Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділужовтень 2020 року

Справа для Квятковського. Африканська маска

821.112.2

Б23

Баншерус, Юрґен. Справа для Квятковського. Африканська маска [Текст] / Ю. Баншерус; пер. з нім. К. В. Бучіної. - Харків : Ранок, 2018. - 80 с.

Книга з серії “Справа для Квятковського” для дітей віком 6-12 років про маленького детектива-хлопчика, який полюбляє молоко та жуйки «Carpenter`s». Замість домашнього завдання, у нього нічні засідки, замість дитячих розваг - небезпечні пригоди. Будь-який заплутаний злочин приречений на провал, якщо за справу взявся він.

В улюбленому кафе морозива Квятковського дивні речі почали відбуватися з тих пір, як Джованні, власнику, подарували африканську маску. Кавовий апарат вибухає, і ламається морожениця. Але чи справді за цим криється маска? Квятковський не вірить у забобони й починає небезпечне розслідування.


Справа для Квятковського. Випадок у цирку Цампано

821.112.2

Б23

Баншерус, Юрґен. Справа для Квятковського. Випадок у цирку "Цампано" [Текст] / Ю. Баншерус; пер. з нім. К. В. Бучіної. - Харків : Ранок, 2018. - 80 с.

Наступна пригода юного детектива. Цирк у місті! Примус, зірка арени, просить розумного Квятковського про допомогу. Сестра Примуса Ванесса знову і знову робить одну й ту ж помилку під час вступу. Він підозрює, що сестра причетна до чогось лихого. Квятковський береться за справу - і розуміє, що не всі підозрілі речі пов`язані з криміналом.


Справа для Квятковського. Рожевий шкільний привид

821.112.2

Б23

Баншерус, Юрґен. Справа для Квятковського. Рожевий шкільний привид [Текст] / Ю. Баншерус; пер. з нім. К. В. Бучіної. - Харків : Ранок, 2018. - 80 с.

Чергова справа змушує Квятковського завітати до школи вночі. Шкільний завгосп Комісарек бачить під час нічного чергування привидів. Квятковський не вірить у привидів, але погоджується провести розслідування. Детективу доведеться дослідити моторошний шкільний підвал і дізнатися, яку таємницю приховує рожева примара.


Справа для Квятковського. Фальшива гра та спритні миші

821.112.2

Б23

Баншерус, Юрґен. Справа для Квятковського. Фальшива гра та спритні миші [Текст] / Ю. Баншерус; пер. з нім. К. В. Бучіної. - Харків : Ранок, 2018. - 80 с.

Квятковський нарешті отримав свій довгоочікуваний комп`ютер і більше не мусить вирішувати свої справи, як це було в середні віки! Але остання справа веде його до небезпечного та непрозорого комп`ютерного світу. Він повинен шукати загадкову гру з кодовою назвою "Чарівний сад" ...


 Ein Fall für Kwiatkowski. Geisterspuk und schrage Typen

821.112.2

B22

Banscherus, Jürgen. Zwei Fälle für Kwiatkowski. Geisterspuk und schräge Typen [Текст] : Kwiatkowskis spannendste Fälle / J. Banscherus. - Wurzburg : Arena, 2017. - 182 с.

В збірці подано два загадкових оповідання: “Цілі, хитрощі та дивні типи” та “Рожевий шкільний привид” – том 4 та том 15 популярного кримінального серіалу для дітей “Справа для Квятковського” Юрґена Баншеруса.


 Zwei Falle für Kwiatkowski. Heiße Spur und fiese Schurken

821.112.2

B22

Banscherus, Jürgen. Zwei Fälle für Kwiatkowski. Heiße Spur und fiese Schurken [Текст] / J. Banscherus. - Wurzburg : Arena, 2017. - 166 c.

Збірка містить два детективні випадки "Африканська маска" та "Пастка моцарели" - том 6 та том 18 популярного кримінального циклу “Справа для Квятковського” Юрґена Баншеруса.


 Лотта та її катастрофи. Скрізь повно кроликів

821.112.2

П16

Пантермюллер, Аліс. Лотта та її "катастрофи". Скрізь повно кроликів [Текст] / А. Пантермюллер, Д. Коль; пер. з нім. І. С. Андрієнко-Фрідріх. - Харків : Школа, 2017. - 184 с.

Знайомтесь із «Лоттою та її "катастрофами"» - новою серією книг для дітей від 6 до 12 років відомої німецької письменниці Аліс Пантермюллер. Це незвичайний щоденник звичайної десятирічної дівчинки, в житті якої відбувається багато дивовижних речей. Книги блискуче проілюстровано талановитою художницею Даніелою Коль.

Перша книжка серії «Лотта та її "катастрофи"» - «Скрізь повно кроликів». Головна героїня – Лотта, їй десять років. Вона вважає себе цілком нормальною, але не може зрозуміти, чому в її житті постійно трапляються «катастрофи»... А саме: на дошці в школі раптово з`являються абсолютно незручні речення, або її улюблена їжа раптом на смак нагадує брюссельську капусту. Дівчинка мріє отримати домашнього улюбленця: кролика, собачку або хоча б маленьку овечку. І в Лотти з`являється хороший план як це зробити…


 Лотта та її катастрофи. Наскільки все куме-е-едно?

821.112.2

P197

Pantermüller, Alice. Mein Lotta-Leben. Wie belammert ist das denn? [Текст] = Warten auf Wunder / A. Pantermüller. - Wurzburg : Arena, 2019. - 158 с.

821.112.2

П16

Пантермюллер, Аліс. Лотта та її "катастрофи". Наскільки все куме-е-едно? [Текст] / А. Пантермюллер, Д. Коль; пер. з нім. І. С. Андрієнко-Фрідріх. - Харків : Школа, 2017. - 160 с.


