Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу виробничої літератури


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділужовтень 2022 року

Чорнобильська хроніка

Б51513 621.039

К92

Купрієнко, Ольга. Чорнобильська хроніка. Люди [Текст] : біографії / О. Купрієнко, А. Багірова. - Харків : Фоліо, 2021. - 207 с. : фото.

Це книжка-присвята героям, які 35 років тому ризикували своїм життям і здоров`ям задля порятунку мільйонів інших людей. Вона містить історії шістнадцяти борців за наші життя. Це свідки й учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС: атомники, пожежники, медики, монтажники, оператори. Вони розповідають «по-рентгенівськи», безкомпромісно, чесно. Згадують про власне становлення, про життя у місті Прип`ять до аварії; говорять про події, які пізніше назвуть техногенною катастрофою. Сьогодні вони є членами громадської організації «Промінь 5-2» — об`єднання учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Кожна сторінка книжки варта найуважнішого прочитання, адже не все ще сказане і почуте суспільством. Кожне слово, промовлене очевидцями тих подій, має величезну вагу для майбутніх поколінь. Справа живих — пам`ятати.


Програма Президента України

В1124 625.7(477)

П 78

Програма Президента України "Велике Будівництво-2020". Обличчя [Текст] : / сост. Ю. Голик. - Харків : Фоліо, 2021. - 286 с.

Проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України. «Велике будівництво» — урядова програма в Україні, ініційована Президентом України Володимиром Зеленським у березні 2020 року. Метою програми було заявлено покращення транспортної, освітньої, соціальної та спортивної інфраструктури. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.


100 правил майбутніх мільйонерів

Б51760 005.523

К18

Камберленд, Найджел. 100 правил майбутніх мільйонерів. Стислі уроки зі створення багатства [Текст] : . / Н. Камберленд ; пер. з англ. Л. Лебеденко. - Київ : КМ-БУКС, 2020. - 232 с. - (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Переважній більшості людей, незалежно від того, в якій країні вони проживають, на шляху до багатства доводиться долати схожі перепони, застосовувати подібні підходи, ухвалювати ті самі рішення. Про що йдеться, ви дізнаєтесь із цієї книги. Автор докладно пояснює, з чого слід починати розбудову власної фінансової бази, як визначити кращі для себе можливості, як розпорядитися навіть незначними коштами, застерігає від необачних кроків та підводного каміння, що чатує на недосвідчених підприємців; певна увага приділяється питанням законодавства.


Виклики для менеджменту XXI століття

Б51759 005

Д76

Друкер, Пітер Ф. Виклики для менеджменту XXI століття [Текст] : . / П. Ф. Друкер ; пер. з англ. Т. Літенської. - Київ : КМ-БУКС, 2020. - 240 с. - (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Ця надзвичайно розумна книжка від Пітера Ф. Друкера — гуру менеджменту XX століття — не втрачає своєї актуальності і в наші дні. На її сторінках автор аналізує проблеми у сфері управління, використовуючи приклади з реального життя, визначає оптимальні шляхи їх розв`язання, формує нове розуміння індивідуально-корпоративної ефективності, пояснює, як можна передбачити глобальні трансформації, як в умовах невідворотних змін управляти собою, колективом та установою і як, зрештою, стати лідером найвищого ґатунку. Кожен, хто прагне зрозуміти, як може бути влаштований його бізнес і як краще вибудовувати кар`єру, неодмінно відкриє у цій оригінальній концепції майбутнього щось корисне для себе.


Вишукане мистецтво прибирання

А45835 64.01

М12

Магнуссон, Маргарета. Вишукане мистецтво прибирання по- шведськи. Як звільнити себе та свою родину від накопичених упродовж років непотрібних речей [Текст] : . / М. Магнуссон ; пер. з англ. Н. Лавської. - Київ : КМ-БУКС, 2020. - 136 с. : іл. - (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Як звільнити себе та свою родину від накопичених упродовж років непотрібних речей. Чарівний та практичний підхід до наведення ладу вдома та роздуми про маленькі радощі, які складаються у довге життя.

Мабуть, усі ми маємо речі, з якими пов`язані різні приємні спогади і які свого часу робили нас щасливими. Та правда у тім, що з роками речей стає дедалі більше, вони займають усе більше простору, і серед безлічі предметів з часом втрачається цінність кожного з них. А коли для людини настає момент вирушати у прасвіти, перед її рідними постає нелегке завдання - вирішити, що робити з купою мотлоху, який вони просто не в змозі гідно оцінити, і при цьому не пересваритися й не збожеволіти.

Щоб запобігти цьому, художниці Маргареті Магнуссон і спало на думку написати книгу про "прибирання як востаннє", в якій вона не лише делікатно підводить читачів до роздумів про неминуче, а й вчить любові до мінімалізму, щоб усе в оселі дарувало радість - у будь-якому віці.


Методологія гнучкого управління

Б51765 658.29: 338.246

Л93

Любохинець, Лариса Сергіївна. Методологія гнучкого управління у забезпеченні економічної безпеки промислових підприємств: оцінювання та моделювання [Текст] : монографія / Л. С. Любохинець. - Хмельницький : ХНУ, 2022. - 288 с.

Визначені підходи до оцінки економічної безпеки підприємств в умовах трансформації соціально- економічних систем і діяльність впровадження методології гнучкого управління для її забезпечення. На основі двоскладового нейромережевого діагностування розроблена та апробована модель гнучкого управління для забезпечення економічної безпеки підприємств.

На основі аналізу наукових джерел та практичного досвіду доведено, що у більшості випадків система гнучкого управління передбачає використання методології ощадливого виробництва.


Гнучке управління у забезпеченні

А45863 658.29: 338.246

Л93

Любохинець, Лариса Сергіївна. Гнучке управління у забезпеченні економічної безпеки промислових підприємств [Текст] : автореф. дис. на здобут. наук. ступ. доктора економ. наук; спец. 08.00.04- економ. та упр. підприємствами / Л. С. Любохинець ; Мво освіти і науки України, ХНУ. - Хмельницький : ХНУ, 2022. - 40 с.

Висвітлено реалії функціонування складних соціально - економічних систем, визначено роль і місце управлінської складової та потреби забезпечення економічної безпеки підприємств в умовах трансформації соціально – економічних систем. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com