Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Цікаве від методиста...


Бібліотекарю

Портфоліо методиста

(Цікаве від методиста)

фото фото

Під час творчої лабораторії методиста «Методична діяльність публічних бібліотек: інноваційний підхід», яка проходила на базі Красилівської ЦРБ, методисти бібліотек області представили та висвітлили в особистому портфоліо свою методичну діяльність та вклад в розвиток бібліотек району.

Портфоліо - це спосіб фіксування, накопичення, оцінки та самооцінки власних досягнень за певний період часу. Цей спосіб дозволяє звести воєдино і систематизувати свої розробки, доповнювати їх за потребою і видавати на першу вимогу. Портфоліо найбільш повно і ефективно дозволяє представити свій досвід роботи. Іншими словами - це індивідуальна папка, в якій зафіксовані особисті професійні досягнення в методичній діяльності, результати самоосвіти, внесок методиста в розвиток бібліотечної галузі.

Спільним голосуванням було обрано краще портфоліо методиста Кам’янець-Подільської МЦБС Вонсович Тамари Миколаївни.


Бібліодесант

фото фото
фото фото

Молодими спеціалістами Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського було здійснено виїзну акцію «Сільська бібліотека: змінюємо разом» до Олексіївської сільської бібліотеки-філії Старосинявського району. Метою акції стало оптимізація бібліотечного простору та підвищення іміджу місцевої бібліотеки серед сільської громади. Допомагали бібліотечному десанту переформатовувати роботу бібліотеки працівники Старосинявської ЦРБ та жителі села.

Акція виявилась досить динамічною та продуктивною. Бібліодесант допоміг повністю змінити простір бібліотеки та впустити в неї більше світла. До акції бібліотека виглядала холодною та темною за рахунок книжкових стелажів, які загороджували вікна бібліотеки, тим самим, заважаючи потраплянню до неї сонячних промінів. Після «висадження» бібліодесанту бібліотека набула нового вигляду. Бібліотечний простір було поділено на три окремих зони: зону обслуговування, читацьку зону та зону бібліотечного фонду. В тому числі, було звільнено вікна бібліотеки від загромадження книжковими стелажами; фонд бібліотеки було звільнено від застарілої та дублетної літератури; оформлено книжкові виставки; сформовано довідково-бібліографічний апарат; створено стенд з висловами відомих людей про бібліотеки та книги. Також, бібліотеці було подаровано книги та сувенірну бібліотечну продукцію. Після плідної роботи бібліодесант «пішов у люди» з метою проведення флешмобу для місцевих жителів та привернення уваги до бібліотеки як центру гомади та культурного життя села.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com