Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу виробничої літератури


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділусічень 2023 року

Вчені України у світовій науці

Б51787 001(477)

Ш 47

Шендеровський В. А. Вчені України у світовій науці: . / В. А. Шендеровський. – Київ : Простір, 2019. – 976 с.

Ця книжка містить близько 200 нарисів про талановитих, але маловідомих вчених, в основному, представників природничої науки. На підставі архівної спадщини та довідникової літератури подано у конкретній і доступній формі інформацію про життя і наукову діяльність багатьох видатних вчених, яких народила українська земля, але через певні обставини їхні імена було замовчувано, а наукову спадщину вилучено зі скарбівні української науки.

Книжка розрахована на вчених-істориків, природознавців, педагогів, а також на широкий загал читачів. Автор переконаний, що прочитання книжки не може не викликати почуття гордості за свій народ, за свою українську землю, що дала людству стількох славетних вчених.


Фітогормонологія в Україні

Б51789 581.14(477)

Р 83

Рудишин С. Фітогормонологія в Україні: генеза і досягнення : монографія / С. Д. Рудишин, В. А. Негрецький, О. В. Новожилов. – Київ : Академія, 2020. – 144 с.

Фітогормонологія має складну наукову, методологічну та методичну історію. Розумінню її проблематики допоможе пропонована монографія, у якій розглянуто історію вивчення регуляторів росту рослин; узагальнено результати наукової діяльності і показано роль М. Г. Холодного та інституту ботаніки НАН України в дослідженні фітогормонів; проаналізовано творчий доробок і роль українських учених у становленні фітогормонології як науки та розвиток сучасної фізіології рослин; окреслено напрями теоретичних і експериментальних фітогормональних досліджень. Для науковців, викладачів і студентів вищих закладів освіти. Прислужиться всім, хто цікавиться питаннями фітогормонології, фізіології рослин, історії науки. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com