Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу виробничої літератури


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділуберезень 2021 року

IT-енциклопедія для дітей

Б51164

004.38

М 13

Маєвський, Євген. IT-енциклопедія для дітей : енциклопедія / Є. Маєвський. – Київ : Саміт-книга, 2020. – 260 с. : іл. – (Державна програма – 2020).

Книжка допоможе з`ясувати основні поняття, пов`язані з комп`ютерами, та дізнатися, як розвивалася наука і технологія, яка на сьогодні є однією з найпоширеніших і найуживаніших у світі. Вона надасть необхідну інформацію, щоб зрозуміти, як влаштовані великі й малі комп`ютери і яким чином вони працюють, допомагаючи людям.


Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в Інтернеті

Б51160

004.77

С 81

Стовелл, Луї. Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в Інтернеті : порадник / Л. Стовелл ; пер. з англ. Т. Кузьменко ; худож. Н. Лещнікофф. – Київ : Книголав, 2020. – 144 с. : іл. – (Державна програма – 2020) (Дитяча полиця).

В Інтернеті повно пречудових можливостей, але, як і в реальному світі, ще й безліч потенційних небезпек і труднощів. Ти маєш знати, чого остерігатися і як себе захистити. Якщо, наприклад, боїшся викласти забагато інформації в соціальних медіа чи натрапити на небезпечних людей, то в цій книжці ти знайдеш поради і вказівки, як узяти все під контроль і бути в безпеці.


Рибальство

Б51165

639.2

С32

Сермелі, Джо. Рибальство : повний довід. / Д. Сермелі ; пер. з англ. О. Шевченко. – Київ : КМ-БУКС, 2018. – 256 с. : фото. – (Державна програма – 2020).

Байдуже, досвідчений ви рибалка чи тільки починаєте, у вас неодмінно виникають запитання, пов`язані з тим чи іншим видом риби: де, чим, коли та яким чином її ловити. Ця книга подає 318 відповідей на їх усі. Джо Сермелі та редактори журналу Field & Stream, одного з найавторитетніших періодичних видань у США про полювання та рибальство, розповідають про вибір місця, спорядження та приманок, про тактики і техніки риболовлі, про характер і поведінку здобичі. Видання містить якісні фотографії та інформативні ілюстрації.


Чорнобиль

А44969

621.039.5

В 26

Векленко, Олег. Чорнобиль: етюди з натури = Chornobyl: Sketches from Life : спогади / О. Векленко ; пер. С. А. Орлова. – Харків : Ранок : Фабула, 2019. – 144 с. : фот. – (Державна програма – 2020).

Книжка спогадів учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, художника, професора Харківської державної академії дизайну і мистецтв Олега Векленка про його особисті відчуття, пережиті в період перебування в Чорнобилі в травні – червні 1986 року. Автор розказує, яким було повсякденне життя ліквідаторів у таборі неподалік станції, про примітивні засоби захисту і про те, що усвідомлення справжньої небезпеки прийшло набагато пізніше. Щирі історії про ті дні написані живою мовою і доповнені авторськими малюнками та фотографіями.


Квест STEM

В6117

51

С88

Стюарт, Колін. Квест STEM. Чудові числа і круті розрахунки : попул. вид. / К. Стюарт ; худож. А. Брандов ; пер. з англ. О. М. Чмовж. – Харків : Талант, 2020. – 80 с. : іл. – (Державна програма – 2020) (КВЕСТ STEM : математика).

Захоплива енциклопедія познайомить юних дослідників з історією технологій, що змінили життя людства: від кам`яного клина до космічних ноу-хау. Вчені команди STEM відкриють читачам «магію» винаходів і запропонують неймовірні експерименти. Як збудувати блокатор радіохвиль, виростити корисні бактерії, зробити справжню батарейку, сконструювати руку робота, вирощувати рослини у космосі? Про все це і багато іншого дізнавайся зі сторінок цієї книги.


Дивовижні атоми та хаос матерії

В6111

001.894

С88

Стюарт, Колін. Дивовижні атоми та хаос матерії : попул. вид. / К. Стюарт ; худож. А. Брандов ; пер. з англ. О. М. Чмовж. – Харків : Талант, 2020. – 80 с. : іл. – (Державна програма – 2020) (КВЕСТ STEM:винаходи).

Команда талановитих науковців знайомить читачів із дивовижним світом відкриттів та дослідів. У цій книзі ти знайдеш експерименти, що відкриють цікавий науковий світ у повсякденному житті. Ти зможеш зробити власний компас, стати геологом і вивчати гірські породи, зробити вулкан вдома і спостерігати за дощем у склянці… А ще дізнаєшся багато цікавинок і напевно відкриєш у собі талант ученого.


Світ навколо нас

В6119

629.36

Т86

Турбаніст, Дмитро Станіславович. Світ навколо нас. Пожежна техніка : фотоенциклопедія / Д. С. Турбаніст. – Київ : КРИСТАЛ БУК, 2020. – 48 с. : іл. – (Державна програма – 2020) (Світ навколо нас. Фотоенциклопедія).

У цій книзі описано про сучасні пожежні машини, її сторінки проілюстровані барвистими фотографіями. Дане видання може поповнити бібліотеку вашої дитини або стати відмінним подарунком підлітку, що захоплюється темою ттранспорту.


Мікросвіт

В6118

502.2

А94

Афонін, Михайло Євгенович. Світ навколо нас. Мікросвіт : фотоенциклопедія / М. Є. Афонін. – Київ : КРИСТАЛ БУК, 2019. – 48 с. : іл. – (Державна програма – 2020) (Світ навколо нас. Фотоенциклопедія).

