Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділулистопад 2020 року

Вчимося читати англійською. Let`s read. Listen, read and write. 3 клас

37.016: 811.111

Д71

Доценко, Ірина Василівна. Вчимося читати англійською. Let`s read. Listen, read and write. 3 клас : посібник / І. В. Доценко, О. В. Євчук. – Кам`янець-Подільський : Сисин О. В. : Абетка, 2020. – 68 с.

Посібник призначений для навчання читанню учнів 3 класу. Книга містить розвивальні завдання для формування фонетичних, лексичних, граматичних та орфографічних навичок, а також умінь сприймати на слух, читати, говорити й писати.

Посібник укладено відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти та двох типових освітніх програм, розроблених під керівництвом Савченко О. Я. та Шияна Р. Б. Він може доповнювати діючі підручники «Англійська мова. 3 клас».


Let`s Learn English. Вивчаємо англійську. 3 клас

37.016: 811.111

Д71

Доценко, Ірина Василівна. Let`s Learn English. Вивчаємо англійську. 3 клас : посібник / І. В. Доценко, О. В. Євчук. – Кам`янець-Подільський : Сисин О. В. : Абетка, 2020. – 108 с.

У посібнику підібрано доступний матеріал, який полегшить процес вивчення англійської мови. Слова згруповано відповідно до розмовних ситуацій у вигляді ілюстрованого словника. Цікаві розвивальні завдання допоможуть дитині правильно розпізнавати, вимовляти слова, використовувати їх у коротких реченнях та діалогах, навчать писати та читати подані зразки. Використання ілюстрацій у формі розмальовок сприятимуть кращому оволодінню лексичним матеріалом. Матеріал книги супроводжується аудіозаписом, що значно полегшить навчання правильної вимови та розуміння на слух.


Smart Vocabulary for Kids. Англійський словник. 1-4 класи

37.016: 811.111

Д71

Доценко, Ірина Василівна Smart Vocabulary for Kids. Англійський словник. 1-4 класи : посібник / І. В. Доценко, О. В. Євчук. – Кам`янець-Подільський : Сисин О. В. : Абетка, 2020. – 112 с.

Посібник містить тематичну лексику (1100 англійських слів із транскрипцією та відповідними ілюстраціями), підібрану відповідно до Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти та розподілену відповідно до Типових програм вивчення англійської мови у 1-4 класах.

Для учнів закладів загальної середньої освіти, учителів та батьків.


Der nächtliche Lauscher : Roman

84(4НІМ)

M447

Maupin, Armistead. Der nächtliche Lauscher : Roman / A. Maupin. – Hamburg : Rowohlt Taschenbuch Verlag, 2004. – 352 s.

Армістід Мопін народився у Вашингтоні, округ Колумбія, в 1944 році, але виріс у місті Релі, штат Північна Кароліна. Випускник Університету Північної Кароліни, служив військово-морським офіцером у Середземному морі та в патрульних військах у В`єтнамі. Мопін нетривалий час працював репортером газети в Чарльстоні, штат Південна Кароліна, перед тим, як його розподілили до бюро Асошиейтед Прес у Сан-Франциско у 1971 році. Атмосфера свободи і терпимості, яку він знайшов у новому місті, надихнула його публічно визнати себе гомосексуалістом у 1974 р. Через два роки він випустив свою серію «Історії міста» у «Хроніці Сан-Франциско».

Мопін є автором дев`яти романів, включаючи шеститомну серію «Історії міста», «Можливо, Місяць», «Нічний слухач» і «Живе Майкл Толлівер». «Нічний слухач» став повнометражним фільмом за участю Робіна Вільямса та Тоні Коллетт.

Зараз Армістід Мопін живе в Санта-Фе зі своїм чоловіком, фотографом Крістофером Тернером.

Роман «Нічний слухач» розповідає про популярного ведучого нічного радіошоу Габріеля Ноуна. Щоб якось відволіктися від проблем в особистому житті, він спілкується з своїми слухачами.

Найвідданіший з них – 14-річний Піт – дзвонить йому все частіше і частіше. Його таємничі історії, які він нібито переживав в дитинстві, зачаровують ведучого.


Vegane Küche. 100 Rezepte. – Bath

36.99

V422

Б20

Vegane Küche. 100 Rezepte . – Bath : Parragon, 2012. – 208 s.

Здорова, різноманітна та смачна – ось сучасна веганська кухня! Ця книга рясніє цікавими рецептами для веганів або людей, які просто шукають нові ідеї. Великий вибір дозволяє знайти смачну страву для будь-якого часу доби – на ранок, день, вечір. Звичайно, у повсякденних рецептах використовуються лише свіжі, натуральні інгредієнти.


Katharsis, oder was ich will, das tue ich = Очищення, або роблю, що хочу

84(4УКР)6

G258

Gata, Eva Katharsis, oder was ich will, das tue ich = Очищення, або роблю, що хочу / E. Gata; пер. I. Hollos. – Львів : БаК, 2011. – 236 s.

Як стати вільною людиною? Як зробити правильний вибір у житті? Що потрібно, щоб прожити повноцінне життя? Виявляється, не так вже й багато – треба лише заглибитися в себе, і відповідь знайдеться. Вона, ця відповідь, завжди поруч з нами. Наш Світ простий, досконалий і справедливий.

