Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу виробничої літератури


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділулютий 2023 року

Візія України – 2030

Б51782 33(477)

В 42

Візія України – 2030 / В. Андрусів, А. Амелін ; Укр. ін-т майбутнього. – Київ : Саміт-книга, 2019. – 136 с.

Україна існувала 28 років без візії свого майбутнього. Ми рухались хаотично, без розуміння, куди йдемо, чого хочемо досягти і яка наша роль у світі. За всі роки незалежності в нас не було розуміння, що являє собою Україна на міжнародному ринку поділу праці та яким є продукт і бренд під назвою «Україна».

У книжці експерти Українського інституту майбутнього відповідають на запитання: куди рухатиметься світ у найближчі десять років, які нові технології та нові тренди змінять буденне життя людини, які проблеми будуть актуальні 2030 року і як людство даватиме цьому раду.

Автори вперше сформулювали повну візію про те, якою буде українська економіка 2030 року, якими стануть промисловість, інфраструктура, освіта, туризм, медицина, армія та інші сектори. Які спеціальності та професії матимуть попит, а які зникнуть, які навички варто опанувати, щоб стати конкурентоспроможним у сучасному світі, та про безліч інших аспектів життя українців. Книжку написано з майбутнього. Тому спершу уявіть, що ви опинилися у 2030 році й спостерігаєте за змінами у світі та в Україні за останні десять років.

Отже, сьогодні 31 грудня 2030 року…


Імунопрофілактика сказу в Україні

А45881 636.09

І-55

Імунопрофілактика сказу в Україні : монографія / І. М. Полупан, В. В. Нєдосєков, С. А. Ничик. – Херсон : Грінь Д. С., 2017. – 144 с.

Монографія присвячена дослідженню особливостей імунопрофілактики сказу як однієї з найнебезпечніших нозологічних одиниць інфекційної патології домашніх і диких м`ясоїдних тварин. Висвітлено основні аспекти епізоотології сказу в сучасних умовах, особливості паралельної і пероральної антирабічної вакцинації та роль специфічної профілактики сказу в Україні. Особливу увагу приділено авторським дослідженням імунобіологічних властивостей вакцинних штамів вірусу сказу і розробкам методів контролю за імуногенною активністю інактивованих антирабічних вакцин.

Монографія стане сучасним та актуальним доповненням до лекційних курсів з дисциплін вірусологія й епізоотологія та інфекційні хвороби, що викладаються на факультетах ветеринарної медицини вищих навчальних закладів України. Видання також буде корисним магістрантам, аспірантам та фахівцям, які цікавляться питаннями інфекційної патології тварин і епізоотології.


Програма Президента України

В1124-2 624(477)

П 78

Програма Президента України "Велике Будівництво-2020". Об`єкти : . / сост. Ю. Голик. – Харків : Фоліо, 2022. – 1026 с. : фото.

Національна програма «Велике Будівництво» спрямована на масштабну розбудову якісної інфраструктури України. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони. Проєкт розпочато з ініціативи Президента України Володимира Зеленського. До програми «Велике Будівництво» залучено кількасот тисяч осіб. У цій книзі лише невелика частина тих об’єктів, що були створені або реконструйовані у процесі створення нової якості життя.


Інтегрована система економіко-математичних моделей

Б51783 330.4

Ч-15

Чайковська І. Інтегрована система економіко-математичних моделей для управління знаннями проєктно-орієнтованого підприємства : монографія / І. І. Чайковська. – Хмельницький : Мельник А. А., 2022. – 458 с.

Монографія присвячена розробленню цілісної концепції та інструментарію моделювання процесу управління знаннями проєктно-орієнтованого підприємства. Автором розроблена інтегрована система, яка складається з двох підсистем: підсистема управління знаннями в операційній діяльності підприємства та підсистеми управління знаннями в проєктній діяльності підприємства. Система містить наступні блоки: визначення цілей системи управління знаннями (СУЗ) проєктно-орієнтованого підприємства; оцінювання підсистеми управління знаннями (ПУЗ); встановлення взаємозв`язку ПУЗ та критерію ефективності; формування сценаріїв розвитку; вибір оптимального сценарію розвитку; оптимізація проблемних місць сценарію; формування управлінського рішення. В рамках розробленої інтегрованої системи запропоновано комплекс взаємопов`язаних економіко-математичних моделей. Реалізація інтегрованої системи економіко-математичних моделей для управління знаннями здійснювалося для проєктно-орієнтованих підприємств комунального сектору України та розроблено практичні рекомендації з формування обґрунтованих управлінських рішень. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com