Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу виробничої літератури


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділужовтень 2021 року

Смачні пригоди. Екскурсії власною кухнею

Б51491

641.56

М91

Мустафін О. Р. Смачні пригоди. Екскурсії власною кухнею [Текст] : есеї / О. Р. Мустафін. – Київ : Сілаєва О. В., 2020. – 192 с. : іл.

Історія – це не лише шкільні підручники, а далекі країни – це не тільки картинки з путівників. Речі, які оточують нас, здатні розповісти про світ іноді більше, аніж досвідчені екскурсоводи. Треба лише знати, про що в них запитувати. Чому коханці стрибали саме в гречку? На що шумери міняли сало в сусідів? Як злодії перетворили часник на засіб від смертельної хвороби? Для чого Наполеону була потрібна згущівка? Чи справді Ейнштейн був винахідником холодильника? Якою була морква до того, як стала помаранчевою? І як захистити незалежність своєї країни за допомогою виделки? Цікаві історії про пригоди мешканців вашої кухні зібрав у цій книжці Олексій Мустафін.

Книжка стане цікавою широкому колу читачів – поціновувачів смачної їжі, подорожей і розповідей про минуле.


Чарівний світ Photoshop

А45271

37.9

К71

Коссак О. Чарівний світ Photoshop [Текст] : порадник / О. Коссак, О. Коссак. – Львів : БаК, 2005. – 248 с. : іл. – (Порадник користувача).

У книзі описано головні прийоми роботи з найвідомішим редактором растрової графіки Photoshop. Розглянуто всі засоби, функції та можливості редагування фотографій і малюнків: внесення змін, ретушування, застосування різноманітних спецефектів, пов`язання з web-технологіями тощо. Текст доповнений ілюстраціями та вправами, які розкривають унікальні можливості редактора.

Для дизайнерів, ілюстраторів, художників, усіх, хто прагне ефективно застосовувати сучасні комп`ютерні технології.


Дилеми засновника бізнесу

А45272

005.2

В19

Вассерман Н. Дилеми засновника бізнесу. Як попередити помилки й уникнути їх під час створення стартапу [Текст] : поради / Н. Вассерман ; пер. з англ. А. Клімова. – Харків : Віват, 2017. – 480 с.

Чому ви маєте обов`язково прочитати цю книжку? Тому, що вона допоможе розв`язати питання, важливі для кожного засновника компанії. Коли слід створювати стартап? Це краще робити самотужки чи разом із співзасновниками? І ким вони мають бути – друзями, колишніми колегами, родичами чи сторонніми особами? Як розподілити акціонерний капітал, як підібрати персонал на тій чи тій стадії розвитку власної справи, як ділити прибуток, – ці та багато інших дилем варто розглянути на самому початку шляху до успішного бізнесу.

Професор Гарвардської школи бізнесу Ноам Вассерман присвятив вивченню стартапів понад 10 років. У книжці «Дилеми засновника бізнесу» він розглядає проблеми, із якими стикаються всі засновники компаній, а також співзасновники, наймані працівники та інвестори. Дослідження ґрунтується на аналізі даних, зібраних від більш ніж 10 тисяч фаундерів, а також історіях становлення близько 20 найбільших інтернет-проектів. Книжка пропонує системне вирішення численних дилем, що є запорукою міцного й успішного бізнесу.


Энциклопедия рукоделия

Б51489

37.248

Э 68

Энциклопедия рукоделия [Текст] : энциклопедия / ред. С. С. Скляр. – 2-е изд., стереотип. – Харьков ; Белгород : Кн. клуб семейного досуга, 2008. – 424 с. : фото.

Книга ілюстрована якісними та чіткими фотографіями з оригінальними ідеями для рукоділля. На кожній сторінці висвітлений покроковий етап виготовлення.

Серед виробів ви знайдете такі як декупаж, вироби з бісеру, виготовлення подушок, мила.


Наші. Інженерна історія України

Б51501

001.894(477)

Ш 95

Шульга О. Наші. Інженерна історія України [Текст] : довідник / О. Шульга ; худож. Р. Або та ін. ; Укр. культ. фонд. – Київ : Моя книжкова полиця, 2021. – 152 с. : іл. – (Круті знання для пізнання).

Інженерія – це бульбашки у шоколаді та атракціони, лікування складних хвороб та підкорення космосу. Це процес, під час якого теоретична наука набуває практичного застосування. Саме інженерія робить наше життя таким, як воно є. Українців за походженням або переконанням.

А ще це можливість спробувати себе в ролі інженера. Історії доповнені завданнями, які дозволяють зрозуміти, що наштовхнуло інженера на винахід, або відтворити його фрагмент.


Стратегічне управління конкурентоздатністю підприємства

Б51516

658.8

Г87

Громова О. Є. Стратегічне управління конкурентоздатністю підприємства : маркетингові аспекти формування [Текст] : монографія / О. Є. Громова. – Хмельницький : ХНУ, 2020. – 350 с.

Розглянуті аспекти формування маркетингового управління конкурентоздатністю промислових підприємств. Оцінено вплив факторів маркетингу на підвищення конкурентоздатності стосовно машинобудівних підприємств. Розроблено теоретико-практичні рекомендації щодо побудови системи маркетингового стратегічного управління конкурентоздатності промислових підприємств.

Для науковців, спеціалістів сфери економіки підприємств, менеджменту та стратегічного маркетингу.


Технологічне забезпечення довговічності технічних трибосистем

Б51523

621.89

Т38

Технологічне забезпечення довговічності технічних трибосистем [Текст] : монографія / О. В. Диха, В. П. Свідерський, О. С. Дробот та ін. – Хмельницький : ХНУ, 2021. – 178 с. : граф., табл.

Розглянуті технологічні підходи підвищення зносостійкості технічних трибосистем за рахунок добавок у мастильні матеріали мідного порошку; модифікування антифрикційних матеріалів на основі фторопласту нанодисперсними добавками; зміцнення конструкційних сталей термоциклічною обробкою; використання титанових сплавів при низькотемпературному азотуванні в тліючому розряді.

Для науковців, викладачів, аспірантів, інших фахівців, які вивчають процеси зносу та стійкості деталей машин.


Теоретико-методологічні засади інноваційних змін системи управління підприємством

Б51504

658.5

С24

Свінарьова Г. Б. Теоретико-методологічні засади інноваційних змін системи управління підприємством в умовах діджиталізації [Текст] : спец. 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами екон. діяльності): автореф. дис. на здобуття наук. ступ. канд. екон. наук / Г.Б. Свінарьова ; М-во освіти і науки України, Хмельниц. нац. ун-т. – Хмельницький : [б. в.], 2021. – 40 с.

Дисертацію присвячено розробленню теоретико-методологічного базису, методичних підходів і рекомендацій щодо інноваційних змін системи управління підприємством в умовах діджиталізації, що змінюють цільову основу та об`єктну спрямованість управлінського впливу на трансформацію систем управління підприємством у діджитал-середовищі.


Ковчег Україна

Б51534

39(477)

В48

Винницька Я. Ковчег "Україна" [Текст] : дослідження / Я. Винницька; Укр. культ. фонд. – Львів : Ковчег, 2021. – 160 с. : іл. - ISBN 978-966-97900-5-7 : 350.00 грн.

Подарункове видання «Ковчег «Україна» – це вся культурна спадщина України під однією обкладинкою: артефакти традиційної культури, шедеври професійного мистецтва, символи і архетипи, історичні постаті й видатні культурні – діячі – усе те, що заслуговує на статус «бренд України». 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com