Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу виробничої літератури


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділугрудень 2023 року

Феномен Instagram 2.0. Усі нові фішки

А46371 004.77

С54

Соболєва, Любов. Феномен Instagram 2.0. Усі нові фішки [Текст] / Л. Соболєва; пер. А. Долгая. - 2-ге вид. – Київ: Форс Україна, 2018. - 288 с.

«Феномен Instagram 2.0» ? книга для всіх, хто хоче бути в тренді, має цікаві ідеї, прагне поділитися ними з іншими й отримати від цього вигоду.

Instagram - не лише канал, завдяки якому можна й на людей подивитися і себе показати. У книжці «Феномен Instagram 2.0» Любов Соболєва розповідає, як монетизувати свій блоґ, просунути інстамагазин і вивести власний бізнес на новий рівень. Тут ви знайдете відповіді на питання «Як привернути увагу своєї аудиторії», «Як витримати конкуренцію?», «Як заробляти в Instagram і не втратити індивідуальність?», довідатися про гору підводних каменів роботи в популярній та ефективній соцмережі. Авторка на власному досвіді й на прикладі інших успішних блоґерів показує можливі шляхи досягнення успіху в Instagram.


Системне програмне забезпечення

А46511 004.45

Н70

Нічепорук, Андрій Олександрович. Системне програмне забезпечення. Практикум : навч. посіб. / А. О. Нічепорук, О. С. Савенко, Б. О. Савенко. - Хмельницький : ХНУ, 2023. - 167 с.

У посібнику розглянуті способи та методи практичної реалізації основних механізмів взаємодії і синхронізації між процесами в операційній системі Linux, містить приклади та задачі для самостійного опрацювання та оволодіння навиками міжпроцесної взаємодії.

Для здобувачів вищої освіти спеціальностей «Комп`ютерна інженерія», «Інформаційні системи та технології».


Програмно - конфігуровані системи передавання, приймання та обробки інформації

А46514 004.4

П78

Програмно - конфігуровані системи передавання, приймання та обробки інформації : монографія / Ю. М. Бойко, О. І. Полікаровських, В. П. Ткачук. - Хмельницький : ХНУ, 2023. - 317 с.

Наведено теоретико-прикладні аспекти розробки пристроїв передавання, приймання та оброблення сигналів у програмно-конфігурованих радіосистемах. Розглянуто концептуальні засади побудови функціональних схем радіоапаратури та принципи роботи компонентів апаратної частини цих систем. Проаналізовано прикладні напрями їх застосування у складі перспективних систем електронних комунікацій та радіотехніки.

Для фахівців, науковців, викладачів, аспірантів і студентів спеціальності 172 «Електронні комунікації та радіотехніка».


Українські обрядові хліби. На матеріалах Поділля

В5335 63.52 (45УКР-4ХМЕ)

Т28

Творун, Світлана Олександрівна. Українські обрядові хліби. На матеріалах Поділля : . / С. О. Творун ; Упр. культури і туризму Вінниц. облдержадмін., Вінниц. обл. центр народ. творчості. - Вінниця : Книга-Вега, 2006. - 96 с. : фото

На сторінках книги ви познайомитесь з обрядовими хлібами, короваями, калачами, пирогами, коржами, що з давніх часів випікають в Україні до календарних та родинних свят, а також з традиціями, віруваннями, обрядами, пов’язаними з культом хліба.

Книга розрахована на широке коло читачів, які цікавляться народознавством, українською етнічною культурою, знайдуть для себе корисну інформацію працівники харчової промисловості, домогосподарки, любителі домашньої випічки а також, учні, студенти, вчителі, працівники культури.


Перервана місія. Пам`яті Леоніда Каденюка

А46567 629.78(477)

П27

Перервана місія. Пам`яті Леоніда Каденюка Каденюка : . / авт. кол.: Ю. Туниця, А. Толстоухов, Ю. Щербак та ін. ; упоряд. Ю. Туниця. - Львів : Піраміда, 2023. - 212 с.

Розповідається про земну, соціально значущу місію першого космонавта України Леоніда Каденюка, яка стосується проблем екологічної безпеки планети. Блискуче виконавши свою місію в Космосі, побачивши звідти, що планета Земля – «надзвичайно вразлива та фактично незахищена», до останніх днів свого життя Леонід Каденюк працював над тим, щоб змінити природоруйнівний спосіб господарювання та припинити безглузді війни. Брав активну участь у поширенні та впровадженні в науковий і суспільний дискурс ідеї Екологічної Конституції Землі як фактора національної і глобальної безпеки, підготував від імені астронавтів і космонавтів світу проєкт Звернення в ООН на захист життя на Землі.

Наголошується на важливому патріотично-виховному значенні земної місії космонавта Леоніда Каденюка, необхідності її продовження сучасними та майбутніми поколіннями українців в Україні і всьому світі. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com