Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу літератури іноземними мовами


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділу



грудень 2024 року

Enemy Archives

94(477)

V623

Viatrovych V. Enemy Archives : Selections from the Secret Police Archives / V. Viatrovych, L. Luciuk ; transl. M. D. Olynyk. – London; Chicago: McGill-Queen`s University Press, 2024. – 988 p.

Видавництво Університету Маꥳлл-Квін у Монреалі розташоване на землі, яка здавна слугувала місцем зустрічей та обміну між корінними народами, зокрема народами хауденосауні та анішінабеґ. У Кінгстоні він розташований на території народів ходеносауні та анішінабег. Ми визнаємо і дякуємо різноманітним корінним народам, чиї сліди позначили ці території, на яких зараз збираються народи світу.


Вчимося читати англійською

37.016: 811.111

Д71

Доценко І. В. Вчимося читати англійською. Let`s read. Listen, read and write. 7 клас : посібник / І. В. Доценко, О. В. Євчук. – Кам`янець-Подільський : Сисин О. В. ; [S. l.] : Абетка, 2024. – 80 p. – (Нова українська школа).

Посібник призначений для навчання читанню учнів/учениць 7 класу. Книга містить розвивальні завдання для формування вмінь читати та розуміти тексти різних жанрів. Матеріал видання укладено відповідно до вимог модельних навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. Він може доповнювати чинні підручники «Англійська мова 7 клас». Для учнів/учениць 7 класу, вчителів англійської мови, батьків.


The Galicia Divisio

94(477)

Т374

The Galicia Division : They Fought for Ukraine. – Kyiv : The Kashtan Press, 2024. – 22 p.

Дивізія «Галичина»: Вони боролися за Україну» канадського професора Любомира Луцюка вийшла друком у Канаді. Ця 30-сторінкова брошура досліджує фундаментальні питання про діяльність української військової частини, надаючи глибокі пояснення.

Робота досліджує досвід України під час Другої світової війни у складі СРСР, розглядаючи питання про те, чи справді українці вітали німців на своїй території, формування дивізії «Галичина», її інтеграцію до СС (основної воєнізованої організації Адольфа Гітлера і нацистської партії в нацистській Німеччині), а також про те, чи були члени дивізії «нацистами».


(Un)celebrated Ukrainians, who changed the course of history

929

A963

Avramchuk N. (Un)celebrated Ukrainians, who changed the course of history : guidebook / N. Avramchuk ; ill. T. Shwartz. – Kyiv : SAMIT-BOOK, 2020. – 206 p.

Це книга-довідник про вихідців з України, які зробили великий внесок в розвиток цивілізації, але про яких в нашій країні знають несправедливо мало. Вони невідомі для більшості українців, але відомі серед фахівців у тих сферах життя, де здійснили революцію: в науці, мистецтві, інженерії, медицині, а також відзначилися героїчними досягненнями.


Токіо: неперевершені гастрономічні насолоди

908(521)

N719

Токіо: неперевершені гастрономічні насолоди : журнал «Ніпоніка». № 28. – Токіо : М-во закордон. справ Японії, 2019. – 27 с.

Токіо – одна з гастрономічних столиць світу. Витратьте хоча б один день на знайомство з його неймовірним кулінарним розмаїттям. Тут ви знайдете все: від вишуканих японських делікатесів, які подають у дорогих традиційних ресторанах, до суші з «конвеєра».

Журнал «Ніпоніка» виходить японською та шістьма іншими мовами (арабською, китайською, англійською, французькою, російською та іспанською). Він знайомить світ із сучасним японським суспільством і культурою Японії. Назва «Ніпоніка» походить від японського слова Ніппон, що означає «Японія».


Сполучні нитки японської душі

908(521)

N719

Сполучні нитки японської душі : журнал «Ніпоніка». № 29. – Токіо : М-во закордон. справ Японії, 2020. – 27 с.

Багаточисельні «переплетені нитки», які передавалися століттями, є відображенням особливого сприйняття японцями краси. У кожній такій нитці приховані глибокі молитви, народна мудрість та інша різноманітна культура. У цьому спеціальному випуску ви познайомитесь з унікальною духовною культурою, якої не знайти ніде в світі.


Подорож в світ японської літератури

908(521)

N719

Подорож в світ японської літератури : журнал «Ніпоніка». № 33. – Токіо: М-во закордон. справ Японії, 2022. – 23 с.

Література – це не просто читання. Вона створює простір культурної взаємодії. Запрошуємо вас взяти до рук улюблений твір і вирушити в подорож японською літературою – давньою і сучасною.



 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com