Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу виробничої літератури


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділуберезень 2023 року

Основи ювелірства

А45990 671.12

Л 86

Луць С. Основи ювелірства : навч.- метод. посіб. / С. В. Луць ; М-во освіти і науки України, Кам`янець-Поділ. нац. ун-т ім. Івана Огієнка. – Кам`янець-Подільський : Панькова А. С., 2022. – 152 с.

У пропонованому виданні подано матеріал, що ґрунтується на теоретичних та практичних засадах ювелірства в контексті художнього матеріалу як одного із видів декоративно-прикладного мистецтва. Видання рекомендовано здобувачам художніх спеціальностей, а також всім охочим осягнути основи означеної тематики.


Продуктивне довголіття молочної худоби в Україні

А46007 636.2(477)

П 78

Продуктивне довголіття молочної худоби в Україні : монографія / Є. І. Федорович, В. В. Федорович, Н. П. Мазур. – Кам`янець-Подільський : Зволейко Д. Г., 2022. – 240 с.

У монографії висвітлено результати досліджень ознак продуктивного довголіття корів голштинської, українських чорно- та червоно-рябої молочних порід. З`ясовано характер впливу на них різних генетичних і середовищних чинників та прояву фенотипових ознак. Досліджено співвідносну мінливість різних селекційних ознак тварин. На основі результатів досліджень сформульовано основні положення добору й підбору тварин з метою одержання корів з кращими показниками тривалості й ефективності довічного їх використання. Монографія розрахована на науковців, керівників і спеціалістів у галузі скотарства, викладачів і студентів вищих навчальних аграрних закладів, аспірантів. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com