Друга пригода Лотти Петерман. Береніке фон Бедекер заснувала ансамбль "Гламурні дівчата". Там є майже всі дівчата з класу, за винятком Лотти та її найкращої подруги Шайєн. Чи вдасться "Диким кроликам" побороти ансамбль Бараниць та Рокерів, і що при цьому трапиться куме-е-едного читайте у цій книзі.


 Лотта та її катастрофи. Заклинателька змій

821.112.2

P197

Pantermüller, Alice. Mein Lotta-Leben. Hier steckt der Wurm drin! [Текст] / A. Pantermüller. - Wurzburg : Arena, 2019. - 160 с.

821.112.2

П16

Пантермюллер, Аліс. Лотта та її "катастрофи". Заклинателька змій [Текст] / А. Пантермюллер, Д. Коль; пер. з нім. І. С. Андрієнко-Фрідріх. - Харків : Школа, 2017. - 160 с.


Третя історія невгамовної Лотти. Дівчинка радіє канікулам. Більшість її однокласників залишаються вдома, а її родина вирушає на органічну ферму до Баварії. Звісно було б краще відпочити десь на березі Середземного моря… Але Лотта не засмучується, адже на фермі так багато тварин, яких вона обожнює. І нарешті їй згодиться її блокфлейта – вона буде заклинати змій! Хоча на фермі, напевно, немає змій. Та підійдуть і дощові черв`яки…


Неро Корлеоне. Історія одного кота

821.112.2

H465

Heidenreich, Elke. Nero Corleone. Eine Katzengeschichte [Текст] / E. Heidenreich; худ. Q. Buchholz. - München : dtv, 2018. - 88 с.

821.112.2

Х15

Хайденрайх, Ельке. Неро Корлеоне. Історія одного кота [Текст] / Е. Хайденрайх; пер. з нім. С. Лісовик, худ. К. Бухгольц. - Київ : Nebo Booklab Publishing, 2017. - 96 с.


Історія Ельке Хайденрайх розповідає про харизматичного чорного кота Неро Корлеоне. Йому знадобилось лише шість тижнів, щоб стати головним на фермі та заслужити повагу всіх її мешканців. Неро нікого та нічого не боїться, і тому отримує другу частину свого імені – Корлеоне, що означає «Левине серце». В цьому захоплюючому оповіданні простою мовою говориться про народження, життя, любов, дорослішання та смерть. Книга для дітей, підлітків і дорослих.


Дивовижні пригоди неповторної, надзвичайно вражаючої та безмежно чарівної Мауліни Шмітт. Моє зруйноване королівство

821.112.2

Ф53

Фін-Олей, Генріх. Дивовижні пригоди неповторної, надзвичайно вражаючої та безмежно чарівної Мауліни Шмітт. Моє зруйноване королівство [Текст] / Г. Фін-Олей, Ф. Ран; пер. з нім. М. Кріховецька. - Київ : Nebo Booklab Publishing, 2019. - 168 с.

«Мауліна Шмітт» – спільна робота письменника Фін-Олей Генріха з ілюстраторкою Ран Флігенрінг, які поєднали пригоди маленької дівчинки з кумедними малюнками.

Автор дозволяє нам зануритися у світ 10-річної дівчини, зухвалої, впертої та сповненої фантазій. Вона живе в Мауляндії – справжньому раю, де світить сонечко, гудуть комахи, розпускаються бруньки, травичка тягнеться догори, кицьки ледачо потягуються, муркотять … Але в один жахливий-жахливий день її королівство руйнується. Її батьки розлучились, і Мауліна та її мама переїхали у дурний Пластикбург, де є лише сонні мухи, жаби і старі бабульки, все решта – пластикове. Якщо вже так сталось, Мауліні доведеться взяти все у свої руки і вигадати справжній план – план з повернення Мауляндії!


Die erstaunlichen Abenteuer der Maulina Schmitt [Текст] = Warten auf Wunder

64

H468

Heinrich, Finn-Ole. Die erstaunlichen Abenteuer der Maulina Schmitt [Текст] = Warten auf Wunder / F. O. Heinrich, R. Flygenring. - München : Carl Hanser Verlag, 2014. - 190 с.

“В очікуванні дива” - це друга частина трилогії про Мауліну Шмітт, невгамовну дівчинку, якій доводиться боротися і миритися з труднощами та проблемами, які готує життя: батьки роз`їхались, мама сильно хворіє, тато намагається завести нову сім`ю. У Мауліни попереду важливі відкриття, пригоди з друзями та всі стадії розуміння того, що відбувається в її житті та житті її батьків.


Дитячий університет. Дослідники пояснюють загадки світу

Б50841-1 030

Ш92

Штоєрнаґель, Улля. Дитячий університет. Дослідники пояснюють загадки світу [Текст]. Кн. 1 / У. Штоєрнаґель, У. Янссен; пер. з нім. В. Литвиненко. - Київ : Новий Самокат, 2019. - 224 с.

Діти часто своїми запитаннями спантеличують дорослих. Німецькі журналісти — популяризатори науки Улля Штоєрнаґель та Ульріх Янссен разом із науковцями прийшли їм на допомогу. У першій книзі з серії “Дитячий університет” автори розповідають чому рицарі будували замки, чому ми бачимо блискавку та чуємо грім, чому хлопчики бешкетують, а дівчата капризують, чому кажани бачать вухами, чому математикові не обов`язково рахувати, чому ми оповідаємо історії, чому лікарі вміють лікувати та чому спортсмени демонструють дедалі кращі результати. Складно, але зовсім не нудно! Книга для дітей 9-12 років. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com