли їй надають накази випробовувати ліки на живих людях та стає лікарем-злочинцем. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com