Світ навколо нас здається таким знайомим і звичним, але варто поглянути на нього під мікроскопом або через об`єктив фотокамери, як він разюче змінюється. Ми пропонуємо знайти незвичайне у звичайних речах і побачити красу там, де її, здавалося б, не може бути. Якісні яскраві ілюстрації допоможуть вам побачити світ очима фотохудожників, що захоплюються макрозйомкою.


Капіталізація підприємств

А45003

658.14(477)

М48

Мельник, Оксана Володимирівна. Капіталізація підприємств: теорія та практика : монографія / О. В. Мельник ; М-во освіти і науки України, Одеський нац. політех. ун-т. – Кам`янець-Подільський : Панькова А. С., 2020. – 428 с.

У монографії висвітлено проблематику капіталізації за постіндустріальних умов діяльності підприємств.

Значну увагу приділено теоретичним і методичним засадам визначення та оцінювання капіталізації підприємств за умов інтелектуалізації та соціалізації господарської діяльності сучасних підприємств. На основі розширення змістовного простору дослідження капіталізації («вартість – капітал – зростання») економічною цінністю запропоновано ціннісно-орієнтований підхід до визначення та оцінювання результатів капіталізації підприємств. Оцінено ціннісні результати та визначено тенденції капіталотворення потужних промислових підприємств України. Визначено стратегічні концепти забезпечення зростання ціннісних результатів капіталізації підприємств. Зроблено параметризацію стратегії забезпечення зростання ціннісних результатів капіталізації промислових підприємств України та обґрунтовано методичний інструментарій їх прогностичного оцінювання на основі використання когнітивного моделювання та статистико-математичних методів.

Для наукових співробітників, аспірантів, викладачів і студентів економічних вузів, а також спеціалістів-практиків у сфері економічного аналізу стратегічного управління розвитком підприємств.


Інструменти регулювання

Б47858-2019

338.2

І-72

Інструменти регулювання національної економіки та національної безпеки в умовах сучасних глобальних викликів : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. 17-19 жовтня 2019 р., Хмельницький / М-во освіти і науки України, Хмельниц. нац. ун-т, Тбіліс. держ. ун-т ; ред. М. І. Бондаренко, Л. С. Любохинець, Л. Б. Бушовська. – Хмельницький : ХНУ, 2019. – 99 с. : табл. – Бібліогр. в кінці ст.

Розглянуті проблеми національної економіки в аспекті забезпечення національної безпеки; роль фінансових інститутів в стабілізації кризових явищ в економіці; роль інтелектуального капіталу при формуванні інноваційно-інвестиційних систем; виклики і загрози національній безпеці з урахуванням особливостей інформаційної безпеки у цифровізації економічних процесів.

Для керівників підприємств, фахівців з економіки, викладачів та студентів ЗВО.


Дитяча енциклопедія планети Земля

В6099

523.4

Г46

Гібберт, Клер. Дитяча енциклопедія планети Земля : енциклопедія / К. Гібберт, Г. Гед ; пер. з англ. Я. О. Головченко. – Харків : Віват, 2019. – 128 с. : іл. – (Державна програма – 2020) (Енциклопедії).

Відкрий для себе наш неймовірний світ і все, що його сформувало, – від вулканів і землетрусів до вітрів і дощу, а також діяльності людини. Наповнена несподіваними фактами і приголомшливими фотографіями, ця книга досліджує континенти, їх клімат і людей, що живуть там. Вона стане справжнім гідом по планеті Земля і проведе нас від часів зародження Сонячної системи до наших днів.


Експортоорієнтоване управління у підвищенні прибутковості промислових підприємств

А45009

334.716

С13

Савіцький, Андрій Вікторович. Експортоорієнтоване управління у підвищенні прибутковості промислових підприємств : спец. 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами екон. діяльності) : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук / А. В. Савіцький ; М-во освіти і науки України, Хмельниц. нац. ун-т. – Хмельницький : [б. в.], 2021. – 40 с.

Дисертацію присвячено розробці та обґрунтуванню теоретико-методологічних основ і науково-практичних рекомендацій щодо побудови механізму експортоорієнтованого управління у підвищенні прибутковості промислових підприємств. Розкрито сутність особливостей управління у формуванні прибутковості підприємств.


Теоретичні та методичні засади формування професійної компетентності майбутніх фахівців

А45005

378.4

С79

Стеблюк, Світлана Василівна. Теоретичні та методичні засади формування професійної компетентності майбутніх фахівців з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в системі ступеневої освіти : 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. пед. наук / С. В. Стеблюк ; Держ. прикордонна служба України, Нац. акад. ДПС України ім. Б. Хмельницького. – Хмельницький : Нац. акад. ДПС України, 2021. – 40 с.

У дисертаційному дослідженні обґрунтовано теоретичні та методичні засади формування професійної компетентності майбутніх фахівців за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у системі ступеневої освіти.


Маркетингово-логістичне забезпечення конкурентної стратегії інноваційного розвитку підприємства

А45010

334.716

Ш26

Шарко, Віталій Вікторович. Маркетингово-логістичне забезпечення конкурентної стратегії інноваційного розвитку підприємства : спец. 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами екон. діяльності) : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук / В. В. Шарко ; М-во освіти і науки України, Хмельниц. нац. ун-т. – Хмельницький : [б. в.], 2021. – 40 с.

У дисертації сформовано сучасну концепцію інноваційного розвитку підприємств на основі еволюційних змін у стратегічному управлінні з урахуванням функцій планування, контролю і регулювання. Уточнено етапи розробки конкурентної стратегії та фактори, які впливають на кожному із етапів: технологічні, виробничі, реалізаційні, маркетингові, професійні, організаційно-управлінські, іміджеві. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com