Щоб бути щасливим, треба лише зрозуміти його основні закони. У книзі автор намагається дати відповідь на ці сокровенні питання.


Gebrochene Herzen: Leichte Lekt?re f?r Deutsch als Fremdsprache Stufe 1 (ab A1).

81.4324

G293

Gebrochene Herzen Leichte Lektüre für Deutsch als Fremdsprache Stufe 1 (ab A1) – Berlin : Langescheidt, 2008. – 64 s.

Leo & Co – розважальна серія для читання німецькою мовою як іноземною у 3 рівнях.

«Розбите серце» – легкий рівень (А1).

Головні герої книги, Анна і Пако, закохані! Але трапляється аварія, яка псує безтурботне життя пари.

Любов, ревнощі, брехня та шантаж перевіряють на міцність почуття цих двох. Але в підсумку на них чекає щасливий кінець.


Diplomatenjagd. Joschka Fischer, seine Unabhängige Historikerkommission und das Amt

63.3(4НІМ)

K77

Koerfer, Daniel. Diplomatenjagd. Joschka Fischer, seine Unabhängige Historikerkommission und das Amt / D. Koerfer. – Potsdam : Strauss Edition, 2013. – 544 s.

Історія, як зброя у конфлікті поколінь, не нова. Але ніколи раніше міністр не створював власну «Незалежну комісію істориків». У своїй книзі історик Даніель Керфер розкриває походження Комісії

Йошки Фішера та показує, що історичні слідчі зайшли занадто далеко у своєму завзятті. Він вражаюче аналізує історичні переломні моменти, наприклад, встановлення партнерства між Гітлером-

Німеччиною та Сталіном-Росією. За допомогою біографічних нарисів державного секретаря Ернста фон Вайцзекера, така далека, нацистська диктатура оживає. Також Керхер демонструє, як коригується історія Міністерства закордонних справ і його дипломатів з Третього Рейху та в повоєнний час.


Vielleicht Esther: Geschichten

84(4НІМ)

P497

Petrowskaja, Katja. Vielleicht Esther: Geschichten / K. Petrowskaja. – Berlin : Suhrkamp, 2013. – 288 s.

Катя Петровська робить нотатки про мінливі спогади своїх предків, подорожуючи слідами своїх радянських родичів по Німеччині, Польщі, Україні та Росії. Вона зустрічає героїв та тих, хто вижив, зрадників, жертв та прокурорів. Наскільки важливо для неї знайти втрачену історію своїх предків! Ще важливіше зрозуміти, чому ця історія взагалі була загублена.


Mysli o Polsce i Polakach

63.3(4ПОЛ)

M999

Nowak, Jerzy Robert Mysli o Polsce i Polakach / J. R. Nowak. – Katowice : Unia, 1994. – 342 с.

Добірка думок щодо Польщі, польського національного характеру, польських переваг та недоліків, як це бачиться очима поляків та іноземців, ворогів та друзів.


Paradoksy Pana Ponda

84(4ВЕЛ)

C525

Chesterton, Gilbert Keith. Paradoksy Pana Ponda / G. K. Chesterton. – Warszawa : Fronda, 2010. – 222 с.

«Парадокс» – як ми знаємо – термін, що означає дивовижну думку, що суперечить загальноприйнятим переконанням. Головний персонаж «Парадоксів пана Понда» Г. К. Честертона це добре знає. Автор запрошує нас познайомитись з цим неперевершеним жонглером парадоксів, який здатний вразити своїх вірних друзів і читача.


Slownik wyrazow obcych

81.4ПОЛ

S634

Tytula, Magdalena, J. Okaramus Slownik wyrazow obcych – Warszawa : Wydawnictwo Szkolne PWN, 2011. – 448 с.

У словнику читач знайде етимології слів, приклади їх використання та різні цікаві факти. Книга розділена на три частини: перша містить загальний словниковий запас, друга складається з тематичних блоків (філософія, точні науки, інформатика, природа, мова, музика, мистецтво, спорт та ігри), а третя – слова та фрази, похідні з іноземних мов, якими найчастіше користуються поляки.

Гаслом авторів, що супроводжувало їх у створенні словника, було: «поєднувати приємне з корисним», завдяки чому читачі дізнаються, що вивчення слів – це не лише наука, а й велике задоволення.


Polska Przed Trzema Tysiacami Lat. Czasy kultury luzyckiej

26.89(4ПОЛ)+63.52(4ПОЛ)

D116

Dabrowski, Jan. Polska Przed Trzema Tysiacami Lat. Czasy kultury luzyckiej / J. Dabrowski. – Warszawa : Trio, 2009. – 334 с.

Польща три тисячі років тому. Часи лужицької культури. Спроба синтезу бронзового та залізного віків, що стосується питань лужицької культури в Польщі, тобто період між 1300 і 400 рр. до н. е. Публікація розділена на три частини. У частині I автор обговорює основні концепції, стан досліджень усієї лужицької культури та європейський фон подій, що відбуваються тут. Частина II – це опис лужицької культури та культур, що їй передують, а також похідних від неї. А частина III стосується конкретних сфер життя сучасних людей. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com